Přihlašovací heslo je 4 až 6místné číslo, které jste dostali SMSkou při aktivaci SIM karty. Později jste si ho mohli změnit.

Zapomněli jste heslo Administrátora ke svému účtu? Nic se neděje. Zadejte telefonní číslo a ověřený e-mail a my vám během chvilky pošleme na e-mail dočasné heslo. Pokud si nejste jistí e-mailem, zavolejte prosím na *77 nebo navštivte naši prodejnu. Podrobný návod, jak postupovat, najdete i v Centru péče.

Zapomněli jste heslo Uživatele ke svému účtu? Nic se neděje. Zadejte svůj telefon a PUK kód. Během chvilky vám SMSkou pošleme dočasné heslo. Pokud PUK nevíte, zavolejte prosím na *77 nebo navštivte naši prodejnu. Detailní popis, jak postupovat, najdete také v Centru péče.

Zapomněli jste heslo Uživatele ke svému účtu pro pevnou linku? Nic se neděje. Zadejte číslo své pevné linky a MAC adresu, kterou najdete na štítku svého pevného telefonu. Během chvilky vám na kontaktní telefon k vašemu účtu pošleme SMSkou dočasné heslo. Pokud nemáte MAC adresu nebo si nejste jisti, kontaktujte svého administrátora účtu nebo zavolejte na *77. Poradíme vám i v našich prodejnách. Detailní popis, jak postupovat, najdete také v Centru péče.

Formulář pro zaslání zapomenutého hesla

Samoobsluha Můj Vodafone je vám k dispozici i jako mobilní aplikace. Můžete tak svůj účet spravovat naprosto kdekoliv

Zjistit více