Studenti a absolventi

Budoucnost potřebuje lidi jako vy.

Pojďte ji k nám tvořit.

Pomáháme tvořit digitální a udržitelnou společnost

Moderní technologie se vyvíjí rychleji než kdy dříve. A nejen díky nim dokážeme vymýšlet a tvořit fantastické inovace pro zdravější, hodnotnější a příjemnější život.

Chráníme planetu a podnikáme udržitelně

Od roku 2011 používáme pouze energii ze 100% obnovitelných zdrojů, recyklujeme elektroodpad z našich sítí a kompletní uhlíkové neutrality chceme dosáhnout v roce 2040.

Chceme lidi spojovat, ne rozdělovat

U nás mezi lidmi neděláme rozdíly a nikoho nesoudíme za to, jaký doopravdy je. Věříme, že jen v otevřené a tolerantní společnosti můžeme ze sebe nabídnout to nejlepší.

Výhody, se kterými můžete počítat

Za svou práci a přínos dostanete nejen skvělou mzdu a nadstandardní bonusy, ale čeká na vás i řada dalších výhod.

 

Jsme kamarádi

Všichni si tykáme a neřešíme dress code. Jsme parta lidí, která si naslouchá, umí spolu všechno probrat, podpořit se a navzájem se hecnout a inspirovat. A sem tam si udělat večírek. V neformálním otevřeném prostředí, kde si nemusí nikdo na nic hrát, je nám nejlíp.

Dáváme 30 miliónů na vzdělávání

Chceme, aby u nás dostal každý možnost se dál učit, rozvíjet se a měl po ruce ty správné informace. Myslíme si, že ty nejlíp načerpá na školeních, přednáškách nebo konferencích, proto každý rok vyčleňujeme 30 milionů Kč na vzdělávání našich kolegů ze všech oddělení.

Makáme na sobě

Šanci rozvíjet svůj talent u nás dostane každý, bez ohledu na to, jak dlouho a na jaké pozici ve Vodafonu pracuje. Proto 20 % volných pozic obsazujeme primárně kolegy z jiných týmů, kteří by se chtěli v kariéře posunout dál.

 

Máme rádi přírodu

A neradi ji zbytečně zatěžujeme. Neděláme si kafe do jednorázových kelímků, nepijeme vodu z PET lahví, třídíme odpad a každý rok organizujeme nejrůznější výzvy a akce na podporu recyklace. Máme plán, jak do roku 2040 dosáhnout kompletní uhlíkové neutrality.

Benefitů a výhod u nás ale budete mít daleko víc.

Ukázat všechny benefity

Vyzkoušet si konkrétní job, nebo rovnou nastartovat kariéru?

Tady si můžete vybrat, kterou cestou se k nám připojíte.

Talentový program Discover

Nevíte, jaká práce by vás vlastně bavila? Pomůžeme vám to zjistit a vymyslíme pro vás vhodný rozvojový program. Talentovaní absolventi si u nás mohou osahat práci v několika různých odděleních a vyzkoušet si, co z toho bude jejich srdcovka.

To mě zajímá

Placené stáže

Získat pracovní zkušenosti není jen tak. Proto dáváme studentům středních a vysokých škol šanci vyzkoušet si jejich schopnosti v praxi a každý měsíc otvíráme stáže napříč celou firmou, například ve financích, HR, technologiích, retailu nebo třeba v IoT.

Ukázat stáže

Doporučení jsou nejlepší vizitka

Obklopíte se profíky z nejrůznějších oborů. Podívejte se, jak to ve Vodafonu vidí oni.

Není to jen o práci, u nás můžete vždy počítat s něčím navíc

 

Nejen prací je člověk živ

Pracovní a osobní život si rádi držíme v rovnováze a totéž můžete očekávat i vy.

Flexibilita

Na pracovní době se spolu domluvíme ke spokojenosti všech. V průměru pracujeme 60 % času z domova a 40 % v kanceláři.

Smartphone

Co dva roky se můžete těšit na nový telefon a být tak stále trendy.

Neomezený zaměstnanecký tarif

Neomezený tarif a neomezená data s neomezenou rychlostí u nás máte jako zaměstnanci super výhodně.

 

Zvýhodněný tarif pro blízké

Udělejte své rodině a přátelům radost zvýhodněným tarifem, pevným internetem nebo digitální televizí.

Placený den pro neziskovku

Je fajn si občas zkusit něco z jiného soudku. Každý rok u nás mají zaměstnanci 2 placené dny, kdy můžou místo práce pomoci vybrané neziskovce, nebo rovnou přihlásit svůj projekt do výzvy „Týden jinak“.

 

Podporujeme LGBT+ kolegy

LGBT+ zaměstnancům dáváme volno v případech, kde na ně stát nemyslí, např. 10 dnů po narození potomka nebo na různé životní události. Trans kolegům nebo kolegyním přispějeme na vybrané zdravotní výkony související s tranzicí.

Podcast Vodafone

Vezměte své uši do zákulisí Vodafonu a poslechněte si naše rozhovory.

Tady Vodafone  |  12. 6. 2023

O ESG a CSRD

Máte jasno ve zkratkách ESG, CSRD nebo SDG, díky kterým má být svět lepší? Ano, všechny se týkají udržitelnosti a tuto epizodu věnujeme právě tomuto tématu. Pozvání do studia přijala Veronika Doubnerová, konzultantka v oblasti udržitelnosti firem, odbornice na cirkulární ekonomiku a povídat si budeme nejen o tom, co znamenají zkratky, které se v tomto oboru používají, ale i o příkladech z praxe.

Poslechnout

Tady Vodafone  |  9. 5. 2023

O diverzitě a inkluzi

Diverzita neboli rozmanitost, znamená respekt k jedinečnosti každého z nás. Různorodost je totiž přirozenou součástí našeho života. A protože diverzita ve společnosti je přirozená, chceme ji i ve Vodafonu podporovat a vytvářet prostředí, kde se lidé mohou rozvíjet s ohledem na svůj osobní potenciál a kde existuje vzájemný respekt a pochopení k odlišnostem. O tom, co pro naši firmu diverzita znamená, s Janou Vychroňovou, manažerkou diverzity a inkluze.

Poslechnout

Tady Vodafone |  9. 5. 2022

O talentovém programu Discover

V této epizodě se dozvíte o talentovém programu Discover, který je ve Vodafonu určený pro absolventy vysokých škol. Tomáš Kruliš a Anžela Macháčková, kteří programem právě procházejí, se rozpovídají o tom, jaké to je být hned po škole součástí Vodafonu. A také prozradí něco víc o speciálních workshopech pro studentky, které se mohou v průběhu léta naučit ve Vodafonu kódovat.

Poslechnout