Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek pevny-internet convergence sixtyplus Odměny Dárek Neomezeně Poslat dokument Marketing Digitální fotoaparát Domácí zábava

Chcete budoucnost jen zažít,
nebo ji tvořit s námi?

Hledáme lidi s duší pankáče. kteří chtějí společně
vybudovat lepší svět. Přidejte se k nám.

Scroll
Vodafone

Tihle lidi v tom pojedou s vámi

Pojďte do toho s nima. Těšíme se na vás.

Najděte si svoji budoucnost ve Vodafonu

Najděte si svoji budoucnost ve Vodafonu

Nehledáme supermany, ale lidi jako jste vy, s nohama na zemi.

Když máte chuť se učit,
můžete zvládnout cokoliv.

Studujete? Jste čerstvě ze školy? Tak to si padneme do oka. Vyberte si pozici, která vás zajímá, přihlaste se do talentového programu Discover nebo si najděte práci budoucnosti přes Future Jobs Finder. Nemusíte mít zkušenosti, stačí, že máte chuť se učit, zbytkem vás už provedeme.

Prozkoumejte možnosti

Staráme se o to, abyste měli
důvod těšit se do práce.

 • 4 + 1 týden dovolené

  Víme, že odpočinek je pro spokojenost v práci zásadní. Proto u nás máte ke čtyřem týdnům dovolené ještě celý jeden týden navíc.

 • 5 personal days

  Stane se, že potřebujete jít na besídku do školy, oběhnout si úřady nebo si odpočinout po oslavě narozenin. Nestresujte se, od toho máme personal days, které můžete využít pětkrát do roka.

 • Home office

  Změna prostředí občas vyřeší i ty nejzapeklitější problémy. Takže stačí nahlásit home office a můžete pracovat… třeba z chalupy!

 • Podporujeme rodiče

  Rodina je základ. Dobře však víme, že je často nutné ji podpořit i finančně. Pokud se tedy vrátíte z rodičovské po půl roce, zkrátíme vám úvazek na ¾. Výplata vám přitom zůstane celá.

 • Volno pro novopečené rodiče

  Novopečení tatínci nebo partnerky maminek od nás mají 16 týdnů placeného volna – můžou si tak naplno užít radost z potomka, a navíc být mamince plnohodnotnou oporou.

 • Osobní poradenství

  Život přináší spoustu radostí, ale občas také starostí, které je třeba řešit dřív, než vám přerostou přes hlavu. U nás můžete využít program Osobního poradenství, nabízející pomocnou ruku ve spletitých životních situacích.

 • Životní pojištění

  Našim platíme životní a úrazové pojištění, které je chrání ve dne v noci i o víkendech, doma  i na cestách. A můžete s ním i krýt hypotéku.

 • Pro zdravotně znevýhodněné

  Lidé se zdravotním znevýhodněním nebo postižením dostanou od nás navíc 6000 benefitních bodů, 5 personal days navíc a 1 den placeného volna na vyřizování statutu na ČSSZ.

 • e-stravenky na jídlo

  Rádi vám přispějeme na dobrý oběd přes týden nebo víkendový rodinný nákup. Pohodlně a jednoduše, bez trhání papírků.

 • Benefitní portál

  V programu odměn můžete vyměnit zaměstnanecké body za kulturu, sport, cestování nebo vzdělání. Fandíme aktivnímu odpočinku, ať už pro tělo, či mozek!

 • Den pro neziskovku

  Dva placené dny za rok, kdy místo do práce můžete s týmem vyrazit do neziskovky a pomoct tam, kde je to potřeba.

 • Tarif a mobil

  Kovářova kobyla u nás rozhodně nechodí bosa. Jako operátor dáváme zaměstnancům nový telefon a skvělý tarif se spoustou dat.

 • Nabídka pro blízké

  Jako zaměstnanci můžete svým přátelům a blízkým nabídnout tarify, které nikde jinde nenajdou, a být s nimi v kontaktu, kdykoliv potřebujete.

 • S námi zůstanete fit

  Pořádáme spoustu aktivit zaměřených na zdraví, mentální i fyzickou kondici. V naší budově také najdete plně vybavenou posilovnu. Zdarma, pro každého.

Čím právě teď nejvíc žijeme?

Podívejte se na to nejlepší z Instagramu #myzvodafonu a další novinky