Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek pevny-internet convergence sixtyplus

Předplacené karty

Pro všechny, kteří se nechtějí vázat, ale zároveň potřebují zůstat ve spojení.

  • Získejte předplacenou kartu zdarma s odměnou až 30 % extra kreditu navíc v aplikaci Můj Vodafone.
  • Na kartě můžete využít balíček Volání v sítí s 50 % slevou na první měsíc.

  • Objednejte si Kartu 26 a užijte si až 50% slevu na vybrané balíčky ke kartě na 12 měsíců.
  • Karta vám dorazí zdarma do 2 pracovních dnů přímo do vaší poštovní schránky.

  • Předplacená karta s počátečním kreditem 101 Kč.
  • Balíček Volání v síti neomezeně první měsíc v ceně a druhý jako dárek za dobití

Často voláte do zahraničí? Pořiďte si Kartu do EU, se kterou budete volat výhodněji do všech států Evropské unie, nebo Kartu do světa pro levnější volání do vybrané země. Je vám 60 a více let? Máme pro vás Předplacenou kartu 60+ se speciální slevou na neomezené volání v síti.

Půjčíme vám kredit

Máte nízký kredit a potřebuje si nutně zavolat? Využijte Kredit poslední záchrany.

Půjčit kredit

Otázky a odpovědi

Jak získat kredit navíc za každé dobití?

Nastavte si službu Chytré dobíjení z platební karty a my vám ke každému dobití přidáme 10 % kreditu navíc. Stačí si jen zvolit částku a jestli chcete dobíjet týdně, měsíčně, nebo třeba jen pokud kredit na kartě klesne pod 60 Kč.
Upozornění: od 15. 6.  bude služba z důvodu změny platební brány dočasně nedostupná. Znovu si ji můžete nastavit od 27. 7. 2017. 

Pokud má někdo z vašich blízkých paušální tarif u Vodafonu, může vám dobíjet kredit také prostřednictvím služby Chytré dobíjení z vyúčtování.

Mohu i s předplacenou kartou volat neomezeně?

Ano, i s předplacenou kartou můžete volat neomezeně. Díky našim Balíčkům ke kartě si užijete neomezené volání, SMSky nebo slušnou porci dat. Bez smluv a závazků. Balíčky si můžete aktivovat k jakékoli naší předplacené kartě. Na výběr jich máte sedm.

Více informací najdete v Centru péče.

Jaké datové balíčky mohu s předplacenou kartou využívat?

K jakékoliv předplacené kartě si můžete aktivovat Balíčky ke kartě Data + neomezené SMS. Stačí si jen zvolit, jaký objem dat je pro vás nejvhodnější. Navrch vám k tomu přidáme neomezené SMS do sítě Vodafonu.

Vybrat si můžete také některý z balíčků Komplet, které vám přináší kromě dat a SMS navíc ještě neomezené volání.

Více informací najdete v Centru péče.

Mohu neomezené balíčky využívat opakovaně?

Ano, jednorázové Balíčky ke kartě vám budou platit vždy následujících 30 dní a aktivovat si je můžete kdykoli chcete, znovu a znovu. Zvolit si ale můžete také Balíčky s obnovováním po měsíci, které se vám prodlouží automaticky, a tak se nebudete muset o nic starat.

Více informací najdete v Centru péče.

Jaké pokrytí a rychlost internetu Vodafone nabízí?

Rychlým internetem (3G a 4G LTE) jsme pokryli již 99 % obyvatel ČR a ve vylepšování sítě stále pokračujeme. Data už nyní můžete stahovat bleskovou rychlostí až 335 Mbit/s. Více o pokrytí, rychlostech a o tom, co je potřeba k využívání LTE internetu, najdete na stránce 4G LTE internetu.

Na mapě pokrytí zjistíte, jaké technologie a kvalita signálu pro internet i volání jsou dostupné právě u vás. Rovněž si můžete zkontrolovat, zda váš telefon podporuje všechny frekvence a technologie našeho mobilního internetu.

Jak budu volat, SMSkovat a používat internet v zahraničí?

I ze zahraničí můžete s předplacenou kartou volat, posílat SMS a připojovat se k internetu.

V EU plus v Norsku, Lichtenštejnsku a na Islandu už jste jako doma, takže voláte, SMSkujete i datujete bez roamingových příplatků za podmínek jako máte v ČR. Jedinou výjimkou jsou volné minuty do sítě Vodafone, protože ty lze čerpat pouze u nás doma.

Ve zbytku světa máte na výběr z našich roamingových tarifů. Nejvýhodnější variantu pro vaši destinaci vám pomůže vybrat naše Roamingová kalkulačka. Službu si můžete zdarma aktivovat už před odjezdem v Můj Vodafone. 

Chcete k nám přenést své současné číslo od jiného operátora?

Pokud si u nás objednáte paušální tarif, přeneseme vám vaše současné číslo zdarma od jakéhokoli operátora, ať už u něj máte paušál, nebo předplacenou kartu. Více informací k přenosu čísla najdete v Centru péče.

Pokud dáváte přednost předplacené kartě a chcete přenést vaše současné číslo, stačí s číslem výpovědi opouštěného operátora (ČVOP), které vám poskytne váš stávající operátor, přijít na kteroukoli z našich prodejen. Pracovníci prodejny s vámi vyberou datum, ke kterému si přejete číslo přenést, a předají vám vaši novou SIM kartu. Své číslo u nás můžete mít již za 5 dní.

Obrátit se můžete také na naše operátory na lince 800 77 77 77, kteří vám s přenosem vašeho čísla pomohou.

Objednat kartu zdarma

Objednat si můžete maximálně 1 kus.

DPH je účtováno až v momentě využití služeb (volání, SMS, data) Vodafone.
Potřebujete další informace? Najdete je v sekci Vše o nákupu v eShopu.

Pomohly vám informace na této stránce?