Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek pevny-internet convergence sixtyplus Odměny Dárek Neomezeně Poslat dokument Marketing Digitální fotoaparát Domácí zábava

Samostatnost se vyplácí

Zaregistrovali jste se do soutěže o super ceny, blahopřejeme!

Potvrzujeme, že jste se úspěšně registrovali do soutěže a blahopřejeme! Nyní již soutěžíte, protože i tento vstup se počítá. 6. 12. se soutěž uzavírá a budou se losovat výherci. Těm dáme vědět SMSkou i telefonicky.

Zanedlouho vám přijde informace do sekce „Moje zprávy“ s přehledem všech cen v soutěži a dalšími informacemi, které se mohou hodit.