Internet Premium

Ohromující rychlost až 1 Gb/s připojí spolehlivě celou rodinu včetně chytré domácnosti.

Koupit

Nákupem tarifu získáte

Neomezený internet s rychlostí 1 Gb/s

Je neuvěřitelně rychlý a potěší velmi náročné uživatele internetu. S rychlostí 1 Gb/s připojíte hravě najednou celou rodinu včetně chytré domácnosti. V klidu odešlete i velké datové objemy, můžete se podívat na film nebo seriál v ohromující kvalitě 16K a zahrajete si online hru, aniž by vám unikla byť jen vteřina děje.

Pokrytí v celém bytě

K internetu vám dáme do pronájmu kvalitní router, který vám zajistí Wi-Fi po celém bytě. Pro rozlehlé byty tu máme Super Wi-Fi, zesilovač Wi-Fi signálu.

Zabezpečený internet

Připojení od Vodafonu je bezpečné, surfujete bez starostí.

To nejrychlejší na vaší adrese

Nabídneme vám ideální řešení i rychlost na vaší adrese. Jestli si nejste jistí, jaké jsou u vás doma možnosti, ověřte si dostupnost internetu.

1 Gb/s

Internet Premium Lite

  •  Stahování 1 Gb/s
  • Odesílání dat 60 Mb/s
Vodafone Station Wi-Fi 6
Měsíční pronájem
+100
Super Wi-Fi
Měsíční pronájem
+98
Prvních 6 měsíců
měsíčně
299
Poté 599

Vybíráme z naší nabídky

Často kladené otázky

Potřebuji k pevnému internetu modem?

Ano, potřebujete. Rádi vám ho poskytneme na splátky. U modemu od Vodafonu navíc garantujeme plnou technickou podporu.

Můžete samozřejmě využít i svůj stávající modem, pokud splňuje minimální technické parametry na připojení. Se vším vám rádi poradí naši proškolení prodejci na lince nebo v prodejnách Vodafonu.

Jaký je proces objednávky?

Krok jedna je určitě ověření možností na vaší adrese. Každá lokalita nabízí jinou rychlost i technologii, a tak hned uvidíte, z čeho můžete vybírat.

Krok dvě – zavoláme si. Necháte nám na sebe číslo a my se co nejdřív ozveme. Musíme totiž domluvit instalaci pevného internetu u vás doma. O tu se postará náš technik, který vám se vším pomůže a poradí.

Jak probíhá instalace pevného internetu?

Zdá se, že nejtvrdší covidová opatření už jsou za námi, ale i přes to naši technici stále dbají na bezpečnost. Prosíme vás proto o spolupráci. Například stačí, když se s technikem potká jen jeden člen vaší domácnosti apod.

Instalace u vás doma proběhne samozřejmě po předchozí telefonické domluvě v termínu, který se vám hodí. Ozve se vám přímo firma, která pro nás tuto službu zajišťuje.

Na místě se pak o všechno postará zkušený technik s veškerým vybavením, a tak nemusíte vůbec nic řešit. Přimontuje a zprovozní vám vnější i vnitřní zařízení a vše vám na místě vysvětlí a ukáže.

Všechny ceny jsou uvedeny včetně DPH.

Mějte přehled o svých službách díky aplikaci Můj Vodafone