Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek pevny-internet convergence sixtyplus Odměny Dárek Neomezeně Poslat dokument Marketing Digitální fotoaparát Domácí zábava
Tiskové zprávy

Dvojnásobek dat za stejnou cenu! Vodafone potěší zákazníky předplacených karet

9. 5. 2022

Být majitelem předplacené karty u Vodafonu se vyplatí, objem dat právě u těchto karet totiž od května výrazně narostl. Například balíček za 139 korun nově nabízí nejen neomezené volání do sítě Vodafonu, ale i 1,2 GB dat. A za 349 korun je k dispozici 6 GB dat a neomezené SMS v síti. To vše v podobě naprosté volnosti, kterou předplacené karty přinášejí.

Tiskové zprávy

Vodafone investuje další miliardy do modernizace sítí. Rychlost pevného internetu se přiblíží k dosud nevídaným 10 Gb/s

5. 5. 2022

Vodafone jako gigabitový lídr na poli pevného internetu nezahálí a toto prvenství si chce udržet, v budoucích letech investuje do modernizace sítě další více než tři miliardy korun. Postupné technické kroky už započnou letos v létě, kdy se Vodafone zaměří na zlepšení zákaznické zkušenosti a drobná rychlostní zlepšení. V budoucnu by však kapacita připojení pevným internetem mohla dále vzrůst až na 10 Gb/s.

Tiskové zprávy

Pro práci i zábavu může 5G od Vodafonu využít už přes 7 milionů lidí. Přichází zvýhodněná nabídka tarifů a telefonů

2. 5. 2022

Nejmodernější mobilní síť 5G od Vodafonu už má v dosahu 70 % české populace, což je jednoznačně nejširší pokrytí mezi českými operátory. Proto Vodafone vylepšuje nabídku svých tarifů. Pro mobilní a také pevné připojení lze nyní získat zvýhodnění napořád, to znamená využívat vysokou rychlost připojení doma i venku. Bonus v součtu dělá celých 500 korun měsíčně. V nabídce nechybí ani široká nabídka 5G telefonů se slevou až 8 tisíc korun.

Tiskové zprávy

Vodafone PLAYzone Arena se otevírá veřejnosti. Obří esportové centrum přivítá první návštěvníky 25. dubna

21. 4. 2022

V pražském obchodním centru Westfield Chodov už 25. dubna přivítá první návštěvníky Vodafone PLAYzone Arena, multifunkční esportové centrum rozkládající se na více než 1000 m2. V něm mohou návštěvníci nejen z řad fanoušků esportů sledovat ty nejzajímavější soutěže přímo u baru, zahrát si na téměř 60 herních počítačích nebo si vyzkoušet špičkové herní simulátory a virtuální realitu. Svojí velikostí a nabídkou volnočasových aktivit půjde v Česku o unikát. Za projektem stojí skupina Prima, jejíž investice do arény se vyšplhaly do desítek milionů korun. Titulárním partnerem projektu je společnost Vodafone.

Tiskové zprávy

Vodafone TV oslavila dva roky. Má už přes 300 tisíc zákazníků a nově nabízí i aplikaci pro chytré televizory

11. 4. 2022

Skupina Vodafone je dnes druhým největším poskytovatelem placené televize v Evropě a diváků jí přibývá i v Česku. Užívat si mohou přes 145 televizních kanálů, vlastní videotéku s tisíci tituly, jedinečné partnerství s Netflixem, špičkový fotbal i hokej nebo třeba aplikaci HBO Max přímo v set-top boxu. Televizi lze sledovat i v počítači, mobilu a nově také v chytrých televizorech s operačním systémem Android.

Tiskové zprávy

T-Mobile a Vodafone společně propojují Česko. Pro téměř milion domácností postaví nové optické internetové přípojky

17. 3. 2022

Nejmodernější a nejrychlejší síť pro připojení k pevnému internetu bude dostupná pro další téměř milion českých domácností i firem. Vyplývá to z dohody společností T-Mobile Czech Republic a Vodafone Czech Republic, které se rozhodly spojit síly a zásadním způsobem urychlit digitalizaci Česka díky společné výstavbě a vzájemnému zpřístupnění infrastruktury. Projekt v praxi přinese i efektivnější a šetrnější postup výstavby, bude například potřeba výrazně méně samostatných výkopových prací.

Tiskové zprávy

Levný a jednoduchý internet věcí. Vodafone spustil novou službu IoT Easy Connect

16. 3. 2022

Pro podnikatele a firmy spustil Vodafone službu, která jim snadno umožní připojit zařízení k internetu věcí. Speciální předplacený tarif IoT Easy Connect je ideální pro projekty, které se nacházejí v počáteční fázi vývoje, chtějí si vyzkoušet testovací provoz nebo zatím pracují s menším počtem zařízení. SIM karta za jednorázovou cenu v řádu stokorun nabízí konektivitu až na 10 let.

Tiskové zprávy

Lidé, firmy a Vodafone se spojili na podporu ukrajinských uprchlíků. Darují jim více než 1 500 telefonů s nabitou SIM kartou

14. 3. 2022

7 dní, desítky dobrovolníků a více než 1500 telefonů. Takový je výsledek sbírky Mobily pro Ukrajinu, kterou uspořádal Vodafone na podporu válečných uprchlíků. Telefony společně s předplacenou SIM kartou v hodnotě 500 Kč v následujících dnech zamíří k neziskovým organizacím, které se postarají o jejich distribuci do rukou potřebných. Výsledný počet předaných telefonů se SIM bude ještě vyšší – do Vodafonu totiž stále proudí nové balíky s darovanými přístroji.

Tiskové zprávy

Týden volání na Ukrajinu zdarma: Vodafone věnoval téměř 40 milionů. Služba se mění, ale podpora nekončí

4. 3. 2022

Za týden bezplatného volání a SMS mezi Ukrajinou a Českem zaplatil Vodafone ukrajinským operátorům na propojovacích poplatcích téměř 40 milionů korun. Například 27. února denní objem provolaných minut vzrostl o celých 6 616 % oproti běžnému provozu. Válka na Ukrajině pokračuje a lidé potřebují zůstat ve spojení s rodinami i blízkými. Vodafone chce pomáhat dlouhodobě, nejen první týden. Proto svou pomoc ve formě výhodného volání od soboty 5. března upravuje.

Tiskové zprávy

Vodafone pomáhá Ukrajině. Zavedl volání i roaming zdarma, věnuje nabité SIM karty uprchlíkům a spustil sbírku mobilů

1. 3. 2022

V době krize je důležité, aby lidé mohli zůstat ve spojení. Vodafone proto nabízí pomocnou ruku i válkou zasažené Ukrajině a jejím obyvatelům. Kromě zavedení bezplatných hovorů mezi Českem a Ukrajinou podporujeme uprchlíky, kterým věnujeme SIM karty s kreditem ve výši 500 Kč. Každý se také může zapojit do sbírky mobilních telefonů.