Vodafone logo pro tisk nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading onenet vodafone-box

Přejít k nám

Kontakt

Firemní OneNet data v zahraničí

Buďte online bez starostí i za hranicemi.

Získat nabídku Aktivovat

Jak data v zahraničí fungují


Pokud jezdíte pravidelně do zahraničí a data jsou pro vás nezbytností, je pro vás ideálním řešením služba OneNet Data v zahraničí. Sestavíte si pro sebe i své zaměstnance tarify přesně odpovídající potřebám a budete držet náklady pevně pod kontrolou. Rádi vám připravíme individuální nabídku na míru.

Jak si tarify sestavíte

 • Roamingovou zónu – k dispozici máte standardní kombinace (zóny: 2 a 2 + 3). A nově Zónu Business bez zóny 1. Data jsou samozřejmě dostupná i ve státech nespadajících do vámi vybraných zón. Zde jsou účtována po kB. Cenu za kilobajt vám nastavíme buď podle jednotlivých zón, nebo výčtu konkrétních zemí.
 • Výši základního datového limitu (FUP) – tedy objem dat, který budete mít v tarifu v dané zóně měsíčně k dispozici.
 • Limity a způsoby dokupu dat – nikdo naprosto přesně neodhadne, kolik dat bude potřebovat. Někdy může čerpání razantně vzrůst. Základní FUP se vyčerpá, ale vy snadno dokoupíte další data. Ke každému tarifu je možné přednastavit několik velikostí dokupů a způsob jejich aktivace. Dodatečná data buď „dopošle” administrátor přes OneNet samoobsluhu, nebo jsou vám po dočerpání stanoveného objemu přidělena automaticky.

Tarify pro připojení ze zahraničí

Kde tarif využijeteMěsíční objem datMožnost dokoupení dat
Zóna 1 Dle národního tarifu Dle národního tarifu
Zóna 2 Základní FUP 300 MB Možné dokoupení 100 MB nebo 300 MB dat
Zóna 2 + Zóna 3 Základní FUP 1 GB Možné dokoupení 300 MB nebo 1 GB dat
Zóny Business bez zóny 1 Základní FUP 3 GB Možné dokoupení 300 MB nebo 1 GB dat

Chcete nabídku na míru pro data v zahraničí? Zavoláme vám.

Cenu této služby vždy stanovujeme individuálně podle vašich potřeb. Nechte nám na sebe číslo a náš firemní specialista vám zavolá.

Kliknutím na „Zavolejte mi“ souhlasíte s tím, že budete kontaktováni s obchodní nabídkou.
Více o ochraně soukromí

Hlavní výhody

Více informací

Objevte více o této službě - další výhody, požadavky služby, dokumenty ke stažení a mnohé další.

Další výhody OneNet dat v zahraničí

Každý tarif je sestaven na míru potřeb konkrétní firmy a jejích jednotlivých zaměstnanců. Další optimalizaci jeho užívání ovlivňujete vy. Například tím, jak tarify rozdělíte pracovníkům a nastavujete parametry.

Oceníte možnost výběru z klasických roamingových zón a nové Business zóny, díky které můžete těžit z partnerství s největším mobilním operátorem.

Nezáleží na APN (přístupovém bodu k internetu) ani přístroji uživatele. Tarify jsou kompatibilní se všemi zařízeními, a to včetně BlackBerry a M2M.

Co konkrétně vám OneNet Data v zahraničí přinesou

Ve firmě máte dva typy zaměstnanců: manažery a obchodní zástupce. Manažeři cestují různě po světě a datové služby jsou pro ně nezbytné. Obchodní zástupci operují pouze v zemích Evropy a data využívají méně. Pro každou skupinu si díky této službě vytvoříte jiný tarif.

Manažeři získají datový limit 1 GB v Business zóně. Pro případ vyšší potřeby jim váš administrátor nastaví automatický dokup 300 MB, avšak maximálně třikrát do měsíce. Obchodním zástupcům postačí limit 300 MB v zóně 1. Pro případ nouze však administrátor povolí jeden „záchranný dokup” o velikosti 100 MB. Další dokupy jsou jen na uvážení administrátora.

Jak budete kontrolovat výdaje

 • Notifikace – jde o zprávy, které uživatele – případně administrátora – informují o stavu čerpání celkového datového limitu. Jakmile je limit vyčerpán, naše systémy datový tok automaticky zastaví. Riziko nečekané výše faktury je tak nulové.
 • OneNet samoobsluha – kdykoli si můžete stav čerpání zkontrolovat ve OneNet samoobsluze. K této aplikaci mají přístup všichni uživatelé i administrátor.
 • OneNet mobilní samoobsluha – tato verze OneNet samoobsluhy, která nečerpá z FUP, je určena uživatelům. Umožňuje jim snadnou kontrolu čerpání limitu v mobilním telefonu.

Jaká je role administrátora

 • Může kdykoli aktivovat, ale i deaktivovat dostupné datové balíčky na kterémkoli z vašich firemních čísel. Buď s okamžitou účinností, nebo k určitému datu.
 • Individuálně dokupuje uživatelům data, případně jim nastaví tzv. automatický dokup objemu dat po vyčerpání základního limitu. Při této volbě má možnost zvolit objem i maximální počet povolených dokupů v daném měsíci.

Pohodlná správa

 • Váš administrátor má plnou kontrolu nad přidělováním datových tarifů a nastavováním jejich parametrů u každého uživatele.
 • Nastavení tarifů lze kdykoli změnit přes OneNet samoobsluhu (i v průběhu měsíce).
 • Provedení změn je nastavitelné i do budoucna k určitému dni.
 • Změny je možné dělat hromadně, tedy i velkému počtu zaměstnanců najednou.

Přehled o výdajích

 • Vždy, když vyčerpáte 75 %, 90 % a 100 % limitu, pošleme vám o tom zprávu. Jste informováni i o zbývajícím objemu dat a počtu spotřebovaných a volných dokupů.
 • Administrátor má díky OneNet samoobsluze přehled o aktuálním čerpání dat jednotlivých zaměstnanců a také kontrolu dokupů dat, ať už byly provedeny ručně, nebo automaticky.
 • Po vyčerpání přiděleného objemu je datový tok automaticky zastaven. Nemůže vás tedy zaskočit výše faktury.

Ke stažení