Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek pevny-internet convergence sixtyplus Odměny Dárek Neomezeně Poslat dokument Marketing Digitální fotoaparát Domácí zábava

Talentový program Discover

Ve Vodafonu ti pomůžeme zjistit, jaká práce tě vlastně baví – a přitom ti navíc ušijeme rozvojový program na míru. Talentovaní absolventi si u nás vyzkoušejí práci v několika různých odděleních. Přijď k nám zjistit, jaký obor je tvoje srdcovka.Příležitost pro ty nejlepší

Pro nové Discovery máme úžasnou mezinárodní příležitost. Během 2 let si vyzkoušíš práci minimálně ve 2 odděleních a zjistíš, kde tě to bude bavit nejvíc. Po dokončení programu můžeš do světa vyjet i ty.

Výběrová řízení startují v březnu 2022 a samotný program pak startuje ve třech termínech - v červenci, v září a v listopadu. Budoucí Discover může před svým nástupem absolvovat placenou stáž. Přihlas se už teď!

PŘIHLAS SE

A pokud ještě studuješ, mrkni na naši nabídku stáží a zkrácených úvazků.

Co od tebe potřebujeme

Máš v kapse bakalářský nebo magisterský diplom (ale zároveň nejsi ze školy déle než 2 roky) NEBO studuješ magisterské studium.

Umíš dobře komunikovat (česky i anglicky).

Praxe není třeba, ale ambice a chuť se rozvíjet ano.

Je třeba projít výběrovým řízením, které má 3 kola, ale neboj, zvládneme to rychle.

Jak to bude probíhat

  • Po výběrovém řízení nastoupíš jako Discover do oddělení, které sis vybral/a.
  • Budeš mít Buddyho, který ti pomůže se u nás rozkoukat.
  • Na uvítacím dni se seznámíš s ostatními Discovery.
  • Začneš pracovat na firemních projektech nebo s Laboratoří Nadace Vodafone zažiješ startup projekt na vlastí kůži.
  • Zdokonalování svých soft i hard skills.
  • K dispozici ti bude mentor z řad našeho managementu.
  • Po roce budeš moci postoupit do seniornější role.
  • Až program dokončíš, můžeš pokračovat v ČR nebo v zahraničí (samozřejmě u Vodafonu).

To zní dobře, ne? :-)

Akce pro studenty

Hledat si práci po škole může být docela fuška. Firmy požadují praxi… jenže jak ji získat, když zatím žádnou nemáš?

Právě proto ve Vodafonu organizujeme workshopy pro studenty a čerstvé absolventy. Také navštěvujeme vysoké školy a veletrhy práce. Koukni, jaká nejbližší akce nás čeká

Přihlas se

Mrkni, z jakých oddělení můžeš ve Vodafonu vybírat

Lidské zdroje & majetek

Tady se odehrává vše spojené s náborem a vzděláváním našich kolegů. Zajišťujeme interní i externí komunikaci a také se staráme o budovy a majetek Vodafonu. Navíc se zde můžeš dovědět něco více o mzdách a odměňování.

Technologie

Zajišťujeme plynulý chod firemních systémů, programujeme a pečujeme o naši síť, aby zákazníci měli signál, na který se můžou spolehnout. Kvalitou sítě se u nás zabývá velký tým lidí. Na některých oblastech pracujeme agilně a digitální projekty už pro nás nejsou novinkou. 

Marketing a produkty

Dáváme dohromady produktovou strategii, aby Vodafone poskytoval zákazníkům přesně to, co chtějí. A staráme se o to, aby to věděli i zákazníci – připravujeme reklamní kampaně. Navíc zde vytváříme náš brand a jsou tu i agilní týmy, které se starají o náš online (aplikace Můj Vodafone, web atd.) A nezapomeň, marketing je i o analýzách a datech.

Retail a Operations

U nás je to hodně o interakci se zákazníkem – jsme v první linii. Důraz klademe na znalost produktů, správné vystupování a dobré komunikační dovednosti našich prodejců, ale také na kvalitní podporu ze strany operátorů našich call center.
V Operations pracujeme na digitalizaci služeb, zkoumáme chatboty, U-boty, staráme se o naše procesy, rozvíjíme nové on-line obchodní kanály a najdeš tu i projektové týmy.

Firemní zákazníci

Věnujeme se prodeji a péči o naše firemní zákazníky. Plánujeme marketingovou strategii, strategii prodejních kanálů a eventy na podporu prodeje. Intenzivně teď pracujeme na oblasti Internet of things (IoT) a jeho využití v naší NB-IoT síti. Důležitá je pro nás i konvergence a oblast digitalizace. U nás navrhujeme a prodáváme řešení konkrétním firmám a výborně o ně pečujeme.

Legal & Regulatory

My jsme tu od toho, aby ve Vodafonu vládl zákon. Vyznat se v regulaci není vždy snadné, ale s týmem zkušených právníků to zvládnout jde. Hlavní pro nás je, aby Vodafone vždy dostál zákonným požadavkům a přitom mohl efektivně a spolehlivě fungovat. U nás radíme kolegům, připravujeme smluvní dokumentaci a dbáme na to, aby se vše dodržovalo.

Finance

Zajišťujeme finanční chod celé firmy, protože peníze jsou potřeba všude . Připravujeme rozpočty, vyřizujeme objednávky, sestavujeme vyúčtování. Potřebujete experta na finanční analýzu nebo účetnictví? Od toho jsme tu. Staráme se o to, aby bylo dost peněz tam, kde je firma zrovna potřebuje, a sledujeme, jak si ta která část Vodafonu finančně stojí.

Sledujte nás na: