Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek pevny-internet convergence sixtyplus Odměny Dárek Neomezeně Poslat dokument Marketing Digitální fotoaparát Domácí zábava
Cloud

10 důvodů, proč firmy přechází na cloud

12. 12. 2019

Jsou vaše IT systémy optimální pro to, co vaše firma zrovna potřebuje? Představte si, že byste si mohli pronajmout právě takové úložiště a výpočetní výkon, jaký využijete, a nemuseli už investovat do vlastního technického vybavení. Přesně takovou možnost vám dnes může poskytnout cloudové řešení.

Naší zákazníci

Emco a Vodafone: Silné partnerství, které zvládne i pobočku uprostřed pole

12. 12. 2019

Když v 90. letech začínal Zdeněk Jahoda s podnikáním, stála jeho společnost na jediné pevné telefonní lince. Ta se mu brzy stala osudnou a když přestala fungovat, téměř položila firmu. Dnes se Emco na poli nejen telekomunikačních technologií opírá o silného partnera, kterým je společnost Vodafone. Spolupráce těchto dvou firem trvá už téměř 10 let a my jsme při této příležitosti vyzpovídali jejich zástupce, co stojí za úspěchem dlouhodobého partnerství.

Inspirace

10 inspirativních kanceláří v Čechách: Kde se technologie spojily s designem

27. 11. 2019

Pracoviště může naši výkonnost výrazně podpořit i zcela pohřbít. Například studie z roku 2016 upozorňuje na to, že až 63 % zaměstnanců demotivuje jejich pracovní prostředí. Zaměstnavatelé si to naštěstí uvědomují, a tak jsou firemní interiéry čím dál příjemnější, vybavenější a pestřejší. Nechte se inspirovat kancelářemi, ve kterých se podařilo spojit technologie s designem. Kromě zaměstnanců tu mysleli i na životní prostředí.

Internet věcí

Internet věcí už není firemní výhoda, ale nutnost v konkurenčním boji

25. 9. 2019

S internetem věcí už pracují stovky firem v ČR. To, jak novou technologii využívají, se liší, jejich výsledky jsou ale velmi podobné. IoT jim usnadňuje provoz a zajišťuje mnohdy výrazně vyšší výnosy. A to bez ohledu na velikost a sektor, ve kterém působí. Přečtěte si, proč se investice do internetu věcí mění z „hezky znějící konkurenční výhody“ na naprostou nezbytnost úspěšného byznysu.