Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek pevny-internet convergence sixtyplus Odměny Dárek Neomezeně Poslat dokument Marketing Digitální fotoaparát Domácí zábava

Vodafone Business Blog

Inspirujte se, jak technologie a inovace pomáhají firmám růst
Inspirace

5 tipů, které vašim zaměstnancům ulehčí práci z domova

2. 4. 2020

Někteří zaměstnavatelé se obávají, že jejich zaměstnanci, kteří pracují z domova, neodvedou tak kvalitní práci, jako když pravidelně dochází do kanceláře. Opak však může být pravdou. Ať už se vaši zaměstnanci za domácím stolem ocitli poprvé nebo patří mezi ostřílené home-office veterány, jistě oceníte několik rad a tipů, které vám pomohou udržet obvyklou pracovní laťku.

Internet věcí

Internet věcí změní celé odvětví pojišťovnictví. Otázkou je pouze kdy

12. 2. 2020

V zahraničí už se věci daly do pohybu. Díky IoT zefektivňují pojišťovny své služby a pružně reagují na tržní podněty. České pojišťovny jsou zatím až na výjimky poměrně konzervativní. I ony by se ale měly připravit na změny. Moderní technologie totiž zahýbou celým jejich odvětvím. Společnosti, které zaspí na startu, pak budou v konkurenčním závodě složitě dobíhat inovativnější firmy. Novinkou je případ, kdy brněnská technologická firma Senzoor a Generali Česká pojišťovna navázaly spolupráci, která využívá síť internetu věcí od Vodafonu. Jaké konkrétní změny nás v oblasti pojištění například čekají?

Bezpečnost

Co potřebuje dobrý e-shop?

28. 1. 2020

V České republice je podle statistik Heureka.cz v provozu přes 46 tisíc e - shopů a trh e - commerce stále roste. V bitvě o zákazníky ale uspějí jen ty e - shopy, které jsou připravené plnit přání a potřeby svých zákazníků rychle a spolehlivě. Proto se vyplatí vsadit na kvalitního partnera, například Vodafone Business, se kterým zvládnete dostát svým cílům a potřebám vašich zákazníků. Co všechno tedy potřebujete k tomu, abyste uspěli?

Naší zákazníci

Rozšířená realita, chytré okno. Jak se VEKRA s Vodafonem staví k technologickým výzvám?

20. 1. 2020

Být jedničkou na trhu není jen tak a VEKRA si je svého prvenství v oblasti oken a dveří na českém trhu dobře vědoma. V současné době zaměstnává přibližně 1200 zaměstnanců, kteří pečlivě dbají o každou zakázku jejich dodávky na klíč od začátku až do samého konce. Kromě zajištění maximální kvality svých výrobků se VEKRA nebojí pouštět do technologických výzev, při kterých se opírá o svého business partnera, společnost Vodafone.

Cloud

10 důvodů, proč firmy přechází na cloud

12. 12. 2019

Jsou vaše IT systémy optimální pro to, co vaše firma zrovna potřebuje? Představte si, že byste si mohli pronajmout právě takové úložiště a výpočetní výkon, jaký využijete, a nemuseli už investovat do vlastního technického vybavení. Přesně takovou možnost vám dnes může poskytnout cloudové řešení.

Naší zákazníci

Emco a Vodafone: Silné partnerství, které zvládne i pobočku uprostřed pole

12. 12. 2019

Když v 90. letech začínal Zdeněk Jahoda s podnikáním, stála jeho společnost na jediné pevné telefonní lince. Ta se mu brzy stala osudnou a když přestala fungovat, téměř položila firmu. Dnes se Emco na poli nejen telekomunikačních technologií opírá o silného partnera, kterým je společnost Vodafone. Spolupráce těchto dvou firem trvá už téměř 10 let a my jsme při této příležitosti vyzpovídali jejich zástupce, co stojí za úspěchem dlouhodobého partnerství.

Inspirace

10 inspirativních kanceláří v Čechách: Kde se technologie spojily s designem

27. 11. 2019

Pracoviště může naši výkonnost výrazně podpořit i zcela pohřbít. Například studie z roku 2016 upozorňuje na to, že až 63 % zaměstnanců demotivuje jejich pracovní prostředí. Zaměstnavatelé si to naštěstí uvědomují, a tak jsou firemní interiéry čím dál příjemnější, vybavenější a pestřejší. Nechte se inspirovat kancelářemi, ve kterých se podařilo spojit technologie s designem. Kromě zaměstnanců tu mysleli i na životní prostředí.