Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek pevny-internet convergence sixtyplus Odměny Dárek Neomezeně Poslat dokument Marketing Digitální fotoaparát Domácí zábava
Podcast Vodafone

Tady Vodafone 24: Martin Kešner o Vodafone Nápadu roku

13. 9. 2021

Vodafone Nápad roku je nejstarší soutěží pro startupy v Česku. A právě dnes (13.9.) budeme znát jeho nového vítěze. Hostem podcastu Tady Vodafone je proto Martin Kešner, zakladatel soutěže, který prozradí, co musí takový vátězný projekt splňovat, co může Nápad roku nabídnout svým soutěžícím, i co jeho vedlo k tomu, že se začal zabývat investicemi.

Tiskové zprávy

Vodafone má nové členy nejvyššího vedení. Viceprezidentkou pro lidské zdroje je Magdaléna Wavle, oblast IT řídí Petr Brunclík

7. 9. 2021

Do vedení společnosti Vodafone v Česku nastoupila další žena. Po třech letech totiž odchází z pozice viceprezidenta pro lidské zdroje Carle Clarke a na jeho místo přechází Magdaléna Wavle, která doposud působila ve Vodafonu jako ředitelka oddělení talentu a rozvoje. Milan Zíka končí na pozici viceprezidenta pro technologie a novým viceprezidentem pro informační technologie je Petr Brunclík, který přichází do Vodafonu ze slovinské NLB Group.

Podcast Vodafone

Tady Vodafone 23: Jan Klouda o právu, compliance a muzice

6. 9. 2021

Řídit moderní technologickou společnost je náročné. Jak se řeší její právně správné fungování, kdo za ním stojí a jaký je, uslyšíte v dalším pokračování podcastu Tady Vodafone. Hostem je tentokrát Jan Klouda, viceprezident pro právní záležitosti, řízení rizik a korporátní bezpečnost. A výjimečně vás pustí za oponu svého soukromí.

Tiskové zprávy

Nejlepší fotbal světa na Vodafone TV: Přibude Liga mistrů i další prestižní přenosy. Televize je nyní navíc na 3 měsíce zdarma

2. 9. 2021

Fotbalovou Ligu mistrů, ale taky německou Bundesligu nebo španělskou La Ligu budou moci od 7. září sledovat diváci Vodafone TV. Programovou nabídku totiž rozšíří kanály Nova Sport 3 a 4. Sportovní obsah televize od Vodafonu tak bude skutečně bohatý, kromě fotbalu, kde už jsou v nabídce i Evropské ligy s účastí českých týmů (kanály Sport 1 a 2), jde také o přenosy hokejové NHL nebo závody Formule 1. Sportovní kanály doplní širokou nabídku, ve které Vodafone TV přináší to nejlepší pro celou rodinu včetně videotéky s více než 2000 tituly a aplikace Netflix. Přitom díky probíhající kampani Spojení plné výhod zákazníci získají televizi na 3 měsíce zdarma, hradí pouze 70 korun za pronájem set-top boxu.

Tiskové zprávy

Slyším očima. Projekt studentek z Ostrova na Karlovarsku vyhrál Vodafone AR Challenge, vyvinou vlastní aplikaci využívající rozšířenou realitu

26. 8. 2021

Speciální digitální brýle využije projekt Slyším očima, který vyhrál v soutěži Vodafone AR Challenge. Tým studentek z Ostrova, který za vítězným návrhem stojí, bude mít nyní možnost za pomoci Vodafonu a dalších partnerů uvést svůj nápad do praxe – v následujících měsících budou studentky pracovat na vývoji aplikace, která bude sloužit jako inteligentní překladač pro lidi se sluchovou poruchou a umožní jim bez problémů komunikovat s okolím. Příležitost realizovat své návrhy ovšem čeká i na další dva studentské týmy z Gymnázia Jeseník, které se umístily na druhém a třetím místě s projekty zaměřenými na lázeňství a sociální služby.

Podcast Vodafone

Tady Vodafone 22: Michal Macura o důležitosti interní komunikace

23. 8. 2021

Pro většinu zaměstnanců je velmi důležitý pocit, že je někdo informuje o tom, co se ve firmě děje. Že jsou její součástí, že je někdo vnímá a oceňuje. A rádi se dozvídají, jak právě oni pomáhají v rozvoji své firmy. Proto je už dnes pro velké společnosti v podstatě nutností mít své oddělení interni komunikace. V dalším díle podcastu Tady Vodafone uslyšíte Michala Macuru, vedoucího oddělení interní komunikace ve Vodafonu, který vysvětlí, jaké nástroje pro tuto komunikaci využívá.

Tiskové zprávy

Nejvíce dat v zahraničí Češi spotřebovali v Německu a Chorvatsku. K online dovoleným přispěly neomezené tarify

23. 8. 2021

Díky neomezeným mobilním tarifům mohou být Češi více než dříve online. A to v i zahraničí, zejména v EU, kde k takovým tarifům automaticky náleží nemalý balíček dat. V absolutním součtu zákazníci v červenci využili nejvíce dat v Německu, šlo o téměř 500 terabytů, dále v Chorvatsku a Itálii. Pokud jde o domácí síť, ukázalo se, že po přechodu na neomezený tarif se datová spotřeba zákazníků v průměru zvedla na 2,5násobek. Vodafone nové tarify představil 1. června, v srpnu pak navíc nabídl zvýhodnění v kampani Spojení plné výhod.

Tiskové zprávy

Neomezená data za bezkonkurenční cenu a televize na 3 měsíce zdarma. Vodafone spouští kampaň Spojení plné výhod

16. 8. 2021

Neomezená mobilní data lze nyní pořídit za bezkonkurenční cenu 499 korun měsíčně. Vodafone tak zdůrazňuje, že to nejlepší nabízí zákazníkům v kombinaci služeb pevného a mobilního internetu nebo televize. Tu teď zákazníci díky kombinaci služeb získají na 3 měsíce zdarma – hradí pak pouze 70 korun za pronájem set-top boxu. Vodafone letošními výraznými novinkami pokračuje v proměně a další digitalizaci českého trhu. Atraktivní cena pevného připojení přitom zůstává.

Podcast Vodafone

Tady Vodafone 21: Jan Hegenbarth o olympiádě, Prague Pride a coming outu

9. 8. 2021

Je Prague Pride jen o boji za rovná práva nebo spíš oslava rozmanitosti života? To v aktuálním díle podcastu Tady Vodafone rozbereme s Janem Hegenbarthem. Vyrazil i letos do ulic pod duhovým praporem? Jak vnímá prostředí ve Vodafonu, který byl i letos partnerem LGBT festivalu? Jaký byl Honzův coming out a jakou podporu dnes můžou LGBT lidé v takové situaci dostat? Poslechněte si další letní díly našeho podcastu!

Zajímavé čtení

Co se stane, když v práci řeknu, s kým jedu na dovolenou?

5. 8. 2021

Většina lidí s kolegy v práci běžně probírá plány na léto nebo příhody od rodinného krbu. U Richarda Stonavského však „vnitřní brzda“ sdílet takové zážitky a informace zmizela až před deseti lety. Nastoupil tehdy do Vodafonu, kde v současné době z pozice viceprezidenta odpovídá za vnější vztahy a regulační strategii. Až na svém stávajícím působišti získal jistotu, že se nikdo nepozastaví nad jeho vztahem s partnerem stejného pohlaví. Jeho případ je bohužel výjimečný. V České republice totiž o své sexuální orientaci zcela otevřeně hovoří pouze 18 % příslušníků sexuálních menšin.