Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek pevny-internet convergence sixtyplus Odměny Dárek Neomezeně Poslat dokument Marketing Digitální fotoaparát Domácí zábava

16. dubna 2021

Brzdové komponenty firmy DAKO-CZ používají vlaky po celém světě

Odhadovaná doba čtení 22 minut

Ve Vodafone Business nás zajímá, jak se daří firmám v době ovlivněné covidem. I když se v současné době nemůžeme potkávat osobně, přinášíme vám rozhovor s paní Dagmar Matúšovou, generální ředitelkou společnosti DAKO-CZ, kterou na dálku vyzpovídal Jan Květ, národní obchodní manažer Vodafone Business.

V rozhovoru najdete odpovědi na otázky:

  • Kde nachází ideální rovnováhu mezi člověkem a strojem?
  • Jak se dá úspěšně spojit inovace s tradicí?
  • Jak firmu DAKO-CZ zasáhla pandemie koronaviru?
  • Jaká je pro ženu cesta na významnou pozici ředitelky v oblasti strojírenství?
  • Jak jít firmám příkladem v oblasti dlouhodobé společenské odpovědnosti?

… a další.

DAKO-CZ je světový výrobce a dodavatel brzdových systémů a komponentů pro kolejová vozidla. Sídlí v Třemošnici v Pardubickém kraji. Jejich přes 200 let dlouhá historie a zkušenost spolu s neustálými investicemi do nových technologií pojí tradici s inovací. Velkou roli u nich hrají automatizace v rovnováze s lidskou prací a vlastní tým R&D (výzkum a vývoj). I za současné situace dále rostou a dlouhodobě se také věnují podpoře dobročinných aktivit.

Virtuální realita v praxi díky firmě Virtual Lab: 3D brýle pomáhají při výrobě i ve zdravotnictví

Zajímá nás, jak se daří firmám v době ovlivněné covidem. I když se v současné době nemůžeme potkávat osobně, přinášíme vám rozhovor s panem Leošem Kubíčkem, ředitelem a spolumajitelem úspěšné společnosti Virtual Lab, kterého na dálku vyzpovídal Jan Květ, národní obchodní manažer Vodafone Business.