Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek pevny-internet convergence sixtyplus Odměny Dárek Neomezeně Poslat dokument Marketing Digitální fotoaparát Domácí zábava
Podcast Vodafone

Tady Vodafone 17: Ondřej Ullmann nejen o sociálních sítích Vodafonu

21. 6. 2021

Komunikace se zákazníky prostřednictvím sociálních sítí se stává nepostradatelnou součástí života téměř každé firmy. Ve Vodafonu ji má na starosti tým Ondřeje Ullmanna, který je hostem tohoto dílu podcastu Tady Vodafone. Prozradí, s jakými dotazy se potýká, jak se vypořádává s nepříjemnými komentáři nebo proč je právě tohle jeho práce snů.

Tiskové zprávy

Viceprezidentkou pro firemní zákazníky Vodafonu se stává Veronika Brázdilová. Péči a prodej po ročním sabatiklu vede opět Anna Hoerová

15. 6. 2021

Role žen ve vedení společnosti Vodafone v Česku posiluje. Po třech letech odchází z pozice viceprezidenta pro firemní zákazníky Jonathan Rutherford a na jeho místo přechází Veronika Brázdilová, která měla od září 2020 na starosti péči a prodej. Řízení tohoto oddělení si po pracovní pauze, téměř ročním sabatiklu, zpět přebírá Anna Hoerová.

Podcast Vodafone

Tady Vodafone 16: Ondřej Luštinec o práci tiskového mluvčího

14. 6. 2021

Za mikrofon podcastu Tady Vodafone se tentokrát posadil Ondřej Luštinec – kolega Katky Šantorové z týmu externí komunikace Vodafonu. Společně vám přiblíží, co obnáší jejich práce mluvčích firmy, na jaké otázky Ondra odpovídá nejraději a které jsou pro něj naopak nejtěžší. A také prozradí, jak mu v jeho práci pomáhají předchozí zkušenosti s novinařinou.

Podcast Vodafone

Tady Vodafone 15: Jiří Hošek o zázemí snů na VUT Brno

7. 6. 2021

Telekomunikace nejsou jen o mobilním připojení a vysoká škola nemusí být jen o tmavých posluchárnách a monotónních přednáškách. V novém díle podcastu Tady Vodafone vám to dokáže docent Jiří Hošek z Ústavu telekomunikací VUT Brno. Představí vám hned několik nových laboratoří na této prestižní vysoké škole, včetně #Vodafone UniLab, o které jsme už v tomto podcastu mluvili.

Tiskové zprávy

Na trh přichází nejlepší neomezený tarif pro jednotlivce. Vodafone ho nabízí spolu s dalšími novinkami

1. 6. 2021

Už několik let platí, že Vodafone při kombinaci služeb nabízí zákazníkům nejlepší cenu za neomezený mobilní tarif na českém trhu. Dnes přichází s atraktivní nabídkou samostatného tarifu pro jednotlivce. Kdo si pořídí tarif s neomezeným voláním, SMS i objemem dat, zaplatí měsíčně 799 korun a bude mít k dispozici rychlost připojení dostatečnou pro sledování filmů ve vysoké kvalitě i pro videohovory. Tarif s neomezenou rychlostí, která se hodí pro nejvyšší nároky, využití 5G sítě včetně přenosu videa ve 4K nebo pro práci s cloudovými uložišti, vyjde jednotlivce na 1199 korun.

Zajímavé čtení

Škodí váš vysněný telefon přírodě? Odpověď přináší hodnocení Eco rating, které pro zákazníky zavádí i Vodafone

25. 5. 2021

Zákazníci vybírají telefon většinou podle ceny, funkcí nebo vzhledu. Nyní se mohou rozhodovat i podle dalšího kritéria – ekologie. Vodafone společně s dalšími operátory v Evropě zavádí takzvaný Eco Rating, který bude nově součástí informací o většině mobilních telefonů v jeho nabídce.

Podcast Vodafone

Tady Vodafone 13: Tomáš Elbl o 5G a další budoucnosti mobilních sítí

24. 5. 2021

Nejnovější generací mobilních sítí 5G pokryl Vodafone už tři a půl milionu lidí. 5G přinese změny v průmyslu, posílí chytrá řešení v dopravě, města díky němu budou bezpečnější a umožní i sofistikované medicínské zákroky na dálku. Budoucnost mobilních sítí v novém díle podcastu Tady Vodafone představí ředitel strategie firmy Tomáš Elbl.