Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek pevny-internet convergence sixtyplus Odměny Dárek Neomezeně

Přidejte se k nám

Teď je nejlepší čas na změnu k lepšímu

Nechte nám na sebe číslo. V nejbližší pracovní den vám zavoláme a se vším poradíme. 

Kliknutím na „Zavolejte mi“ souhlasíte s tím, že budete kontaktováni s obchodní nabídkou. Více o ochraně soukromí

informace

Nechcete už čekat ani minutu? Nebo jsme se nějak minuli? Tak jednoduše zavolejte vy nám na bezplatnou linku 800 777 769.

Často kladené otázky

Co znamená ČVOP a jak ho získám?

ČVOP (číslo výpovědi opouštěného poskytovatele) je 14místný autorizační kód, který nám říká, že vaše telefonní číslo může odejít od stávajícího poskytovatele mobilních služeb - 1. až 3. číslice je kód pro původního poskytovatele. 4. až 7. číslice označuje první možné datum přenosu vašeho telefonního čísla ve formátu MM.DD. ČVOP získáte od stávajícího operátora, kterého opouštíte, a jeho platnost je 60 dní od jeho vystavení.

Svou objednávku můžete dokončit i v případě, že ČVOP ještě nemáte. Až jej získáte, zadejte ho na této stránce. Odkaz vám pošleme i mailem. Mezitím vám pošleme SIM kartu, která začne fungovat až ve chvíli, kdy k přenosu čísla dojde. Do té doby vám služby samozřejmě účtovat nebudeme.

Jak dlouho přenos čísla trvá?

Přenos čísla je rychlý. Své číslo u nás můžete mít již za 5 dní. Záleží ale na výpovědní lhůtě původního operátora. Číslo může být uvolněno až po jejím skončení. O průběhu přenosu vás budeme informovat SMS zprávami, takže vždy budete mít o všem přehled.

Budou mi během přenosu čísla fungovat všechny služby?

Přenos čísla provádíme tak, aby vás co nejméně omezil. Proto probíhá v nočních hodinách mezi půlnocí a šestou ranní. Dopad na používání vašeho telefonu je tak minimální.

Jak mám zvolit datum přenosu?

Datum přenosu zvolte na konec výpovědní lhůty, kterou máte u svého původního operátora. Tím zajistíte, že nezůstanete bez služeb, na které jste zvyklí. Stačí, když v den přenosu vyměníte svou starou SIM kartu za tu, kterou jste od dostali od nás. Stará SIMka vám zároveň přestane fungovat.