Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek pevny-internet convergence sixtyplus Odměny Dárek Neomezeně Poslat dokument Marketing Digitální fotoaparát

Ochrana soukromí

Následující text jsme vytvořili proto, abychom vás seznámili s tím, jak shromažďujeme, zpracováváme, používáme a chráníme vaše osobní údaje, a jak chráníme vaše soukromí a dále abychom vám odpověděli na otázky, které vás zajímají.

Ochrana soukromí a osobních, provozních a lokalizačních údajů je pro společnost Vodafone Czech Republic a.s., se sídlem náměstí Junkových 2808/2, Stodůlky, 155 00 Praha 5, IČO 25788001, DIČ CZ25788001, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, sp.zn. B 6064 (dále jen „Vodafone“) velmi důležitá. Vodafone nejenže aktivně sleduje vývoj české legislativy a legislativy EU, aby implementoval veškeré požadavky uložené zákonem, ale také se aktivně věnuje oblasti ochrany dat a bezpečnosti – například tím, že má osobu zastávající funkci „Data Privacy Officer” (tedy pověřence pro ochranu osobních údajů) – tj. zaměstnance vybaveného dostačujícími kompetencemi k tomu, aby mohl ovlivňovat fungování nových i existujících služeb a nabídek tak, aby byla zajištěna maximální možná míra ochrany soukromí našich zákazníků.

Společnost Vodafone zpracovává vaše údaje jako jediný správce. Mohou nastat situace, kdy bude společnost k určitým vybraným údajům v roli společného správce s jiným správcem osobních údajů. Takovou situací je například příprava sloučení s dceřinou společností, více zde).

Vodafone se zavázal chránit vaše osobní údaje a postupuje v souladu s platnou právní úpravou, a to zejména se zákonem č. 127/2005 Sb., o elektronických komunikacích, ve znění pozdějších předpisů, nařízením (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů), zákonem č. 110/2019 Sb. Zákon o zpracování osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů a o změně některých zákonů, zákonem č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, ve znění pozdějších předpisů, občanským zákoníkem a dalšími souvisejícími právními předpisy (dále jen „zákon“).

Společnost Vodafone je držitelem certifikátu na systém řízení bezpečnosti informací podle normy ISO/IEC 27001.