Internet Start

Náš nejlevnější základní internet s rychlostí 100 Mb/s pro nenáročné uživatele, kteří rádi surfují na internetu.

Koupit

Nákupem tarifu získáte

Neomezený internet s rychlostí 100 Mb/s

Nepotřebujete v životě závratnou rychlost? Potom je tu pro vás náš internet s rychlostí 100 Mb/s. Zvládnete s ním běžné surfování po internetu, posílání e-mailů i přehrávání videí.

Pokrytí v celém bytě

K internetu vám dáme do pronájmu kvalitní router, který vám zajistí Wi-Fi po celém bytě. Pro rozlehlé byty tu máme Super Wi-Fi, zesilovač Wi-Fi signálu.

Zabezpečený internet

Připojení od Vodafonu je bezpečné, surfujete bez starostí.

To nejrychlejší na vaší adrese

Nabídneme vám ideální řešení i rychlost na vaší adrese. Jestli si nejste jistí, jaké jsou u vás doma možnosti, ověřte si dostupnost internetu.

100 Mb/s

Internet Start Lite

  •  Stahování 100 Mb/s
  • Odesílání dat 20 Mb/s
Vodafone Station
Měsíční pronájem
+70
Super Wi-Fi
Měsíční pronájem
+98
měsíčně
299

Vybíráme z naší nabídky

Často kladené otázky

Potřebuji k pevnému internetu modem?

Ano, potřebujete. Rádi vám ho poskytneme na splátky. U modemu od Vodafonu navíc garantujeme plnou technickou podporu.

Můžete samozřejmě využít i svůj stávající modem, pokud splňuje minimální technické parametry na připojení. Se vším vám rádi poradí naši proškolení prodejci na lince nebo v prodejnách Vodafonu.

Jaký je proces objednávky?

Krok jedna je určitě ověření možností na vaší adrese. Každá lokalita nabízí jinou rychlost i technologii, a tak hned uvidíte, z čeho můžete vybírat.

Krok dvě – zavoláme si. Necháte nám na sebe číslo a my se co nejdřív ozveme. Musíme totiž domluvit instalaci pevného internetu u vás doma. O tu se postará náš technik, který vám se vším pomůže a poradí.

Jak probíhá instalace pevného internetu?

Zdá se, že nejtvrdší covidová opatření už jsou za námi, ale i přes to naši technici stále dbají na bezpečnost. Prosíme vás proto o spolupráci. Například stačí, když se s technikem potká jen jeden člen vaší domácnosti apod.

Instalace u vás doma proběhne samozřejmě po předchozí telefonické domluvě v termínu, který se vám hodí. Ozve se vám přímo firma, která pro nás tuto službu zajišťuje.

Na místě se pak o všechno postará zkušený technik s veškerým vybavením, a tak nemusíte vůbec nic řešit. Přimontuje a zprovozní vám vnější i vnitřní zařízení a vše vám na místě vysvětlí a ukáže.

Všechny ceny jsou uvedeny včetně DPH.

Mějte přehled o svých službách díky aplikaci Můj Vodafone