Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek pevny-internet convergence sixtyplus Odměny Dárek Neomezeně Poslat dokument Marketing Digitální fotoaparát Domácí zábava

Vodafone Business Blog

Inspirujte se, jak technologie a inovace pomáhají firmám růst
Internet věcí

„Asi někde jezdí“ už neuslyšíte. Monitoring golfových vozíků se firmě vyplatí

22. 6. 2020

Sport tak populární, že si ho zahrál i astronaut Apolla 14 na Měsíci. Golf má kolem sebe bezesporu auru výjimečnosti. Původně skotská gentlemanská hra má i u nás tolik přívrženců, že čím dál více hotelů a firem investuje do budování golfových hřišť. Moderní technologie jim navíc vše usnadňují a samotným hráčům zvyšují komfort z hraní. Jak konkrétně? Třeba tím, že odstraňují nejpalčivější problémy spojené s golfovými vozíky.

Digitální transformace

Úspěšní podnikatelé jsou online. Pomůžeme vám být mezi nimi

10. 6. 2020

Význam digitalizace v podnikání je velkým tématem již několik let. Firmy i podnikatelé jsou díky ní efektivnější a lépe se přizpůsobují novým potřebám, které rychle se měnící doba přináší. Využívání digitálních nástrojů je spojeno s množstvím benefitů, jakými jsou bezpečnější přístup k informacím, rychlejší a jednodušší komunikace a řízení firmy, zvýšení produktivity, snížení administrativy, možnost pracovat na dálku apod. Alespoň jednu moderní technologii používá ke své činnosti 75 % malých a středních firem a OSVČ.

Inspirace

Kritická infrastruktura je důležitá nejen v době krize, ale i po ní

29. 5. 2020

Uplynulé týdny přinesly řadu změn a mnoho firem a organizací se dosud potýká se zaváděním nových vnitřních opatření. Většina firem by měla mít připravený krizový plán s jasnými postupy, které jí pomohou nenadálou situaci překonat a snadněji se adaptovat. Jak je to ale s návratem k původním normám? Reaktivace organizačních jednotek, procesů a činností může být mnohem náročnější, než se zdá, je proto dobré se na ni dostatečně připravit.

Inspirace

Chytrá karanténa: kde pomáhají moderní technologie

28. 5. 2020

Společností poslední dobou rezonuje téma chytré karantény. Projekt, který vznikl pod záštitou Ministerstva zdravotnictví České republiky, se pustil do boje s koronavirem za pomoci moderních technologií a s cílem omezit šíření nákazy mezi lidmi. V čem ale vlastně spočívá deklarovaná chytrost a co s tím vším má společného Vodafone?

Internet věcí

Od sledování jediného zařízení po komplexní řešení pro celou firmu: Co přináší Vodafone Business Invent?

26. 5. 2020

Chytré technologie jsou stále na vzestupu a firmy v nich často mohou nalézt efektivní řešení mnoha problémů a optimalizaci nákladů. Pro to, aby přinesly užitek i vaší firmě, už nemusíte shánět tým školených odborníků. Vodafone Business Invent je jednoduchým, ale zároveň komplexním IoT řešením, které hned otestovala široká veřejnost.

Bezpečnost

Co potřebuje dobrý e-shop?

20. 5. 2020

V České republice je podle statistik Heureka.cz v provozu přes 46 tisíc e - shopů a trh e - commerce stále roste. V bitvě o zákazníky ale uspějí jen ty e - shopy, které jsou připravené plnit přání a potřeby svých zákazníků rychle a spolehlivě. Proto se vyplatí vsadit na kvalitního partnera, například Vodafone Business, se kterým zvládnete dostát svým cílům a potřebám vašich zákazníků. Co všechno tedy potřebujete k tomu, abyste uspěli?

Inspirace

5 tipů, které vašim zaměstnancům ulehčí práci z domova

2. 4. 2020

Někteří zaměstnavatelé se obávají, že jejich zaměstnanci, kteří pracují z domova, neodvedou tak kvalitní práci, jako když pravidelně dochází do kanceláře. Opak však může být pravdou. Ať už se vaši zaměstnanci za domácím stolem ocitli poprvé nebo patří mezi ostřílené home-office veterány, jistě oceníte několik rad a tipů, které vám pomohou udržet obvyklou pracovní laťku.