Darovali jste celkem

0 GB

Děkujeme, že jste s námi rozdávali radost.

Pokud vám data pomůžou, přihlaste se.

Přihlásit se

Rozdáváme radost

V rámci Vánoční kampaně měli možnost nejen zákazníci Vodafonu přenechat svůj dárek 10 GB dat vozíčkářům. Cílem bylo, abychom mohli vozíčkářům nabídnout 10 GB dat měsíčně na celý rok zdarma. A vybralo se mnohem více, než jsme čekali! Díky vám tak máme na rozdávání nejen pro vozíčkáře, ale přihlásit o data se mohou všichni držitelé průkazu ZTP a ZTP/P.

Pomůžeme právě vám?

Jste držitelem ZTP nebo ZTP/P? Přihlaste se o data zdarma do 15. 01. 2017.  Pro více informací mrkněte na často kladené otázky

přihlásit se

Mobilní internet pomáhá

Mobilní internet je ideálním pomocníkem vozíčkářů především při pohybu ve městech. Pomáhá totiž nejen najít nejkratší cestu, ale třeba i nízkopodlažní tramvaj v jízdním řádu, který mají neustále při sobě. Navíc mohou být snadno ve spojení i s přáteli, od kterých je dělí desítky kilometrů. A to se hodí nejen o Vánocích.

 

Vánoční příběh

Otázky a odpovědi

Jaký dárek jste nadělili o letošních Vánocích?
Letos jsme vám pod stromeček připravili 10 GB dat a bylo jen na vás, jak s nimi naložíte. Mohli jste si je užít, nebo je darovat na dobrou věc. Dárek jsme vám nachystali v aplikaci Můj Vodafone.
Kde zjistím, kolik dat jste celkově vybrali?
Celkový počet vybraných dat je uveřejněný na stránce vodafone.cz/vanoce, sociálních sítích a v médiích.
Kam vybraná data poputují?
Data jste darovali vozíčkářům, kterým usnadní každodenní situace. Rozdělíme je mezi všechny ty, kteří se o data příhlásí na stránce vodafone.cz/vanoce tak, aby každý získal 10 GB měsíčně na celý rok. O tom, kdo datové zvýhodnění získá, budeme informovat v průběhu ledna 2017. Rozhodnutí, zda registrovaný zájemce o datové zvýhodnění získá, bude záviset na celkovém počtu vybraných dat a termínu registrace. Vzhledem k velkému objemu darovaných dat jsme rozšířili možnost přihlásit se o data všem majitelům průkazu ZTP a ZTP/P.
Mám ZTP/P nebo ZTP průkaz, jak se mohu přihlásit o datové zvýhodnění?
Pro získání datového zvýhodnění se mohou registrovat všichni s průkazem ZTP/P a ZTP od 1. 12. do 15. 1. 2017. Registrovat se můžete na této stránce. O tom, kdo datové zvýhodnění získá, budeme informovat v průběhu ledna. Rozhodnutí, zda registrovaný datové zvýhodnění získá, bude záviset na celkovém počtu vybraných dat a termínu registrace.
Jak mohou data pomoct například vozíčkářům?
Vozíčkáři se lépe a plnohodnotně zapojí do běžného života. Mobilní internet je ideálním pomocníkem při pohybu ve městě. Pomůže najít nejkratší cestu nebo nízkopodlažní tramvaj či autobus v jízdním řádu. Data umožní jednodušší spojení s přáteli, se kterými je dělí desítky kilometrů.
Jsem držitelem průkazu ZTP nebo ZTP/P, ale nejsem zákazníkem Vodafonu. Mohu se i tak registrovat pro získání datového zvýhodnění?
Ano, i jako zákazník konkurence se můžete registrovat. Datové zvýhodnění vám můžeme aktivovat na předplacené kartě. Za kartu, resp. kredit na kartě, zaplatíte 100 Kč vč. DPH. Pokud si budete přát kartu zaslat na dobírku, zaplatíte navíc 80 Kč vč. DPH za doručení. Kartu je také možné zdarma vyzvednout v jakékoli prodejně Vodafonu dle vašeho výběru.
Registroval/a jsem se pro získání datového zvýhodnění. Kdy a jak zjistím, že jsem byl/a vybrán/a?
Celkový objem vybraných dat budeme rozdělovat v průběhu ledna a února 2017. To, zda datové zvýhodnění získáte, závisí na celkovém objemu vybraných dat a na termínu vaší registrace. O získání datového zvýhodnění vás budeme informovat v lednu 2017.
Chtěl/a bych se registrovat pro získání datového zvýhodnění, co všechno si musím připravit?
Registrovat se můžete na stránce vodafone.cz/vanoce. V registračním formuláři vyplňte své osobní a kontaktní údaje a nezapomeňte připojit sken svého průkazu ZTP nebo ZTP/P. Vyberte také, jakým způsobem si přejete datové zvýhodnění získat. Pokud jste již zákazníkem Vodafonu, můžeme vám zvýhodnění aktivovat přímo na vašem čísle nebo máte možnost využít Speciální edici předplacené karty pro partu. V případě předplacené karty pak zvolte, zda si ji vyzvednete v některé z našich prodejen nebo vám ji máme zaslat poštou na dobírku. Předplacená karta, resp. kredit na kartě, vás vyjde na 100 Kč vč. DPH a karta obsahuje 100 Kč kreditu na služby. V případě doručení poštou pak zaplatíte navíc ještě 80 Kč vč. DPH.