Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek pevny-internet convergence sixtyplus Odměny Dárek Neomezeně Poslat dokument Marketing Digitální fotoaparát Domácí zábava

Digitální rodičovství

Uveďte své děti do digitálního světa, kterého jsou součástí už od útlého věku! A udělejte to s rozmyslem a bezpečně. Poradíme vám jak na to, a jaké nástroje vám v tom mohou pomoci. Můžete své děti ochránit před nebezpečnými fenomény on-line světa nebo škodlivým obsahem.

Kyberpohádky

Klasické pohádky přizpůsobené pro digitální vzdělávání. Ke stažení v PDF nebo k poslechu na podcast platformách.

  • O Smolíčkovi Pacholíčkovi
  • O nezbedných kůzlátkách
  • O Budulínkovi

Prohlédnout všechny

Užitečné zdroje

Vodafone ve světě

Problematice Digitálního rodičovství se Vodafone věnuje po celém světě. Podívejte se na všechny aktivity či nahlédněte do výroční zprávy Vodafone o problematice dětí a rodičů v digitálním věku.

Navštívit

Kybernetická bezpečnost

Podívejte se na vzdělávací web Národního úřadu pro kybernetickou a informační bezpečnost (NÚKIB). Najdete tu informace a názorné příběhy, které můžete využít vy, vaše děti, ale můžete je i doporučit třeba i učitelům ve škole vašich dětí.

Prohlédnout

ICT Koalice

Safer Internet Day