Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek pevny-internet convergence sixtyplus Odměny Dárek Neomezeně Poslat dokument Marketing Digitální fotoaparát Domácí zábava
Tiskové zprávy

Vodafone je partnerem soutěže Ekoedu. Podporuje školáky ve sběru vysloužilého elektra

6. 6. 2023

Množství elektroodpadu setrvale roste, podle posledních údajů OSN ho lidé vyprodukují více než 54 milionů tun ročně. Ačkoliv jde o alarmující číslo, povědomí veřejnosti ohledně vlivu vysloužilých mobilů, nabíječek a dalších přístrojů na životní prostředí je stále nízké. Vodafone i proto podpořil soutěž Ekoedu společnosti REMA Systém, která motivuje ke sběru a následné recyklaci elektroodpadu ty, na které klimatická krize dopadne nejvíce – dnešní školou povinné žáky. Vodafone tak doplňuje své dosavadní aktivity, například službu RE-START zaměřenou na výkup nepoužívaných telefonů nebo celoroční recyklační kampaň na prodejnách.

Tiskové zprávy

Vodafone oznamuje změny ve vedení společnosti

1. 6. 2023

Vodafone ukončil integraci aktivit bývalé společnosti UPC a ruší tak oddělení integrace, které vedl viceprezident Jan Kohout. Ten nově povede síť značkových prodejen a zároveň přebírá oddělení péče po Anně Hoerové, která po více než dvaceti letech odchází z firmy.

Tiskové zprávy

Kdo má mobilní tarif, získá Vodafone TV za skvělou cenu. K tomu jsou navíc první 3 měsíce balíčku Sport nebo Cinema zdarma

9. 5. 2023

Nově nabízí Vodafone výhodnou cenu své televize všem, kteří si ji pořídí zároveň s mobilním tarifem nebo už tarif mají. Vodafone TV tak měsíčně vyjde na pouhých 150 korun a s neomezenými mobilními daty jde o ideální kombinaci, jak vyrazit s televizí na cesty. Ať už v mobilu nebo třeba tabletu pak lze kdekoliv sledovat více než 100 programů živě i tisíce filmů z videotéky. Kromě toho zákazníci další kanály získají v aktuální akci, kdy je prémiový televizní balíček Sport nebo Cinema na první 3 měsíce zdarma.

Tiskové zprávy

Před dvěma roky šlápl Vodafone s částečnými úvazky na plyn. Dnes na part-time pracuje pětina nováčků

4. 5. 2023

Před dvěma lety Vodafone zavedl revoluční změnu a výrazně rozšířil možnosti práce na částečný úvazek. Pracovat jen část týdne může od té doby ve firmě každý, ať už jde o pozici třeba v prodejně nebo managementu. Této možnosti už využívá 21 % nováčků, kteří od té doby do firmy nastoupili. Dávno už neplatí, že na zkrácený úvazek pracují jen matky s malými dětmi, obliba této formy spolupráce výrazně roste také mezi muži. Vodafonu se ale osvědčila i sázka na další flexibilní formy spolupráce, jako je zhuštěný pracovní týden.

Tiskové zprávy

Záchranku, hasiče i policii si zákazníci Vodafonu nově zavolají také přes Wi-Fi. Firma spustila službu jako první v zemi

2. 5. 2023

Na tísňové linky 112, 150, 155 a 158 se nově dovolají zákazníci společnosti Vodafone i přes službu Wi-Fi volání. Pomoc v nouzi si tak už každý může přivolat i z míst, kde není běžný mobilní signál, ale je k dispozici Wi-Fi připojení k internetu. Novinka je výsledkem pilotního projektu Vodafonu, který ji spustil jako první v České republice. K čerstvým zprávám patří i to, že na tísňové linky lze posílat SMS.

Tiskové zprávy

Vodafone nabízí k předplaceným kartám až 11 GB dat na půl roku za polovic

18. 4. 2023

Limitovaná nabídka potěší zejména datově náročnější předplacenkáře. S balíčkem od Vodafonu mohou každý měsíc získat až 11 GB dat i neomezené SMS v síti, a to pouze za polovinu běžné ceny. Protože cenové zvýhodnění platí celých šest měsíců, balíček mohou zákazníci naplno využít nejen během jara, ale také při letní dovolené. Otálet se rozhodně nevyplatí, akci lze využít pouze do konce dubna.

Tiskové zprávy

Vodafone TV oslavila 3 roky a výrazně se mění. Nově nabízí více sportovního obsahu a tematické balíčky včetně služby Voyo

17. 4. 2023

Podoba Vodafone TV je ode dneška mnohem přehlednější. Základem služby bude vždy téměř 120 programů i přístup do videotéky se 2000 tituly. Základ pak zatraktivní tři tematicky zaměřené balíčky Sport, Cinema a Family. V ceně balíčku získají diváci například 15 prémiových sportovních programů, jindy je v ceně třeba streamovací služba Voyo.

Tiskové zprávy

Rozbitý nebo ukradený mobil? Stres ušetří pojištění od Vodafonu, cena začíná na 49 korunách

12. 4. 2023

Jak moc vlastně spoléháme na své telefony? Stačí jen chvilka nepozornosti a uložená práce, kontakty nebo fotky mohou přijít vniveč. Vodafone proto přichází s možností pojištění nových telefonů nebo tabletů, aby zákazníci měli krytá záda za všech okolností. Pojištění se navíc vztahuje i na cesty do zahraničí a vše lze vyřídit online během několika minut.

Tiskové zprávy

Stovky hodin špičkové sportovní zábavy navíc. Vodafone TV se rozrůstá o kanály Premier Sport

30. 3. 2023

Od dubna pokryje Vodafone TV kompletní fotbalovou Ligu mistrů a přinese další prémiové zápasy evropských fotbalových lig. K vidění bude nově i to nejlepší ze světa smíšených bojových umění MMA nebo basketbalová Euroliga. Ke zhruba 150 kanálům televize od Vodafonu totiž přibudou programy Premier Sport 1 a Premier Sport 2. Ty si navíc mohou v dubnu i květnu užít všichni zákazníci Vodafone TV bez ohledu na tarifní balíček.