Vodafone logo pro tisk nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading onenet vodafone-box

Přejít k nám

Kontakt

Dvě SIM karty se stejným číslem

Double SIM karta je vhodná pro každého, kdo potřebuje SIM kartu s jedním telefonním číslem do dvou mobilních telefonů.

Mám zájem Objednat zdarma

Jak funguje Double SIM


Neradi jezdíte na hory, na kolo nebo na chatu se svým manažerským telefonem? Raději používáte „obyčejný“ telefon, jen se vám nechce neustále vyměňovat SIM kartu?

Máme pro vás řešení. Pořiďte si zdarma dvě SIM karty, pro každý telefon jednu. V práci používejte celý týden svůj manažerský telefon, při odjezdu na víkend ho jen vypněte a zapněte svůj „obyčejný“ telefon. Po návratu udělejte totéž a opět začnete fungovat na manažerském telefonu.

Chcete si zřídit druhou SIM k vašemu tarifu? Zavoláme vám.

Cenu této služby vždy stanovujeme individuálně podle vašich potřeb. Nechte nám na sebe číslo a náš firemní specialista vám zavolá.

Kliknutím na „Zavolejte mi“ souhlasíte s tím, že budete kontaktováni s obchodní nabídkou.
Více o ochraně soukromí

Hlavní výhody

Více informací

Objevte více o této službě - další výhody, požadavky služby, dokumenty ke stažení a mnohé další.

Co potřebujete pro Double SIM

Jak Double SIM funguje

V balení najdete dvě SIM karty, obě mají stejné telefonní číslo, a tedy identické MSISDN. Distribuované SIM karty mají předvyraženou i microvelikost. Vylomíte si tu, kterou potřebujete. Můžete si tedy zkombinovat velikost standard–standard, micro–micro, ale také standard–micro. Samozřejmě je tu také možnost zakoupení nano SIM karty. V případě, že potřebujete kombinaci SIM karet (např. standard–nano), pomůže vám adaptér.

Jedna ze SIM karet nese označení SIM 1, druhá SIM 2. SIM 1 nabízí plné výhody SIM Plus karty, SIM 2 nabízí pouze část výhod SIM Plus karty (např. služba M-Banka je z důvodu zachování správné funkčnosti na SIM 2 nefunkční).

Obě SIM karty jsou vázány na jeden tarif, stejně jako byste měli pouze jednu SIM kartu. Pro správné fungování hlasových a datových služeb je ovšem nutné mít právě nepoužívanou SIM kartu vypnutou. Chcete-li tedy změnit používaný telefon, musíte stávající vypnout a teprve poté zapnout ten, na kterém chcete mít číslo funkční. Pro naprostou jistotu správného fungování doporučujeme uskutečnit po změně telefonu ještě testovací hovor. Stačí jen číslo vytočit, není nutné hovor spojovat. Tím se zajistí, že spojení na síti funguje a systémy správně identifikují MSISDN.

Obě SIM karty mají stejný PIN i PUK. Při změně PIN doporučujeme nastavit na obou SIM kartách znovu stejný PIN a měnit ho vždy současně.