Vodafone

Přenosný Wi-Fi internet pro podnikatele

S Připojením bez kabelu+ si vytvoříte vlastní Wi-Fi síť tam, kde zrovna potřebujete.

Datový tarif

Připojení bez kabelu+

Užívejte si internet naplno. Stahování 8 Mb/s, odesílání 4 Mb/s a v noci neomezenou rychlostí

Wi-Fi modem

Huawei LTE CPE B310

V eShopu levnější

Připojte až 33 zařízení najednou.
Bez složité instalace a nastavení.

Objednat



K vyzvednutí v 56 prodejnách nebo k odeslání

Dostupné v 56 prodejnách

Při objednání v pracovní dny do 14:00 bude vaše zásilka k vyzvednutí ještě ten den. Vždy prosím počkejte, až vám pošleme potvrzující SMS. Rezervace je platná 3 kalendářní dny ode dne následujícího po objednání.

Tarif lze koupit pouze s modemem. Ceny jsou včetně DPH a se smlouvou na 24 měsíců. Zobrazit ceny bez smlouvy.

Získejte Připojení bez kabelu zdarma

Při objednání tarifu Business Red+ nyní získáte Připojení bez kabelu za 0 Kč měsíčně. Nechte nám na sebe číslo. Ještě dnes vám zavoláme a objednávku vyřídíme.


Chcete poradit s nákupem? Využijte našeho specialistu

Přes videochat vám pomůže s výběrem, takže pro dobrou radu už nemusíte chodit do prodejny.

Vybrat specialistu

Kde to funguje?

Vezměte si Připojení bez kabelu+ tam, kam právě jedete, a užijte si 4G LTE Internet. Nyní už máme pokryto 98% obyvatel ČR a každý den pokrytí rozšiřujeme. 

Ano, tady už máme pokryto, takže si rychlý internet opravdu užijete.

Je nám líto, ale pro Připojení bez kabelu+ tady nejsou vhodné podmínky.

Na tomto místě může připojení kolísat. Využijte služeb naší nejbližší prodejny nebo kontaktujte svého obchodního konzultanta, abychom vám poskytli odbornou radu a možnost vyzkoušení externí antény pro zesílení signálu v rámci 30denní záruky.

Zatím jsme nepokryli. Rádi vám ale dáme vědět, až bude Připojení bez kabelu+ i tady. Stačí nám nechat e-mail.

Jak Připojení bez kabelu+ funguje


Představte si například, že podnikáte v oblasti stavebnictví a často měníte působiště. Dosud jste na stavbě využívali mobilní internet v telefonu nebo notebooku s USB modemem. Nyní vám stačí jeden modem a jeden tarif a můžete být připojeni ihned a kdekoli - stačí přemístit modem.

Když potřebujete internet přestěhovat, není třeba nic řešit přes poskytovatele. Připojení bez kabelu+ není vázáno na místo.

Zkrátka modem vezmete a zapojíte do zásuvky jinde.

Připojte se k internetu v kanceláři i doma. Buďte online se službou Připojení bez kabelu+ tak, že si Wi-Fi signál vytvoříte kdekoli i bez pomoci technika. ADSL/VDSL připojení je naopak vázáno na síť telefonních linek.

Vytvořte si s Připojením bez kabelu+ vlastní Wi-Fi síť v kanceláři i doma. Modem jednoduše zapojíte do zásuvky a užíváte si rychlý internet, který si můžete pohodlně vzít kamkoli, kde máte elektřinu. Přes kabel připojíte až 4 zařízení (např. tiskárnu) a přes Wi-Fi připojíte dalších až 33 zařízení.

Otázky a odpovědi k Připojení bez kabelu

Je tarif neomezený, nebo má datový limit?

K dispozici máte měsíční datový limit 30 GB, který dokáže plně pokrýt potřeby většiny běžných uživatelů. Pokud používáte internet především k prohlížení webových stránek a sociálních sítí, vyřizování emailů a internetovému volání (Skype, Google Hangouts apod.), můžete jej využívat stejně jako jste byli zvyklí s pevným připojením. Pro lepší představu, kolik dat měsíčně spotřebujete, využijte naši Datovou kalkulačku.

Při překročení datového limitu 30 GB vám můžeme omezit rychlost stahování a odesílání na 256 kbit/s u následujících činností:

  • stahování a odesílání datových souborů (sdílení torrentů, stahování ze služeb jako Ulož.to, LeteckáPošta, HellSpy apod.)
  • přehrávání videa (např. YouTube), internetová televize (např. iVysílání, Stream.cz), online rádio,
  • hraní online her (např. xbox live, zynga, diablo).
  • Podrobný výčet služeb, které se počítají do limitu 30 GB a může na ně být aplikováno zpomalení, uvádíme v přehledné tabulce v Právních podmínkách služby.

Za data po překročení 30 GB vám samozřejmě nebudeme účtovat nic navíc. Čerpání datového limitu si můžete kontrolovat v Můj Vodafone.

Bude mi stačit rychlost připojení?

Rychlost 8 Mbit/s pro stahování a 4 Mbit/s pro odesílání vám bude stačit kromě běžného surfování i pro skypování, hraní her i sledování videí. Pro představu, videohovor přes Skype zpravidla vyžaduje rychlost okolo 600 kbit/s, pohodlné sledování videa na YouTube ve vysoké kvalitě kolem 3 Mbit/s. Od půlnoci do šesti ráno navíc můžete surfovat bez omezení rychlosti.

Jak je to s neomezenou rychlostí v noci?

V čase od 0:00 do 6:00 hodin můžete s Připojením bez kabelu+ stahovat a odesílat data bez omezení rychlosti, záleží jen na kapacitě sítě.

Jaké jsou základní parametry modemu?

Wi-Fi modem Huawei LTE CPE B310 je zařízení, které kromě modemu obsahuje celou domácí bránu, včetně směrovače a firewallu. Podporuje všechny technologie a pásma, na kterých funguje 4G LTE Internet, připojíte se tedy ke 3G i LTE. Zařízení je přenosné, můžete jej zapojit do zásuvky doma, na chatě nebo třeba v kanceláři.

K modemu můžete připojit až 32 zařízení přes Wi-Fi v různých místnostech, další 1 přístroj ethernetovým kabelem.

Modem lze jednoduše a pohodlně spravovat jak přes mobilní aplikaci Huawei HiLink, která je dostupná pro operační systémy Android i iOS, tak přes webové rozhraní.

Technické specifikace
Rozměr: 126 x 181 x 36 mm
Hmotnost: 226 g
Standardy Wi-Fi: 802.11 b/g/n
Podpora externí antény
Obsah balení: modem, ethernetový kabel, napájecí adaptér, manuál k připojení (zvládnete sami bez pomoci technika)

Uživatelskou příručku a další informace k modemu Huawei LTE CPE B310 naleznete v Centru péče.

Mohu si službu nezávazně vyzkoušet?

Samozřejmě. Věříme, že budete spokojeni, proto vám dáváme záruku 30 dnů na vrácení modemu a odstoupení od smlouvy k datovému tarifu. Zboží můžete vrátit bez udání důvodu, a to osobně v prodejně nebo prostřednictvím České pošty.

Pomohly vám informace na této stránce?