#jetovtobě

Máme pro tebe neomezený tarif
s 10 GB dat bez závazku.

[  Exkluzivní tarif pro studenty  ]

Nepropásni příležitost stát se jedním z nás a využívat řadu výhod včetně tarifu #jetovtobě bez závazku. Tarif mohou využít pouze studenti do 26 let včetně s platnou ISIC kartou.

Tarif #jetovtobě

Neomezené volání do všech sítí

Neomezené SMS do všech sítí

10 GB + datová SIM ZDARMA

499 Kč měsíčně bez závazku

Objednat
Detail tarifu Studentský tarif

[  Jedou v tom s náma  ]

Nikdo z těchhle lidí se nenarodil tím, čím dneska je. Nikdo z nich to neměl lehký. Všichni se sami vymakali. Stačilo, aby si řekli #jetovtobě.

#jetovtobě
 powered by Vodafone

Ben Cristovao

Zpěvák

Prkno na svahu vyměnil za prkna, co znamenají svět. A slávu a davový šílenství.

Ben to neměl jednoduchý pro to, jak vypadá. Dneska vypadá tak, že to s ním nebude mít jednoduchý žádnej hejtr. Vykašlal se na snowboard, i když patřil k český špičce, a začal zpívat. Protože prostě chtěl. A dneska se v jednom ze svejch rapů může pochlubit, že nemá „žádnej song pod milion views“.

Instagram Youtbe

DeeThane

Streamer, komentátor

Profi gamer a streamer, co se nebojí hrát 24 hodin v kuse pro dobrou věc.

Po prvním přímým přenosu ho komunita vyhejtovala. Mohl se zavřít doma, zahodit webku a šudlat si někde potají onlajnovky. Jenže on se radši kousnul a dneska komentuje CSko v televizi.

Při svým 24hodinovým streamu navíc vybral přes 30 tisíc pro děti z Motola. Prostě proto, že chtěl udělat dobrou věc. A nám všem nezbývá než mu za to zatleskat.

Fallenka

Youtuberka

Dokázala, že youtube zvládne i jedenáctiletá holka.

Ani Fallenka to neměla lehký. Když ve třídě zjistili, že točí videa na youtube, smáli se jí. V jednu chvíli dokonce všechna videa zamkla a chtěla se na to vykašlat. To jí bylo jedenáct. Dneska úspěšně dospívá před webkamerou a při tom ji sledují statisíce fanoušků.

GetTheLouk

Blogerka a youtuberka

Začínala, když ještě beauty videa nebyly v módě. Dneska je v módě hlavně ona.

Když v 8. třídě poprvé použila tužku na oči, ještě netušila, jak ji líčení jednou proslaví. Neposadila se na zadek ani z hejtů a dneska má na svým youtubu statisíce holek, který čekaj, až se před nima zase namaluje.

Nejfake

Youtuber

Maskovaný hrdina strhnul pozornost skoro celého internetu.

Kdo by neznal Nejfaka!? Borec s šátkem přes obličej pravidelně baví svým youtube kanálem tisíce a tisíce fandů. Za svou masku sklidil hafo hejtů včetně legendární hlášky „smrdí ti šátek“. I tak se na to nevykašlal. Fotí, točí další videa a sbírá subscribery a followery po tunách.

Martin Rota

Youtuber

Ani berle mu nezabránily vyšplhat na 5,5 km vysoký Elbrus!

Tenhle týpek si už toho prožil fakt dost. A to nejen kvůli svejm zdravotním problémům. O berlích se vyšplhal na horu, která je asi 3,5× vyšší než Sněžka. Prostě proto, že ho štve, že by se měl omezovat. Tak si na něj vzpomeňte, až zas budete funět do schodů.

Janek Rubeš

Novinář, jedna z hlavních tváří stream.cz

Tenhle týpek dělá novinařinu tak dobře, že potřebuje ochranku.

Janek se proslavil hlavně díky svým videím o zlodějíčcích za volanty taxíků. V jednu chvíli vozili jeho fotku na taxametru snad všichni šmejdi v Praze. A i když dneska může jet maximálně tramvají, nevzdal to a točí dál.

Šárka Pančochová

Snowboardistka

Šárka jezdí freestyle na snowboardu. Na Top úrovni. Je to profík. Opravdu diktuje!

„Sharki” krutě ovládá prkno na sněhu, na vodě i na kolečkách. Je nezastavitelná. Pád na tvrdej ruskej sníh ji v Soči připravil o olympijskou medaili. I tak se ale zvedla a s otřesem mozku závod dojela. Prostě proto, že na olympiádě nezávodíš každej den…

Sterakdary

Youtuber, streamer

Top český streamer nás baví na YouTube i v televizi.

Jako malý chtěl být kosmonautem nebo veverkou. Naštěstí skončil u počítače. Při natáčení prvního videa měl chuť se vším praštit. Nepraštil. Dnes má v bedně pořad 
o hrách a statisíce fanoušků.

Voxel

Zpěvák

Pohodář v kloboučku, kterej si na španělku vybrnkal Slavíka.

Na jeden z prvních koncertů mu přišlo 8 lidí. Půlka z nich omylem. Odvařenej z toho nebyl, ale nesesypal se. Odmakal si to a dneska tenhle sympaťák nejenže sbírá ceny, ale taky vyprodává kluby a hraje na hlavních pódiích festivalů po celý republice.