Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek pevny-internet convergence sixtyplus Odměny Dárek Neomezeně Poslat dokument Marketing Digitální fotoaparát Domácí zábava

Stavíme sítě pro úžasné technologie

Přidej se k nám a buď vždy na špičce toho, co se právě děje. Možností je spousta, své místo si u nás určitě najdeš.

Scroll

Pomůžeme rozvinout tvůj talent

Vodafonem už prošla řada nadaných studentů, přidáš se?

Stáže

Studuješ a chceš si vyzkoušet své schopnosti v praxi?

  • Stáže jsou určeny pro studenty středních a vysokých škol, kteří si nejenom rádi přivydělají, ale také si vyzkouší zajímavou práci. Praxi nevyžadujeme, naučíme tě, co bude potřeba.
  • Mrkni na tuhle stránku a pošli nám info o tom, co by tě bavilo, a my se pokusíme najít vhodnou stáž. Také tam najdeš více informací jak o náplni práce, tak o tom, co nabízíme na oplátku.
  • Doba, na kterou se jednotlivé stáže vypisují, je různá. Zpravidla není kratší než 3 měsíce. Výjimkou jsou povinné praxe na SŠ a letní brigády.

Mrkni, co říkají ostatní

Ať jsi jaký jsi, k nám zapadneš.

Workshopy & akce

Koukni se, jaký byl Marketing na vlastní kůži loni

V rámci workshopu studenti vypracovali projekt, se kterým mezi sebou soutěžili. Vítězný tým pak vyhrál účast na IoT konferenci a stáž v našem marketingovém oddělení. Máš šanci se přhlásit i letos, využij ji!

Pustit video

IoT Soutěž

Technologie a inovace jsou základním pilířem Vodafonu, a právě proto u nás pořádáme 2. ročník IoT soutěže, ve které si mohou studenti středních škol vytvořit svůj vlastní IoT produkt. To vše za podpory našich specialistů a mentorů.

Code like a Girl

I letos pořádáme 4-denní letní kurz, kde se holky ve věku od 13 do 18 let naučí kódovat, vytvoří si vlastní webovku a užijí si s námi prázdniny trošku jinak. Jsme připraveni i na online verzi kurzu! Na termíny 19. 7.-22. 7. a 23. 8.-26. 8. je možné se přihlašovat zde.

Pustit video
24. 11. 2020

Workshopy pro studenty FIS VŠE

Agile ve Vodafonu

21. 4. 2021

Veletrh ŠANCE VŠE

Vyzkoušej si jednoduchý test a zjisti, k jaké práci budoucnosti tě povede tvůj talent a schopnosti. Najdeš tu nabídky práce nejen z Vodafonu, tak načerpej inspiraci.

Začít test

Chceš svoji kariéru začít u nás?

U nás máš spoustu možností, jak se zapojit.