Dostupnost internetu

Ověřte si, jak rychlý internet je dostupný na vaší adrese. Internet od Vodafonu spojuje přes 99% lidí v Česku, a to díky unikátnímu pokrytí pevného internetu 1Gb/s a mobilního internetu sítě 4G.

Zadejte adresu,
kde se chcete připojit

Využijte možnost rychlejšího internetu za poloviční cenu!
Po zadání adresy hned uvidíte, jakou rychlost vám umíme nabídnout.

Zobrazit dostupnost

Proč musíte vyplnit adresu i telefonní číslo? Nabízíme různá technická řešení pevného internetu podle lokalit. A proto s vámi konkrétní nabídku můžeme domluvit až osobně po telefonu podle vaší adresy a potřeb. Dáváte nám souhlas pouze s jednorázovým kontaktem. Dostupnost internetu si ale můžete zjistit i bez zadávání telefonního čísla a adresy na jakékoli prodejně Vodafonu nebo na naší zákaznické lince.
Přečtěte si více o ochraně soukromí a možnostech odvolání souhlasu.

Jaká je dostupnost v krajích a okresech?

Výhody internetu od Vodafonu

Nabídneme vám ideální řešení i rychlost na vaší adrese.

Žádné datové limity! Náš internet na doma je neomezený.

Otestováno! Máme nejlepší datovou síť v České republice.

Připojení od Vodafonu je bezpečné, surfujete bez starostí.

Nic nepotřebujete, o vybavení i instalaci se postaráme my.

K pevnému internetu pořídíte výhodně i další naše služby.

Mohlo by vás zajímat

Potřebujete poradit s výběrem?

Nechte nám na sebe číslo. Zavoláme vám a se vším poradíme.

Kliknutím na „Zavolejte mi“ souhlasíte s tím, že Vás můžeme v následujících 6 měsících kontaktovat s obchodními nabídkami.
Více o ochraně soukromí.

Často kladené otázky

Jaké je pokrytí u služby pevný internet a jaké technologie využíváte?

Pevný internet můžeme nabídnout 99 % českých domácností prostřednictvím několika technologií jako jsou 4G LTE, xDSL nebo optické sítě. Díky tomu umíme najít nejoptimálnější řešení na vaší adrese.

Potřebuji k pevnému internetu modem?

Ano, potřebujete. Rádi vám ho poskytneme na splátky. U modemu od Vodafonu navíc garantujeme plnou technickou podporu.

Můžete samozřejmě využít i svůj stávající modem, pokud splňuje minimální technické parametry na připojení. Se vším vám rádi poradí naši proškolení prodejci na lince nebo v prodejnách Vodafonu.

Jaké modemy nabízíme?

Vodafone Station:
Nejvýkonnější prémiový modem od Vodafonu vám přináší 4 gigabitové LAN porty, dvoupásmová wifi s gigabitovou propustností – 5 GHz a 2.4 GHz a technologii EuroDOCSIS 3.1.
Více o COMPAL CH7465VF

COMPAL CH7465VF:
Výkonný bezdrátový modem s Wi-Fi standardem 802.11 ac a pokrytím ve dvou pásmech 2,4 i 5 GHz, který zajistí silný signál pro celou domácnost. Kompaktní rozměry 21 x 16 x 4 cm, 4 Gigabitové LAN porty a rychlost až 500 Mb/s.
Více o COMPAL CH7465VF

Zyxel VMG8623-T50B:
Rozměry modemu jsou 16 x 22 x 7,5 cm (včetně stojánku) a nabízí 4 gigabitové LAN porty a bezdrátové připojení Wi-Fi ve verzích 802.11 b/g/n/ac pro frekvenci 2,4 GHz a 802.11 a/b/g/n/ac pro frekvenci 5 GHz s rychlostí až 866 Mb/s.
Více o Zyxel VMG8623-T50B

Huawei B2368-66:
Rozměr vnitřního routeru je 17 × 12 × 5 cm a vnější antény 13 × 24 cm. Nabízí 3 LAN porty a bezdrátové připojení Wi-Fi ve verzích 802.11b/g/n/ac pro frekvence 2,4 a 5 GHz s rychlostí až 150 Mb/s.
Více o Huawei B2368-66

Jaký je proces objednávky?

Krok jedna je určitě ověření možností na vaší adrese. Každá lokalita nabízí jinou rychlost i technologii, a tak hned uvidíte, z čeho můžete vybírat.

Krok dvě – zavoláme si. Necháte nám na sebe číslo a my se co nejdřív ozveme. Musíme totiž domluvit instalaci pevného internetu u vás doma. O tu se postará náš technik, který vám se vším pomůže a poradí.

Jak probíhá instalace pevného internetu?

Instalace u vás doma proběhne samozřejmě po předchozí telefonické domluvě v termínu, který se vám hodí. Ozve se vám přímo firma, která pro nás tuto službu zajišťuje.

Na místě se pak o všechno postará zkušený technik s veškerým vybavením, a tak nemusíte vůbec nic řešit. Přimontuje a zprovozní vám vnější i vnitřní zařízení a vše vám na místě vysvětlí a ukáže.

Kolik řešení stojí?

Cena závisí na rychlosti připojení, která je různá pro každou adresu. Jakou rychlost a cenu budete mít si můžete zjistit vyhledáním vaší přesné adresy nebo vybráním konkrétní adresy při procházení těchto stránek. V detailu vaší adresy se poté zobrazí konkrétní nabídka rychlostí a cen.