Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek pevny-internet convergence sixtyplus Odměny Dárek Neomezeně Poslat dokument Marketing Digitální fotoaparát Domácí zábava
Podcast Vodafone

Tady Vodafone 46: Tomáš Kruliš & Anžela Macháčková o talentovém programu Discover

9. 5. 2022

V dnešní epizodě se dozvíte o talentovém programu Discover, který je ve Vodafonu určený pro absolventy vysokých škol. Tomáš Kruliš a Anžela Macháčková, kteří programem právě procházejí, se rozpovídají o tom, jaké to je být hned po škole součástí Vodafonu. A také prozradí něco víc o speciálních workshopech pro studentky, které se mohou v průběhu léta naučit ve Vodafonu kódovat.

Podcast Vodafone

Tady Vodafone 45: Vojtěch Malina o precizním zemědělství a chytrém zavlažování

25. 4. 2022

Jak mohou moderní technologie pomáhat zemědělcům ušetřit, ale zároveň také chránit půdu a přírodu? Česká firma Cleverfarm přináší chytrá řešení a inovace právě do zemědělství. Poradí farmářům, jak a kdy zasít, zda hnojit nebo zavlažovat méně, ale zároveň pak sklidit více. O tom, že zemědělství stále nabízí obrovský prostor pro změny v dnešním podcastu potvrzuje Vojtěch Malina, generální ředitel společnosti Cleverfarm.

Podcast Vodafone

Tady Vodafone 43: Petr Kadeřábek o velkých datech a o mobilní aplikaci "Na houby"

28. 3. 2022

Co jsou Big data a k čemu jsou dobrá? Jak trnitá je cesta k vývoji aplikace do mobilních telefonů? A jaké to je, když vám zaměstnavatel poskytne velkorysý benefit a vy jako táta můžete s novým členem rodiny zůstat šestnáct týdnů doma? Na tyto otázky mi dnes odpoví Petr Kadeřábek, který má ve Vodafonu na starosti práci s velkými daty.

Podcast Vodafone

Tady Vodafone 42: Lukáš Brchl o dronech a službě IoT Easy Connect

14. 3. 2022

Aby mohly být drony součástí plnohodnotného letového provozu, přišla společnost Dronetag se zařízením, které se dá přidělat na jakýkoli dron a díky mobilní síti a bluetooth komunikuje s ostatními účastníky. Jak to celé funguje a jakou roli v tom hraje nová služba od Vodafonu IoT Easy Connect, v dnešním podcastu prozradí Lukáš Brchl - zakladatel startupu.

Podcast Vodafone

Tady Vodafone 40: Alena Brunhilda Burneleit o designovém myšlení a o práci ilustrátorky

14. 2. 2022

Proč využívat metodu designového myšlení a jak pracovat se zákaznickou zkušeností? Co znamenají zkratky CX a UX a jaký je mezi nimi rozdíl? Na tyto otázky odpoví v dnešní epizodě Tady Vodafone Alena Brunhilda Burneleit, která přes den pracuje ve Vodafonu jako designérka služeb a v noci je ilustrátorkou, která ostatním pomáhá vizuálně ztvárnit jejich sny.

Podcast Vodafone

Tady Vodafone 39: Šárka Stříbrská o dobrovolné bezdětnosti

31. 1. 2022

Může být dobrovolná bezdětnost odpovědí na klimatickou krizi současného světa? Na to se ve své diplomové práci zaměřila Šárka Stříbrská. Vyzpovídala deset žen a dva muže z Česka, USA, ale třeba i z Nového Zélandu a zjišťovala, co je k rozhodnutí nemít děti přesně vede. S tímto tématem vyhrála poslední ročník soutěže Czech Envi Thesis, která hledá nejlepší studentské práce zabývající se problematikou životního prostředí a ve které je Vodafone hlavním partnerem.

Podcast Vodafone

Tady Vodafone 38: Nikola Omcirk o důležitosti mentoringu

17. 1. 2022

Co je to mentoring? Proč je pro fungování firmy důležitý? A jak se rozvoji a vzdělávání lidí věnuje Vodafone? V novém díle podcastu Tady Vodafone tentokrát odpovídá Nikola Omcirk, která má ve společnosti na starosti rozvoj talentovaných lidí, vzdělávací programy a třeba taky uvítání nováčků. Příjemný poslech.

Podcast Vodafone

Tady Vodafone 37: Vesele o Vánocích

20. 12. 2021

Máte rádi Vánoce? Katka Šantorová si do vánočního speciálu pozvala mluvčího Vodafonu Ondru Luštince, hlavního právníka Vodafonu Honzu Kloudu a taky redaktora a podcastera Vojtu Kovala a povídají si o vánočních tradicích a o tom, co pro ně znamenají Vánoce. Vy je mějte rozhodně veselé a díky, že posloucháte!