Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading onenet vodafone-box

Přejít k nám Kontakt

Připojení pro firmy

Víte, jak si zabezpečit router?

21. 9. 2022

Neustále monitorujeme aktuální hrozby, abychom mohli firmám pomoci k zajištění maximální bezpečnosti jejich dat. V poslední době jsme zaznamenali několik pokusů o přístup ke konfiguračním souborům routerů a jejich změnu (konkrétně prostřednictvím komunitních řetězců SNMP v2 pro čtení/zápis).

Připojení pro firmy

Zavedení SD-WAN je nyní ještě jednodušší

10. 9. 2021

Nespolehlivost technologií, které jsou zásadní pro chod firmy, vás může stát peníze a způsobuje zbytečná zdržení vašich projektů. Hledáte způsob, jak zajistit svým zaměstnancům produktivní prostředí, ať už jsou kdekoli? Odpověď najdete ve službě s názvem SD-WAN. Vodafone Business nyní navíc přichází s novinkou, díky které bude zavedení SD-WAN ve vaší firmě ještě jednodušší.

Připojení pro firmy

5 důvodů, proč by měla být SD-WAN součástí vaší cloudové strategie

17. 2. 2021

SD-WAN je stabilní vícevrstvé řešení, které umožňuje bezproblémové a zabezpečené propojení mezi libovolnými body v síti. Nabízí se jako služba s centralizovanou správou v cloudovém prostředí, která se nazývá Orchestrátor (jedná se o webové rozhraní s možností nastavení provozu, monitoringu kvality a diagnostik). SD-WAN je inovativní technologie, která má potenciál rychlého rozšíření do firem s velkým počtem poboček nebo drahými symetrickými konektivitami. Otázkou tedy není „jestli,“ ale „kdy“ vaše firma technologii SD-WAN začne používat.

Připojení pro firmy

Jak vypadá migrace na SD-WAN v 5 jednoduchých krocích

20. 11. 2020

Nová síť, nové možnosti. SD-WAN firmám pomáhá k nepřetržité, bezpečné a ještě rychlejší konektivitě. Jak na to, aby byl váš přechod na SD-WAN opravdu bezstarostný a bezproblémový? Vše s vámi projdeme krok za krokem. Poznáte nejen nesporné výhody, které Vodafone SD-WAN představuje pro vaše podnikání, ale především to, že celý přechod není taková věda, jak se na první pohled může zdát.

Připojení pro firmy

SD-WAN: připojení nové doby vás dokonale připraví na svět chytrých technologií, 5G i IoT

18. 11. 2020

V dnešní době lidé očekávají, že budou mít přístup ke všem informacím kdykoli, kdekoli a z jakéhokoli zařízení. V tom jim ve velké míře pomáhají například mobilní telefony, notebooky nebo cloudová řešení. Existuje optimální řešení, které bude bezpečné, spolehlivé a ještě sníží náklady? Teď už ano. Přečtěte si o nové, rychlejší, zkrátka lepší síti SD-WAN.

Připojení pro firmy

Wi-Fi volání: volat můžete i tam, kde není signál

15. 9. 2020

Komplikuje vám život nedostatečný signál ve vaší lokalitě? Máte část svého provozu zcela bez signálu (například pod zemí) nebo se vám nelíbí sazby za volání z exotické zahraniční destinace?
Máme řešení – volání přes Wi-Fi.

Připojení pro firmy

Vítejte v budoucnosti: GigaSíť nakopne podnikání 30× rychlejším internetem

15. 9. 2020

Pamatujete si ještě na doby vytáčeného připojení, u kterého jste si při načítání stránky stihli udělat svačinu? Dnes by vám takové připojení nestačilo ani na přečtení zpráv a o videohovoru s klienty či zákazníky jste si jen mohli nechat zdát. Budoucnost naštěstí přináší mnohem účinnější řešení a Vodafone nyní posunul laťku zase o kus výš. Od srpna 2020 jsme svědky nového milníku ve světě internetu – milníku doby, která přinesla giga rychlý internet.

Připojení pro firmy

GigaSítě mění budoucnost. Přináší absolutní pohodlí digitálního světa

14. 8. 2020

Ve Vodafonu věříme v propojenou digitální společnost, která všem lidem významně zkvalitní život. Společnost, ve které rychlý tok dat umožňuje propojení lidí, komunit a věcí na úrovni, o které jsme si zatím mohli nechat jen zdát. S našimi sítěmi nové generace získají lidé přístup k nekonečné škále služeb, které budou mít k dispozici okamžitě. Firmám pak poskytneme náskok a prostor k vývoji nových produktů a služeb pro budoucí generace.