Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading onenet vodafone-box

Přejít k nám Kontakt

Co vám pomůže

Vaše děti mohou být na internetu skutečně někdy v ohrožení, to je bohužel odvrácená tvář dnešní doby. Můžete je ale chránit pomocí různých nástrojů. A nemusíte na to být zrovna IT expert, abyste byli dobrý digitální rodič. My vám pomůžeme, aby byl pro vás a vaše děti okolní svět i internet bezpečný. Dáme vám pár rad a tipů, jaké nástroje, aplikace a nastavení využít.  Zvyšováním digitálních dovedností u vás i u vašich ratolestí totiž můžete předejít mnoha nepříjemnostem. 

MOVETIME Family Watch

Klid rodičů a kamarád dítěte v jednom

Pořiďte svým dětem chytrého parťáka MOVETIME Family Watch v našem eShopu. Hodinky nabízíme se speciálním tarifem, který obsahuje 100 minut volání a 250 MB na jejich provoz jen za 104 Kč měsíčně. Budete tak za pár korun v kontaktu kdykoliv a kdekoliv potřebujete. Stačí si jen stáhnout aplikaci.

Kupte si MOVIETIME Family Watch přímo v našem eShopu.
Koupit
ZÁCHRANKA

Díky aplikaci Záchranka dorazil vrtulník k nehodě za 3 minuty

Nikdy nevíte, co se může stát, proto je dobré být neustále připraven. Nainstalujte si do svého mobilu zdarma aplikaci Záchranka . Funguje pro všechny operátory a v případě nouze vás spojí s nejbližší zdravotnickou záchrannou službou , které odešle vaši polohu a další důležité informace. V kopcích vás propojí s  horskou službou , u přehrad s  vodní záchrannou službou.

Tuto aplikaci by měl mít v mobilu opravdu každý. Může totiž zachránit život majiteli telefonu, ale i on s ní může pomoci někomu jinému. Nám zdravotníkům to ulehčuje práci v tom, že víme, kdo volá, kde je a mnoho dalšího. Je to opravdu smysluplná a užitečná aplikace.

Jana Kubalová, lékařka Zdravotnické záchranné služby Jihomoravského kraje
Stáhněte si aplikaci Záchranka a buďte připraveni pomáhat
Více o aplikaci
ECHO

Aplikace Echo pomáhá hledat ztracené děti

Policie ČR každoročně pátrá po desítkách dětí, které jsou přímo ohroženy na zdraví nebo na životě. Pro jejich záchranu jsou klíčové první hodiny po zmizení. Nová mobilní aplikace Echo zapojí do pátrání širokou veřejnost od prvních okamžiků, kdy je šance na nalezení ztraceného dítěte největší.

Jakmile do policejní databáze pohřešovaných dětí přibyde nový případ včetně fotky, aplikace Echo pošle upozornění o vyhlášeném pátrání všem uživatelům. Každý, kdo má aplikaci ve svém telefonu, se tak může koukat kolem sebe a pomoci. V případě, že uživatel hledané dítě uvidí, může stiskem jednoho tlačítka zavolat policii a předat relevantní informace.

Stáhněte si aplikaci Echo a buďte připraveni pomáhat
Více o aplikaci

Často kladené otázky

Co jsou Premium SMS?

Jak funguje Limit pro platby třetím stranám? 

Co je FlexiStrop a jak ho nastavím? 

Mohu si k tarifu pořídit telefon se slevou?