Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek pevny-internet convergence sixtyplus Odměny Dárek Neomezeně Poslat dokument Marketing Digitální fotoaparát Domácí zábava
Tiskové zprávy

Viceprezidentkou pro firemní zákazníky Vodafonu se stává Veronika Brázdilová. Péči a prodej po ročním sabatiklu vede opět Anna Hoerová

15. 6. 2021

Role žen ve vedení společnosti Vodafone v Česku posiluje. Po třech letech odchází z pozice viceprezidenta pro firemní zákazníky Jonathan Rutherford a na jeho místo přechází Veronika Brázdilová, která měla od září 2020 na starosti péči a prodej. Řízení tohoto oddělení si po pracovní pauze, téměř ročním sabatiklu, zpět přebírá Anna Hoerová.

Tiskové zprávy

Na trh přichází nejlepší neomezený tarif pro jednotlivce. Vodafone ho nabízí spolu s dalšími novinkami

1. 6. 2021

Už několik let platí, že Vodafone při kombinaci služeb nabízí zákazníkům nejlepší cenu za neomezený mobilní tarif na českém trhu. Dnes přichází s atraktivní nabídkou samostatného tarifu pro jednotlivce. Kdo si pořídí tarif s neomezeným voláním, SMS i objemem dat, zaplatí měsíčně 799 korun a bude mít k dispozici rychlost připojení dostatečnou pro sledování filmů ve vysoké kvalitě i pro videohovory. Tarif s neomezenou rychlostí, která se hodí pro nejvyšší nároky, využití 5G sítě včetně přenosu videa ve 4K nebo pro práci s cloudovými uložišti, vyjde jednotlivce na 1199 korun.

Tiskové zprávy

Startuje soutěž Vodafone AR Challenge. Umožní studentům, aby prostřednictvím moderních technologií vytvářeli města budoucnosti

12. 5. 2021

Telemedicína, klimaticky neutrální město nebo digitalizace vzdělávání. Témata, se kterými si často lámou hlavy erudovaní odborníci, jsou nyní díky soutěži Vodafone AR Challenge výzvou i pro středoškoláky z Karlových Varů, Jeseníku a Ústí nad Labem. Zadání pro studenty je jasné – vymyslet inovativní způsob využití rozšířené reality (speciálních brýlí) a 5G sítě tak, aby se v jejich městech lépe žilo. Vítězný tým vyhlásí pořadatelé v srpnu na Mezinárodním filmovém festivalu v Karlových Varech. Členové týmu získají možnost se aktivně podílet na realizaci svého soutěžního projektu a spolupracovat s odborníky na 3D modelování, vývoj mobilních aplikací, technologie 5G, marketing a další.

Tiskové zprávy

Méně než polovina Čechů si myslí, že e-shopy pracují s osobními daty bezpečně. Větší důvěru mají v mobilní operátory a banky

3. 5. 2021

Pokud jde o práci s osobními daty, věří Češi nejvíce bankám nebo mobilním operátorům. Naopak méně než polovina dotázaných důvěřuje v této oblasti e-shopům a pouze 30 % lidí věří sociálním sítím. Vyplývá to z novému průzkumu, který pro Vodafone realizovala agentura G82. Třetina dotázaných má obavy ze zneužití osobních dat, ale většina lidí se kvůli tomu nechce vzdát výhod nových technologií. Vodafone proto uspořádal seminář, kde vysvětlil, jak s osobními daty pracuje a proč se někdy mohou zákazníkům zdát pravidla až příliš přísná.

Tiskové zprávy

Přepni, přetoč, vypni! Nový set-top box k Vodafone TV lze ovládat hlasem v češtině. Přibyly i další funkce

23. 4. 2021

Služba Vodafone TV, která právě slaví první narozeniny, se nově rozšiřuje o nabídku prémiového set-top boxu. Ten se může pochlubit funkcí hlasového ovládání, a tak k přepnutí na jiný televizní kanál stačí říct česky třeba jen „Přepni na ČT 1“. Box se také obejde bez kabelu, protože ho lze k internetu pohodlně připojit přes Wi-Fi. Vodafone TV nabízí přes 130 kanálů, vlastní videotéku a mnoho dalšího obsahu díky partnerství se službami Netflix nebo HBO. Skupina Vodafone je dnes druhým největším poskytovatelem placené televize v Evropě a dál upevňuje své postavení jako nejlepší zábavní platforma pro české rodiny.

Tiskové zprávy

#VodafoneUniLab: V laboratoři 5G sítí na VUT bude možné snadno otestovat zařízení třeba pro chytré domácnosti

20. 4. 2021

Továrny budoucnosti, dálkové odečty energií, vzdáleně řízená vozidla nebo třeba chytré domácnosti plně ovládané hlasem. Co dříve znělo jako scéna ze sci-fi filmu, se postupně stává součástí každodenního života. Nic z toho by ale nemohlo fungovat bez komunikačních sítí nové generace, tedy 5G sítí. Odborníci z Ústavu telekomunikací VUT nyní ve spolupráci s českým operátorem Vodafone otevírají novou laboratoř #VodafoneUniLab, která propojí akademický sektor s průmyslovými partnery a nabídne prostor pro testování a vývoj zařízení v oblasti Internetu věcí nebo Průmyslu 4.0.

Tiskové zprávy

Fascinující pohledy na Evropu z výšky i dokument Zachraňte Benátky. Vodafone TV se v dubnu zaměřuje na planetu Zemi

8. 4. 2021

V následujících týdnech, včetně Dne Země, bude Vodafone TV i díky výjimečné spolupráci s televizními kanály National Geographic nabízet pořady věnované naší planetě. Jejich vrcholem bude 24. dubna dokument Zachraňte Benátky, který upozorňuje na klimatické změny. Speciální tematická sekce videotéky Vodafone TV navíc přinese exkluzivní dokumenty, které v jiné streamovací platformě diváci nenajdou. Videotéka je zákazníkům Vodafone TV dostupná zdarma v rámci tarifů Komfort a Komplet nebo si ji mohou k základní nabídce Klasik dokoupit za měsíční poplatek 99 korun. Šetrný a udržitelný přístup k životnímu prostředí je základním pilířem celosvětového fungování firmy Vodafone.

Tiskové zprávy

Vodafone posouvá strategii značky, zdůrazňuje společnou sílu lidí a technologií. K tomu nabízí zrychlení internetu napořád za polovic

1. 4. 2021

Dokážeme vyléčit každou nemoc, postarat se o všechny bez výjimky nebo změnit své návyky, než bude pro planetu pozdě? Together we can, odpovídá společnost Vodafone, která s tímto sloganem vstupuje do nové éry. Symbolizuje ji silné propojení technologií a lidí, právě to totiž může úspěšně řešit výzvy, kterým čelíme jednotlivě i jako společnost. Svou vizi Vodafone podporuje i novou kampaní, díky které se české domácnosti mohou snadno připojit k rychlejšímu internetu. Třeba rychlost 1 Gb/s získají napořád za polovinu ceny, to je za 550 korun měsíčně včetně pronájmu modemu. Pomocí technologií chce Vodafone propojovat i generace, jeho nadace bude proto učit seniory, jak nové technologie správně a bezpečně používat.