Experti a admin

Budoucnost můžete tvořit i vy.

A u nás vás to bude bavit.

Věříme v propojenou budoucnost

Jsme tu pro všechny

Neděláme mezi lidmi rozdíly, u nás mají všichni stejné šance.

Chráníme planetu a podnikáme udržitelně

Využíváme energii ze 100% obnovitelných zdrojů a do roku 2040 budeme uhlíkově neutrální.

Budujeme digitální společnost

Díky technologiím jsme si blíž a dokážeme tvořit fantastické věci.

Zaměstnanecké benefity, které čekají jen na vás

Za dobrou práci si kromě fixního platu zasloužíte i něco navíc.
Podívejte se, co vám můžeme nabídnout.

 

5 týdnů dovolené

Když dovolená, tak pořádná. Proto u nás máte celkem 5 týdnů ročně.

5 dní osobního volna

Pár dní volna k dobru se hodí vždycky, ať už je využijete na cokoliv.

 

Volno při narození nebo adopci dítěte

Novopečení tatínci a partnerky maminek získají 16 týdnů placeného volna a možnost návratu na nižší úvazek za plnou mzdu. Maminkám při odchodu na mateřskou dovolenou dorovnáváme po dobu 16 týdnů rozdíl mezi jejich mzdou a peněžitou pomocí od státu.

Úvazek, který si vyberete

Vyhovoval by vám plný úvazek, nebo spíš částečný? U jakékoliv pozice si můžete vybrat.

Home office

60 % času pracujeme většinou z domova a 40 % se potkáváme osobně v prostředí, které podporuje spolupráci mezi týmy.

Nejen prací je člověk živ

Pracovní a osobní život si rádi držíme v rovnováze a totéž můžete očekávat i vy.

 

Benefitní portál

22 000 bodů můžete vyměnit za kulturu, sport, cestování nebo vzdělávání. Relaxujte, jak je libo.

 

Stojíme při vás

Ve spletitých životních situacích můžete zdarma využít psychologické, sociální, právní a finanční konzultace. Nabízíme také pomoc obětem domácího násilí a 10 dní ročně na péči o rodinného příslušníka.

Stravenkový paušál

Příspěvek na stravování nebo nákupy od nás dostanete přímo jako součást výplaty.

Smartphone

Co dva roky se můžete těšit na nový telefon a být tak stále trendy.

 

Zvýhodněný tarif pro blízké

Udělejte své rodině a přátelům radost zvýhodněným tarifem, pevným internetem nebo digitální televizí.

Neomezený zaměstnanecký tarif

Neomezený tarif a neomezená data s neomezenou rychlostí u nás máte jako zaměstnanci super výhodně.

Pojistíme vás

Našim zaměstnancům hradíme životní a úrazové pojištění doma i na cestách.

Placený den pro neziskovku

Je fajn si občas zkusit něco z jiného soudku. Každý rok u nás mají zaměstnanci 2 placené dny, kdy můžou místo práce pomoci vybrané neziskovce, nebo rovnou přihlásit svůj projekt do výzvy „Týden jinak“.

Podporujeme zdravotně znevýhodněné

Kolegové se statusem OZZ/OZP mají 6 000 Kč ročně navíc a nad rámec i 5 dnů osobního volna. Mohou také využít den volna navíc na úřední vyřízení statusu OZZ/OZP.

 

Podporujeme LGBT+ kolegy

LGBT+ zaměstnancům dáváme volno v případech, kde na ně stát nemyslí, např. 10 dnů po narození potomka nebo na různé životní události. Trans kolegům nebo kolegyním přispějeme na vybrané zdravotní výkony související s tranzicí.

Jak u nás probíhá pohovor?

Co můžete očekávat, než k nám nastoupíte? Podívejte se, jak to u nás chodí při pohovoru.

Podívat se

Pohovor

Zdravíme vás z Vodafonu.

Co se stane s vaším životopisem?

Spolu s manažerem dané pozice na něj mrkneme, a pokud se naše požadavky s těmi vašimi potkají, zavoláme vám. Popovídáme si o vaší představě, probereme detaily k pozici a případně se domluvíme na dalším postupu.

Pokud si vás na danou pozici nevybereme, vůbec to neznamená, že si nevážíme vašich zkušeností, tentokrát zkrátka jen hledáme někoho jiného. V každém případě od nás dostanete zpětnou vazbu, v této fázi většinou e-mailem.

1. kolo pohovoru

První kolo u nás probíhá obvykle online, nemusíte za námi jezdit. Pohovor většinou nezabere víc než hodinu. Už v prvním kole se pravděpodobně seznámíte se svým budoucím nadřízeným, je pro nás totiž důležité, abyste se o pozici dozvěděl/a vše důležité hned ze začátku. Zároveň dostanete prostor zeptat se na cokoli dalšího, co vás k pozici bude zajímat.

TIP

Před pohovorem si zajistěte klidné prostředí, kde vám bude pohodlně a nebude vás nikdo rušit. Doporučujeme také zkontrolovat si kvalitu připojení. Pokud není stabilní, zkuste se připojit třeba přes hotspot ze svého telefonu, přes který je připojení často kvalitnější, a rozhovor tak může probíhat plynule bez technických potíží.

2. kolo pohovoru

Druhé a případně každé další kolo bývá praktičtější/techničtější, součástí může být případová studie, prezentace či modelové scénky. Nechceme vás nijak trápit, cílem je nastínit vám, co u nás můžete reálně očekávat.

Na přípravu případové studie vám dáme dostatek času. Druhé kolo už často proběhne formou osobního setkání.

Vyhodnocení

Každému, s kým jsme se v průběhu výběrového řízení potkali, zpravidla voláme, a pokud se nedovoláme, pošleme alespoň e-mail s konkrétnější zpětnou vazbou.

Tipy na závěr:

Jsme mezinárodní společnost a bez alespoň mírně pokročilé znalosti angličtiny to u nás nepůjde. Na pozicích, kde se očekává denní komunikace, je angličtina potřeba už pokročilejší, někdy se dostanete třeba jen k e-mailům. Pokud požadavek na angličtinu v inzerátu uvádíme, znamená to, že to bez ní opravdu nejde.

Připraveným štěstí přeje. Zkuste si dopředu rozmyslet odpovědi na základní otázky, například kde momentálně pracujete, z jakého důvodu hledáte změnu a co od ní očekáváte. Tyto otázky mohou být základem motivace, která vás přivedla na naše výběrové řízení.

Budeme se bavit i o vašich „hard skills“, například se kterými programy pracujete a na jaké úrovni je ovládáte. Důležité pro nás jsou ale také „soft skills“ i to, co od svého zaměstnavatele očekáváte. Naše firemní kultura je hodně otevřená, ať už jde o tykání, dress code, důvěru k ostatním, nebo hledání cest spolupráce. V mnoha věcech jsme na trhu lídrem, jako například v přístupu k LGBT komunitě, většímu poměru mezi prací z domova a docházkou do kanceláře či otevření všech pozic na časově flexibilní úvazek. Je pro nás důležité, abychom si společně porozuměli i v této oblasti.

Podcast Vodafone

Poslechněte si, jak to u nás chodí, od expertů na slovo vzatých.

Tady Vodafone  |  22. 1. 2024

O náborech do Vodafonu

V této epizodě se bavíme o tom, jak probíhají nábory nových lidí do Vodafonu, zaměříme se na užitečné tipy, jak má vypadat ideální životopis, jak uspět u pohovoru a třeba vás budeme inspirovat k tomu, že se přidáte právě k nám. Ve studiu se objevily tři náborářky: Eva Siberová, Lenka Junková Ivana Mrázková - první hlasy, které uslyšíte, když se o místo ve Vodafonu budete ucházet.

Poslechnout

Tady Vodafone  |  23. 10. 2023

O změně profese a o práci s talenty

Ještě nedávno bylo běžné, že se lidé drželi svého vzdělání a povolání po celý svůj život, ať už je to bavilo nebo ne. Dnes však žijeme v době, kdy se pracovní trh rychle mění. Opustit svou původní profesi, začít pracovat v jiném odvětví a dělat něco úplně nového, je častější a přirozenější, než kdy dříve. Jaké to je, vyměnit bankovnictví za telekomunikace a nebo přejít z finančního oddělení do HR, o tom vypráví Tomáš Vršťala, ředitel pro rozvoj a talent ve Vodafonu.

Poslechnout

Tady Vodafone  |  25. 9. 2023

O korporátní bezpečnosti

Aby naše firma dobře fungovala a společně s ní i všechny služby pro zákazníky, je velmi důležitá korporátní bezpečnost. Ve Vodafonu ji řídí Jan Šánek, který se svým týmem vyšetřuje podvody, chrání naše zaměstnance, telekomunikační síť i zákaznická data. Při řešení trestných činů spolupracuje také s policií a zpravodajskými službami. A protože moderní technologie přináší nové možnosti pro podvodníky, v jeho oblasti se pořád něco děje.

Poslechnout