Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek pevny-internet convergence

Staňte se součástí Vodafonu

Ať už jste ostřílení experti nebo čerství absolventi, podívejte se, jaká volná pracovní místa právě nabízíme. Třeba hledáme do týmu právě vás.

Koho právě hledáme

Stáže ve Vodafonu

Jsou perfektním způsobem, jak už při studiu získat pracovní zkušenost.

Máš zápal a nebojíš se zkoušet věci jinak? Tak to bychom o tobě chtěli vědět víc. Když si plácneme, podepíšeme s tebou smlouvu až na 6 měsíců podle typu práce a samozřejmě ti za ni zaplatíme. Vykořisťovat studenty prací zadarmo nám nepřijde fér.

A to, že zatím nemáš žádnou praxi, vůbec nevadí. Jde o tvoji hlavu, nikoli pětistránkové CVčko.

Program Vodafone
DISCOVER

Myslíme, že šikovných lidí není nikdy dost a nikdy není brzy je začít podporovat. Pokud máš diplom z vysoké školy ne déle než 3 roky a máš méně než 3 roky praxe, máme pro tebe globální talentový program Vodafone DISCOVER, který ti pomůže rozvíjet předpoklady pro práci budoucího lídra.

Co musíš splnit?

  • Mít v kapse bakalářský nebo magisterský diplom ne déle než tři roky.
  • Nemít víc než 36 měsíců praxe na plný pracovní úvazek (klidně žádnou).
  • Mluvit dobře česky a anglicky.
  • Úspěšně projít výběrem.

Jak to bude probíhat

  • Projdeš běžným výběrovým řízením a nastoupíš na některou z volných pozic podle tvého vzdělání anebo zkušeností.
  • Krátce po nástupu tě nominujeme do programu a pokud splníš všechny globální požadavky, místo je tvoje.
  • Seznámíš se s ostatními DISCOVERy a začneme společně pracovat na tvém osobním i kariérním rozvoji.
  • Trénovat budeš soft-skills, společně vytvoříme tvůj rozvojový plán, zapojíme tě do našich projektů a setkáš se i si našimi zákazníky.
  • Čas ti budou věnovat i lidé z našeho TOP managementu, od kterých se můžeš dost naučit a to formou mentoringu nebo coachingu.
  • Staneš se součástí mezinárodní komunity Vodafone DISCOVER a získáš možnost odjet na dva roky do zahraničí. Vodafone totiž najdeš ve 28 zemích světa 6 kontinentů – nejsme jen na Antarktidě.

To zní dobře, ne? :-)

Aliance pro mladé

Být mladý a hledat práci může být někdy docela fuška. Firmy často požadují praxi, ale tu jste přeci chtěli získat u nich – no začarovaný kruh…

Proto jsme se stali jedním ze zakládajících členů Aliance pro mladé, která ti pomůže zlepšit šance na pracovním trhu. Na workshopech ti pomůžeme  vyladit CVčko, motivační dopis, ale i tvou prezentaci před budoucím zaměstnavatelem. 

Zkrátka ideální způsob, jak se zlepšit, seznámit se a dát o sobě vědět. 

Více informací

Pojďte k nám

Práce u nás možná není pro každého. Ale je pro všechny, kteří se nebojí výzev. Takže jestli jsme vás zaujali, podívejte se, koho právě hledáme. Třeba si plácnem :-)

Sledujte nás na LinkedIn