Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek pevny-internet convergence sixtyplus Odměny Dárek Neomezeně Poslat dokument Marketing Digitální fotoaparát Domácí zábava

Stavíme sítě pro úžasné technologie

Přidej se k nám a buď vždy na špičce toho, co se právě děje. Možností je spousta, své místo si u nás určitě najdeš.

Scroll

Pomůžeme rozvinout tvůj talent

Vodafonem už prošla řada nadaných studentů, přidáš se?

Stáže

Studuješ a chceš si vyzkoušet své schopnosti v praxi?

  • Stáže jsou určeny pro studenty středních a vysokých škol, kteří si nejenom rádi přivydělají, ale také si vyzkouší zajímavou práci. Praxi nevyžadujeme, naučíme tě, co bude potřeba.
  • Mrkni na tuhle stránku a pošli nám info o tom, co by tě bavilo, a my se pokusíme najít vhodnou stáž. Také tam najdeš více informací jak o náplni práce, tak o tom, co nabízíme na oplátku.
  • Doba, na kterou se jednotlivé stáže vypisují, je různá. Zpravidla není kratší než 3 měsíce. Výjimkou jsou povinné praxe na SŠ a letní brigády.

Mrkni, co říkají ostatní

Ať jsi jaký jsi, k nám zapadneš.

Workshopy & akce

Koukni se, jaký byl Marketing na vlastní kůži loni

V rámci workshopu studenti vypracovali projekt, se kterým mezi sebou soutěžili. Vítězný tým pak vyhrál účast na IoT konferenci a stáž v našem marketingovém oddělení. Máš šanci se přhlásit i letos, využij ji!

Pustit video

Future Port

Technologie a inovace jsou základním pilířem Vodafonu a právě proto jste nás mohli letos v září najít na eventu Future Port, kde jsme byli s našimi future joby a také jste si s námi v HR zóně mohli popovídat o kariérních příležitostech ve Vodafonu.

Technology workshop

Pravidelně pořádáme Technology Workshopy, na které zveme studenty technických oborů. V rámci toho posledního jsme přivítali studenty středních škol. Vyzkoušet si mohli práci v Cisco Labu, seznámili se s IoT, prohlédli si servery a viděli tak, jakým směrem se vyvíjí internet. Tahle nalejvárna bavila každého.

Pustit video
17. 6. 2019

Zažij marketing na vlastní kůži

Workshop právě probíhá. Sleduj nás na sociálních sítích, ať se dozvíš víc o jeho průběhu.

15.–18. 7. 2019

Code Like a Girl

Vyzkoušej si jednoduchý test a zjisti, k jaké práci budoucnosti tě povede tvůj talent a schopnosti. Najdeš tu nabídky práce nejen z Vodafonu, tak načerpej inspiraci.

Začít test

Chceš svoji kariéru začít u nás?

U nás máš spoustu možností, jak se zapojit.