Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek pevny-internet convergence sixtyplus Odměny Dárek Neomezeně Poslat dokument Marketing Digitální fotoaparát Domácí zábava
Podcast Vodafone

Tady Vodafone 17: Ondřej Ullmann nejen o sociálních sítích Vodafonu

21. 6. 2021

Komunikace se zákazníky prostřednictvím sociálních sítí se stává nepostradatelnou součástí života téměř každé firmy. Ve Vodafonu ji má na starosti tým Ondřeje Ullmanna, který je hostem tohoto dílu podcastu Tady Vodafone. Prozradí, s jakými dotazy se potýká, jak se vypořádává s nepříjemnými komentáři nebo proč je právě tohle jeho práce snů.

Podcast Vodafone

Tady Vodafone 16: Ondřej Luštinec o práci tiskového mluvčího

14. 6. 2021

Za mikrofon podcastu Tady Vodafone se tentokrát posadil Ondřej Luštinec – kolega Katky Šantorové z týmu externí komunikace Vodafonu. Společně vám přiblíží, co obnáší jejich práce mluvčích firmy, na jaké otázky Ondra odpovídá nejraději a které jsou pro něj naopak nejtěžší. A také prozradí, jak mu v jeho práci pomáhají předchozí zkušenosti s novinařinou.

Podcast Vodafone

Tady Vodafone 15: Jiří Hošek o zázemí snů na VUT Brno

7. 6. 2021

Telekomunikace nejsou jen o mobilním připojení a vysoká škola nemusí být jen o tmavých posluchárnách a monotónních přednáškách. V novém díle podcastu Tady Vodafone vám to dokáže docent Jiří Hošek z Ústavu telekomunikací VUT Brno. Představí vám hned několik nových laboratoří na této prestižní vysoké škole, včetně #Vodafone UniLab, o které jsme už v tomto podcastu mluvili.

Podcast Vodafone

Tady Vodafone 13: Tomáš Elbl o 5G a další budoucnosti mobilních sítí

24. 5. 2021

Nejnovější generací mobilních sítí 5G pokryl Vodafone už tři a půl milionu lidí. 5G přinese změny v průmyslu, posílí chytrá řešení v dopravě, města díky němu budou bezpečnější a umožní i sofistikované medicínské zákroky na dálku. Budoucnost mobilních sítí v novém díle podcastu Tady Vodafone představí ředitel strategie firmy Tomáš Elbl.

Podcast Vodafone

Tady Vodafone 12: Tomáš Vyskočil o optimalizaci webů a seriálech

17. 5. 2021

Přemýšleli jste někdy nad tím, proč se některé stránky zobrazují na předních místech ve vyhledávači? Jak zařídit, aby se váš web vyhledávačům "víc líbil"? V novém díle podcastu Tady Vodafone vám to vysvětlí Tomáš Vyskočil - odborník na tzv. SEO. Zároveň vám poradí, na jaký seriál teď stojí za to kouknout

Podcast Vodafone

Tady Vodafone 11: Roman Maštalíř o aplikaci Eventee

10. 5. 2021

Organizátory konferencí a událostí donutila doba covidová přesunout setkávání lidí do online prostředí. S tím může pomoct česká aplikace Eventee. Proč její tvůrci zdůrazňují její jednoduchost? A v čem se inspirovali u Steva Jobse? Hostem podcastu Tady Vodafone je spoluzakladatel Eventee Roman Maštalíř.

Podcast Vodafone

Tady Vodafone 10: Otto Zeman o #Vodafone UniLabu a internetu věcí

3. 5. 2021

Vodafone nedávno ve spolupráci s VUT Brno otevřel #Vodafone UniLab - místo, kde si startupy a firmy můžou snadno otestovat svůj hardware v oblasti internetu věcí. Co přesně je internet věcí a v čem může pomáhat, vysvětlí v podcastu Tady Vodafone Otto Zeman, který má jeho vývoj ve Vodafonu na starosti.

Podcast Vodafone

Tady Vodafone 09: Jolana Hájková o digitálním vzdělávání seniorů

26. 4. 2021

Vodafone nedávno spustil projekt digitálního vzdělávání seniorů. Prvním z nich už rozdal tablety a ve spolupráci s organizací Moudrá sovička učí seniory, jak je správně a bezpečně používat. Do školení se zapojují i dobrovolníci z řad zaměstnanců. Hostem podcastu Tady Vodafone je tentokrát Jolana Hájková z Nadace Vodafone, která celý projekt zastřešuje.