Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek pevny-internet convergence sixtyplus Odměny Dárek Neomezeně Poslat dokument Marketing Digitální fotoaparát Domácí zábava
Digitální transformace

Brzdové komponenty firmy DAKO-CZ používají vlaky po celém světě

16. 4. 2021

Ve Vodafone Business nás zajímá, jak se daří firmám v době ovlivněné covidem. I když se v současné době nemůžeme potkávat osobně, přinášíme vám rozhovor s paní Dagmar Matúšovou, generální ředitelkou společnosti DAKO-CZ, kterou na dálku vyzpovídal Jan Květ, národní obchodní manažer Vodafone Business.

Digitální transformace

Virtuální realita v praxi díky firmě Virtual Lab: 3D brýle pomáhají při výrobě i ve zdravotnictví

7. 4. 2021

Zajímá nás, jak se daří firmám v době ovlivněné covidem. I když se v současné době nemůžeme potkávat osobně, přinášíme vám rozhovor s panem Leošem Kubíčkem, ředitelem a spolumajitelem úspěšné společnosti Virtual Lab, kterého na dálku vyzpovídal Jan Květ, národní obchodní manažer Vodafone Business.

Digitální transformace

Úspěšní podnikatelé jsou online. Pomůžeme vám být mezi nimi

10. 6. 2020

Význam digitalizace v podnikání je velkým tématem již několik let. Firmy i podnikatelé jsou díky ní efektivnější a lépe se přizpůsobují novým potřebám, které rychle se měnící doba přináší. Využívání digitálních nástrojů je spojeno s množstvím benefitů, jakými jsou bezpečnější přístup k informacím, rychlejší a jednodušší komunikace a řízení firmy, zvýšení produktivity, snížení administrativy, možnost pracovat na dálku apod. Alespoň jednu moderní technologii používá ke své činnosti 75 % malých a středních firem a OSVČ.

Digitální transformace

Chytrá karanténa: kde pomáhají moderní technologie

28. 5. 2020

Společností poslední dobou rezonuje téma chytré karantény. Projekt, který vznikl pod záštitou Ministerstva zdravotnictví České republiky, se pustil do boje s koronavirem za pomoci moderních technologií a s cílem omezit šíření nákazy mezi lidmi. V čem ale vlastně spočívá deklarovaná chytrost a co s tím vším má společného Vodafone?

Digitální transformace

Rozšířená realita, chytré okno. Jak se VEKRA s Vodafonem staví k technologickým výzvám?

20. 1. 2020

Být jedničkou na trhu není jen tak a VEKRA si je svého prvenství v oblasti oken a dveří na českém trhu dobře vědoma. V současné době zaměstnává přibližně 1200 zaměstnanců, kteří pečlivě dbají o každou zakázku jejich dodávky na klíč od začátku až do samého konce. Kromě zajištění maximální kvality svých výrobků se VEKRA nebojí pouštět do technologických výzev, při kterých se opírá o svého business partnera, společnost Vodafone.

Digitální transformace

Emco a Vodafone: Silné partnerství, které zvládne i pobočku uprostřed pole

12. 12. 2019

Když v 90. letech začínal Zdeněk Jahoda s podnikáním, stála jeho společnost na jediné pevné telefonní lince. Ta se mu brzy stala osudnou a když přestala fungovat, téměř položila firmu. Dnes se Emco na poli nejen telekomunikačních technologií opírá o silného partnera, kterým je společnost Vodafone. Spolupráce těchto dvou firem trvá už téměř 10 let a my jsme při této příležitosti vyzpovídali jejich zástupce, co stojí za úspěchem dlouhodobého partnerství.

Digitální transformace

10 důvodů, proč firmy přechází na cloud

12. 12. 2019

Jsou vaše IT systémy optimální pro to, co vaše firma zrovna potřebuje? Představte si, že byste si mohli pronajmout právě takové úložiště a výpočetní výkon, jaký využijete, a nemuseli už investovat do vlastního technického vybavení. Přesně takovou možnost vám dnes může poskytnout cloudové řešení.