Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek pevny-internet convergence sixtyplus Odměny Dárek Neomezeně Poslat dokument Marketing Digitální fotoaparát Domácí zábava
Internet věcí

Více než 70 % kanceláří využívá svůj prostor neefektivně. Možné řešení najdou v Chytré budově

14. 6. 2021

Práce z domova už dávno není pouhým benefitem, pomalu se stává novým standardem. Zdá se, že řadě zaměstnanců alespoň částečná práce z domova vyhovuje, jiní už se naopak nemohou dočkat zpět do kanceláří, které nyní zejí prázdnotou. Řada firem proto zvažuje tzv. hybridní model fungování, který zaměstnancům umožní značnou míru flexibility. Jste na něj ale připraveni?

Digitální dovednosti

Základy práce s daty na dálku, bez kterých se neobejdete

10. 5. 2021

Chcete z domova pracovat stejně efektivně jako z kanceláře? Práce z domova i z druhého konce světa podléhá stejným nárokům. Základem úspěchu je bezpečné připojení do firmy a hlavně přístup k důležitým souborům a dokumentům, které navíc snadno nasdílíte svým kolegům. Jak na to, abyste se ke vzdáleným souborům dostali snadno, a přitom bezpečně?

Digitální kancelář

Tipy pro péči o tým při práci na dálku

5. 5. 2021

Že v roce 2020 dojde k masivnímu přesunu pracovníků z moderních kanceláří k práci z obýváků, nemohl nikdo předvídat. Zpočátku jste si vy a váš tým možná užívali, že trávíte více času doma, avšak toto dočasné řešení se pomalu, ale jistě stává naším běžným způsobem života. Občas může být obtížné se s ním vyrovnat a mnozí se možná jeho důsledkem cítí odstrčeni.

Digitální dovednosti

5 základních bodů pro zlepšení vnímání vaší značky v online prostředí

4. 5. 2021

Pokud jste malý podnik s kamennou prodejnou na hlavní ulici nebo začínající startup v oblasti služeb, před vypuknutím pandemie pro vás možná nebylo vnímání vaší značky v digitálním prostředí tou hlavní prioritou. V důsledku událostí letošního roku se však online marketing stal klíčem ke komunikaci s vaší cílovou skupinou, které jistě chcete dát vědět, že váš podnik má stále otevřeno.