Exkluzivní tarif #jetovtobě

 
 

Speciální nabídka pro studenty

Máš tarif #jetovtobě? Přiveď k nám na prodejnu kamaráda, který ho ještě nemá. Když si ho pořídí, dostanete oba jako odměnu Vodafone Mutipass (Video, Music & Social Pass) na půl roku zdarma. Navíc kamarád získá megavýhodný tarif s neomezeným voláním, SMS a 10 GIGA dat jako máš ty. Takže jestli máš kámoše pod 27 s platnou ISIC kartou a nebaví vás furt někde hledat wifinu, jděte do toho!

 
Tarif bez závazku

s 10 GB dat
v ČR a EU


499 Kč
měsíčně

Koupit Zjistěte více o tarifu

Facebook, Instagram
a chatování bez počítání

Užívat si tvoje oblíbené online aplikace, aniž by ti čerpaly data z tarifu. Multipass, který obsahuje Video, Music a Social Pass ti otevírá dveře k bezstarostnému využívání Facebooku, Instagramu, Netflixu, Spotify a dalších aplikací bez počítání dat na 6 měsíců.

zjistit více
Jdi do toho jako Ben
Neomezené volání i SMS + 10 GB dat v ČR i v EU
499 Kč měsíčně
bez závazku
Jdi do toho jako Šárka
Neomezené volání i SMS + 10 GB dat v ČR i v EU
499 Kč měsíčně
bez závazku
Jdi do toho jako Rota
Neomezené volání i SMS + 10 GB dat v ČR i v EU
499 Kč měsíčně
bez závazku
Jdi do toho jako Dee
Neomezené volání i SMS + 10 GB dat v ČR i v EU
499 Kč měsíčně
bez závazku
Jdi do toho jako Lou
Neomezené volání i SMS + 10 GB dat v ČR i v EU
499 Kč měsíčně
bez závazku
Jdi do toho jako Sterak
Neomezené volání i SMS + 10 GB dat v ČR i v EU
499 Kč měsíčně
bez závazku

[ #jetovtobě výzvy ]

Ben Cristovao

Ben Cristovao

London’s callin‘,
kámo!

Sofianova cesta Videoklip

Moje letošní mise „Abbey Road Studios“ odstartovala fakt epicky a já už se třesu na to, co nás v rámci ní ještě čeká. Ve velkym finále svojí výzvy jsem totiž s pomocí poroty vybral fakt neuvěřitelnýho muzikanta a vyrážim s nim přímo ke hvězdám. Sleduj buď moje sociální sítě, nebo ty Vodafone, a buď součástí tohodle tripu spolu s náma. 3, 2, 1... blast off!

Šárka Pančochová

Šárka Pančochová

Jeď co nejrychleji,
vítěz se neohlíží.

Přehrát výzvu Šárka vs. Jáchym

Jáchym. Kluk, co nejen získal prvenství v mojí výzvě, ale i můj absolutní respekt. Je mi fuk, kolik má člověk na kontě zkušeností nebo metálů. Mnohem víc mě zajímá to, jak je pro to, co dělá, zapálenej. A z Jáchyma jsem v tomhle šla do kolen. Přemejšlila jsem, čim můžu pomoc takhle mladýmu runnerovi v jeho kariéře, a pak mě napadlo, že ho prostě zase vyhecuju. A tak jsme si dali battle v pražský Kolbence. A Jáchym zase vyhrál. Odnesl si hafo cen, který mu pomůžou v přípravě na MS v crossrunu, ale hlavně pocit, že když věříš, že #jetovtobě, s přehledem to dáš.

Martin Rota

Martin Rota

Kdo by to byl řekl!

Přehrát výzvuAdys feat. Rota

Vy, co mě znáte, víte, že na neúspěch nehraju. Každej fail je motivace jít dál, ne to zapíchnout. Protože rád překonávám sám sebe, na podzim jsem vás v rámci projektu #jetovtobě vyhecoval, abyste se pokusili o to samý. Na tuhle moji challenge slyšelo hodně z vás. Mimo jiný i Adys, týpek, co na sobě už teď fest maká. S Adysem jsme složili song Levou nohou (Podobnost s mým osudem? Samozřejmě čistě náhodná!) Nahráli jsme ho v profesionálním studiu a natočili k němu klip. Pro mě skvělá zkušenost, pro Adyse snad další krok dopředu. Koukněte.

Deethane

Deethane

Ustáls tohle, ustojíš všechno...

Přehrát výzvu

Uslyšíte ode mě jediný slovo a víc ani ťuk, kamarádi: „Respekt!“. Šli jste do toho bez rozmejšlení, i když si myslíte, že v tom nejste zdaleka tak dobří jako ostatní. Ale chtěli jste to zkusit, pustili jste se do toho naplno a nenechali se zlomit. A o tom to je. Teď už vás čeká jenom cesta nahoru. Checkujte video z příprav a koncertu. Byli jste skvělí.

GetTheLouk

GetTheLouk

Seběvědomí
ti fakt sluší.

Přehrát výzvu Colour challenge

Holky možná neuměj držet pusu, ale rozhodně dokážou držet slovo. Pamatujete, jak jsem vám slíbila, že když překonáte strach, půjdete po hlavě do toho, co vás baví a dáte mi o tom pak vědět, pomůžu jednomu z vás nahoru? Tadááá, je to tady! Sledujte moje sociální sítě, nebo sítě Vodafone, protože tím vyvoleným jste možná právě vy. Přepudrovat nosy, jdeme plnit sny!

Sterakdary

Sterakdary

Důležitý je se nevzdat
a bojovat.

Přehrát výzvu#jetovtobě speciál

Challenges jsou moje. Rád hecuju sám sebe, ale na podzim jsem se rozhodl ušít jednu výzvu pro změnu na vás. Chtěl jsem vědět, na čem zrovna makáte, abyste s tím nesoukromničili někde v koutě, ale ukázali to světu. Těch, co se nebáli jít s kůží na trh, bylo kupodivu dost, což mě těší. Horší už to bylo s výběrem toho „nejlepšího“. Nejlepší v tomhle kontextu totiž neexistuje. Nakonec jsem si vybral Redlightinga, který mě dostal svým vymazleným videem. Redlighting se chce stát profesionálním speakerem, a tak jsme spolu připravili sérii na YT #jetovtobě speciál – Jak na herní videa. Zatím je venku 1. díl, ale další jsou na spadnutí. Tak se dívejte!

[ Kde získat průkaz ISIC ]

Průkaz ISIC získáš na místech vyznačených na  mapě nebo si ho můžeš objednat online zde.
V pracovních dnech ti bude číslo průkazu aktivováno do 24 hodin.