Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek pevny-internet convergence sixtyplus Odměny Dárek Neomezeně Poslat dokument Marketing Digitální fotoaparát Domácí zábava

Předplacená karta 30

Novinka

Utratíte maximálně
30 Kč za den

Jakmile od začátku dne utratíte 30 Kč, získáte až do půlnoci
neomezené volání a SMS do všech sítí + 300 MB dat zdarma.

3 Kč
  • za minutu volání
  • za SMS
  • za 10 MB dat

Od půlnoci vyčerpáte například50 MB dat, 3 minuty volání a 2 SMS

A do půlnoci získáte zdarmaNeomezené volání a SMS do všech sítí + 300 MB dat.

Co se počítá do denního limitu 30 Kč?

Limit zahrnuje volání, SMS a data v rámci České republiky a v roamingu Zóny 1.

Co když nechci utratit 30 Kč každý den?

Výše útraty je čistě na vás. Pokud nevoláte a nepíšete, kredit samozřejmě nestrháváme.

Co když potřebuji víc dat než 300 MB denně?

Každý den si můžete jednoduše v Můj Vodafone přikoupit 500 MB za 49 Kč.

Dobijte si kredit

Kolik chcete dobít?

Platby jsou zabezpečeny pomocí certifikovaných karetních asociací Visa/MasterCard

Máte nízký kredit a potřebuje si nutně zavolat? Využijte Kredit poslední záchrany.
Půjčit kredit

Užívejte si své aplikace bez čerpání dat

S Vodafone Passem můžete poslouchat hudbu, sledovat videa, chatovat, postovat nebo sdílet a přitom si nelámat hlavu s datovým limitem.

Nabídka Passů

Balíčky k předplaceným kartám

Víte, že i s jakoukoliv předplacenou kartou můžete volat neomezeně? Díky našim Balíčkům ke kartě si tak užijete nejen volání, ale i SMSky nebo slušnou porci dat. Bez smluv a závazků.

Nabídka balíčků

Otázky a odpovědi

Co zahrnuje denní limit 30 Kč?

Limit se vztahuje na volání a SMS do všech sítí v rámci České republiky a roamingové Zóny 1. Pro úplnost uvádíme, že do limitu se nepočítají např. platby třetím stranám (SMS jízdenky, dárcovské DMS aj.), doplňkové služby (Balíčky ke kartě, Vodafone Pass aj.), mezinárodní volání a služby v rámci roamingové Zóny 2 a 3, a další.

Co se stane, když si aktivuji Balíček ke kartě?

Pokud si aktivujete některý Balíček ke kartě, přijdete o benefit maximální útraty 30 Kč za den. Služby, které nebudou součástí aktivovaného Balíčku ke kartě, se budou standardně účtovat podle ceníku. Benefit k Předplacené kartě 30 můžete opět čerpat po skončení platnosti Balíčku ke kartě.

Mohu využívat také Vodafone Pass?

Samozřejmě. Jen pro využívání služby Vodafone Pass potřebujete mít aktivní základní datový tarif účtovaný po 10 MB. Cena za Vodafone Pass se nepočítá do denní útraty.

Jaká je platnost kreditu na kartě a kolik musím dobít?

Platnost počátečního extra kreditu je 45 dní a nelze ho použít na služby třetích stran (jízdenky, Premium SMS, volání na zpoplatněné linky).
Platnost dobitého kreditu je 10 měsíců, pak máte další 3 měsíce možnost dobít si svou kartu a získat propadlý kredit zpět. Minimální výše dobití, aby karta fungovala, je 200 Kč / rok. Pozor, po 13 měsících bude vaše předplacená karta deaktivována a s ní i telefonní číslo.

Jak získat kredit navíc za každé dobití?

Nastavte si službu Chytré dobíjení z platební karty a my vám ke každému dobití přidáme až 20 % extra kreditu navíc. Stačí si jen zvolit částku a frekvenci dobíjení (týdně, měsíčně nebo třeba jen pokud kredit na kartě klesne pod 60 Kč) a je to.

Jak budu volat, SMSkovat a používat internet v zahraničí?

I ze zahraničí můžete s předplacenou kartou volat, posílat SMS a připojovat se k internetu.

V EU plus v Norsku, Lichtenštejnsku a na Islandu už jste jako doma, takže voláte, SMSkujete i datujete bez roamingových příplatků za podmínek jako máte v ČR.

Ve zbytku světa máte na výběr z našich roamingových tarifů. Nejvýhodnější variantu pro vaši destinaci vám pomůže vybrat naše Roamingová kalkulačka. Službu si můžete zdarma aktivovat už před odjezdem v Můj Vodafone. 

Kolik zaplatím za volání a SMS do zahraničí?

Všechny informace o cenách hovorů a SMS do ciziny najdete na stránkách Volání do zahraničí. Tam stačí vybrat zemi a hned vidíte, kolik zaplatíte.

Chcete k nám přenést své současné číslo od jiného operátora?

Pokud si u nás objednáte paušální tarif, přeneseme vám vaše současné číslo zdarma od jakéhokoli operátora, ať už u něj máte paušál, nebo předplacenou kartu. Více informací k přenosu čísla najdete v Centru péče.

Pokud dáváte přednost předplacené kartě a chcete přenést vaše současné číslo, stačí s číslem výpovědi opouštěného operátora (ČVOP), které vám poskytne váš stávající operátor, přijít na kteroukoli z našich prodejen. Pracovníci prodejny s vámi vyberou datum, ke kterému si přejete číslo přenést, a předají vám vaši novou SIM kartu. Své číslo u nás můžete mít již za 5 dní.

Obrátit se můžete také na naše operátory na lince 800 77 77 77, kteří vám s přenosem vašeho čísla pomohou.

Objednat kartu zdarma

Objednat si můžete maximálně 1 kus.

Chcete se dozvědět více? Navštivte naše Centrum péče.
DPH je účtováno až v momentě využití služeb (volání, SMS, data) Vodafone.
Potřebujete další informace? Najdete je v sekci Vše o nákupu v eShopu.

Pomohly vám informace na této stránce?