Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek pevny-internet convergence sixtyplus Odměny Dárek Neomezeně Poslat dokument Marketing Digitální fotoaparát Domácí zábava
Tiskové zprávy

Získat dotaci na tarif nebo pevný internet je nyní pro lidi s nízkými příjmy jednodušší než dříve

21. 9. 2023

Dvousetkorunovou slevu na mobilní tarif, internet nebo balíček služeb mohou lidé se zdravotním postižením či napjatým rozpočtem využívat už od začátku letošního roku. Aby pomoc zranitelným byla co nejrychlejší, během léta se výrazně zjednodušil proces žádosti o dotaci právě u lidí s nízkými příjmy. Místo čtvrtletního dokládání výše výdělku nyní postačí vyplnit při aktivaci služby jednoduchý formulář a dodat potvrzení o čerpání příspěvku na živobytí. Vodafone ale myslí i na další zranitelné skupiny, kromě zákonného cenového zvýhodnění nabízí i speciální tarify třeba pro seniory starší šedesáti let.

Tiskové zprávy

Firmy v čele s Vodafonem vyzvaly premiéra Fialu k přijetí manželství pro všechny páry. Ekonomika by získala miliardy korun

6. 9. 2023

Téměř 70 firem působících v Česku vyzývá v otevřeném dopise premiéra Petra Fialu k přijetí rovného manželství. Kromě morálních a lidskoprávních důvodů uvádí i negativní dopady nerovného přístupu na ekonomickou kondici země. Přijetí manželství pro všechny páry a odstranění diskriminace LGBT+ lidí (leseb, gayů, bi a trans lidí) má totiž podle ekonomické analýzy výzkumné organizace Open For Business potenciál ušetřit až 38 miliard korun ročně. Výzvu inicioval generální ředitel Vodafonu Petr Dvořák a společně s dalšími signatáři a signatářkami nabízí premiérovi osobní schůzku.

Tiskové zprávy

Šéf českého Vodafonu Petr Dvořák se přesune do Londýna. Převezme vedení téměř 50 partnerských trhů po celém světě

23. 8. 2023

Generální ředitel českého Vodafonu Petr Dvořák změní v rámci Vodafone Group pozici. Od září 2023 se přesune do centrály v Londýně a stane se generálním ředitelem pro partnerské trhy. Než český Vodafone najde vhodnou nástupkyni nebo nástupce do role CEO, bude Petr Dvořák vykonávat obě funkce.

Tiskové zprávy

Nové bezkonkurenční tarify Vodafonu pro mladé: Všechny mají neomezeně dat, cena startuje už na 487 korunách

21. 8. 2023

Podoba tarifů pro mladé #jetovtobě se ode dneška výrazně mění. Nejen, že si je nyní může pořídit kdokoliv do 26 let, ale všechny už obsahují neomezený objem dat. Na výběr jsou tři rychlosti stahování a podmínkou už není ani karta ISIC. Ta ale studentům přináší ještě výhodnější ceny, vejdou se i do pětistovky. Noví zákazníci s tarify #jetovtobě mohou získat sluchátka Apple Airpods za 1 korunu.

Tiskové zprávy

Prémiový internet za skvělých 299 korun nebo třeba TV balíček Family na tři měsíce zdarma. Vodafone spouští novou kampaň

14. 8. 2023

Vodafone odstartoval kampaň, která přináší zákazníkům několik snadno dosažitelných výhod, a to i pro jednotlivé služby samostatně. Kdo si koupí pevný internet, získá ho na prvních šest měsíců za skvělých 299 korun měsíčně a akce se týká i nejvyšší gigabitové rychlosti. Kromě toho lze nyní k Vodafone TV zdarma na 3 měsíce získat balíček Family, jehož součástí je i populární služba Voyo. K nejlepším neomezeným mobilním tarifům na trhu jsou připraveny také až osmitisícové dotace na telefony.

Tiskové zprávy

Americká zpěvačka LP vystoupí na Prague Pride. S podporou Vodafonu zde natočí nový videoklip

11. 8. 2023

Překvapením letošního programu Prague Pride je příjezd americké zpěvačky LP, která se identifikuje jako genderově neutrální a používá zájmeno they, i když připouští i ženský rod. LP v Praze natáčela již letos v květnu klip k písničce One Like You a naši metropoli si zamilovala. Proto si její prostředí vybrala i pro klip k další písni z nového alba Love Lines nazvané Dayglow. LP potěšilo, že v době jejího pobytu bude probíhat festival Prague Pride, a rozhodla se točit přímo v prostředí Pride Village na Střeleckém ostrově a v Pride Parku na Letné. Nový videoklip vzniká i díky podpoře generálního partnera festivalu, společnosti Vodafone.

Tiskové zprávy

Vodafone zavedl změnu, která výrazně usnadňuje život trans lidem. S novými doklady do prodejny nemusí

9. 8. 2023

Zdánlivá maličkost, která pro trans zákazníky a zákaznice představuje obrovskou úlevu. Právě tak lze popsat změnu, kterou Vodafone zavedl ve svých interních systémech. Lidé, kteří prošli tranzicí, museli dříve docházet s novým dokladem na pobočku nebo svou situaci vysvětlovat na zákaznické lince. Nyní vše snadno vyřídí na dálku skrze samoobslužnou aplikaci Můj Vodafone během pár minut.

Tiskové zprávy

Vodafone spustil v Česku novou mobilní síť. Umožní rozvoj internetu věcí a jmenuje se Cat-M

3. 7. 2023

Online už je ve světě více zařízení než lidí a připojených „věcí“ bude přibývat. Vodafone proto, jako první v zemi, spustil v Karlových Varech novou síť pro internet věcí nazvanou Cat-M. Tou už za měsíc pokryje většinu Česka. Signál Cat-M proniká přes zdi a další překážky lépe než jiné mobilní technologie, má nízkou spotřebu energie i dobrou datovou kapacitu. V kontextu internetu věcí jde o nejvhodnější náhradu stárnoucí technologie 2G.

Tiskové zprávy

Vodafone nabídne pevný internet s gigabitovou rychlostí už dvěma milionům českých domácností

29. 6. 2023

Špičkovou rychlost připojení k internetu, konkrétně 1 Gb/s, bude Vodafone od července nabízet už téměř 2 milionům domácností. Jde jak o vlastní síť pevného internetového připojení, tak o stále se rozrůstající spolupráci s partnery. Díky ní se gigabitový internet od Vodafonu dostává nově i do měst jako Prachatice, Zábřeh nebo Třeboň. Nabídka gigabitového připojení přichází nebo se výrazně rozrůstá ve více než 60 městech.

Tiskové zprávy

Vodafone i letos spoluvytváří filmový svátek v Karlových Varech. Nově nabídne ranní jógu, tiché disco a besedy s herci

28. 6. 2023

Vodafone je tradičním partnerem Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech a také letos nabídne návštěvníkům spoustu neotřelé zábavy. Těšit se mohou mimo jiné na ranní lekce jógy, závody 5G miniaut, workshopy s filmovými animátory a influencery Jankem Rubešem a Anet X. Novinkou budou také filmová promítání a besedy se známými jmény české kinematografie – Janou Plodkovou, Milenou Steinmasslovou a Jiřím Havelkou. Aby návštěvníkům žádná akce neunikla, po celou dobu festivalu jim bude k ruce praktický průvodce v podobě aplikace KVIFF Guide.