Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek pevny-internet convergence sixtyplus Odměny Dárek Neomezeně Poslat dokument Marketing Digitální fotoaparát Domácí zábava
Tiskové zprávy

Sportovní událost roku v detailu a bez koruny navíc. Vodafone TV přináší sedm speciálních olympijských kanálů v HD kvalitě

20. 7. 2021

Vodafone přináší svým zákazníkům, kteří mají Vodafone TV jedinečnou možnost sledovat dění na Olympiádě v Tokiu. Přináší totiž sedm nově přidaných sportovních kanálů, které nabídnou 24 hodin denně živé přenosy a záznamy soutěží. Komu důležitý moment třeba kvůli značnému časovému posunu uteče, může si sportovní klání pustit díky funkci zpětného zhlédnutí až sedm dní zpátky. Spolu s kanály Eurosport 1 a 2 tak televize od Vodafonu bude olympiádu přenášet na celkem devíti programech a diváci je všechny mohou sledovat, aniž by zaplatili korunu navíc.

Podcast Vodafone

Tady Vodafone 19: Vojtěch Koval o podcastech a muzice

12. 7. 2021

Vojtu Kovala, přestože to je podcaster, v podcastu Tady Vodafone běžně neslyšíte. Sedí totiž se sluchátky ve studiu, dohlíží na kvalitu nahrávání a má pak na starosti celou postprodukci. Tentokrát se ale posadil za mikrofon jako host, aby v letním díle podcastu Tady Vodafone prozradil, co ho baví na podcastech, proč se v nich začal věnovat udržitelnosti a taky co pro něj a jeho kapelu Donnie Darko znamenala nominace na hudební ceny Anděl.

Tiskové zprávy

Být on-line za 79 korun měsíčně. Základní mobilní datový tarif navýší Vodafone na desetinásobek

30. 6. 2021

U základního datového tarifu Připojení na měsíc navýší Vodafone objem dat trvale ze 100 MB na 1 GB. Takový balíček už dokáže pokrýt obyčejnou měsíční spotřebu, kam patří například prohlížení webu, chatovací aplikace, vyhledávání v mapách nebo jízdních řádech. Tarif využívají především majitelé předplacených karet, ale je určený každému, kdo se potřebuje třeba jen občas ze svého telefonu dostat na internet. Ke změně dojde koncem léta. Vodafone po úspěšné nabídce rychlého pevného internetu za polovinu napořád a zavedení nových neomezených mobilních tarifů pokračuje v digitalizaci Česka.

Podcast Vodafone

Tady Vodafone 18: Jan Květ o softwarově definovaných sítích a dalších službách pro firmy

28. 6. 2021

Vodafone před rokem jako první operátor spustil inteligentní síť SD-WAN, která dokáže předvídat a řídit poptávku a která je řízená softwarem z jednoho místa. To je ale jen jedna ze služeb a výhod, které Vodafone Business nabízí svým firemním zákazníkům. Podrobněji o tom v podcastu Tady Vodafone promluví národní obchodní manažer pro firemní zákazníky Jan Květ.

Tiskové zprávy

Vodafone nabízí pomoc v oblastech zasažených tornádem. Bude zdarma poskytovat služby a daruje telefony se SIM kartami

25. 6. 2021

V době krize je nejdůležitější, aby lidé mohli zůstat ve spojení. Vodafone proto nabízí pomocnou ruku všem, kterým během včerejší noci vstoupila do života živelná katastrofa. Lidem a firmám v nejvíce zasažených oblastech na Hodonínsku a Břeclavsku po dobu dvou měsíců nebudou účtovány služby, ať už se jedná o mobilní tarif, internet nebo televizi. Obyvatelům postižených obcí, kteří přišli o telefon, také firma nabídla přes místní samosprávy nový telefon s předplacenou SIM kartou nabitou neomezeným voláním, SMS a balíčkem dat na 6 měsíců.

Tiskové zprávy

Největší evropskou mobilní síť nově pohání zelená energie. Ostatní země tak následují příklad českého Vodafonu

23. 6. 2021

Firemní barvy Vodafonu jsou červené, ale jeho mobilní síť bude od července zelená v celé Evropě. Vodafone ve Velké Británii, Irsku nebo Portugalsku tak bude následovat příklad české pobočky, která využívá výhradně zelenou energii již od roku 2011. Díky ní se daří držet emise uhlíku zkrátka, ačkoliv množství přenesených dat rok od roku stoupá - jen v České republice za minulý rok vzrostl datový provoz mobilní sítě Vodafonu o 71 %, přičemž množství emisí na jednotku přenesených dat pokleslo o 43 %.

Podcast Vodafone

Tady Vodafone 17: Ondřej Ullmann nejen o sociálních sítích Vodafonu

21. 6. 2021

Komunikace se zákazníky prostřednictvím sociálních sítí se stává nepostradatelnou součástí života téměř každé firmy. Ve Vodafonu ji má na starosti tým Ondřeje Ullmanna, který je hostem tohoto dílu podcastu Tady Vodafone. Prozradí, s jakými dotazy se potýká, jak se vypořádává s nepříjemnými komentáři nebo proč je právě tohle jeho práce snů.

Tiskové zprávy

Viceprezidentkou pro firemní zákazníky Vodafonu se stává Veronika Brázdilová. Péči a prodej po ročním sabatiklu vede opět Anna Hoerová

15. 6. 2021

Role žen ve vedení společnosti Vodafone v Česku posiluje. Po třech letech odchází z pozice viceprezidenta pro firemní zákazníky Jonathan Rutherford a na jeho místo přechází Veronika Brázdilová, která měla od září 2020 na starosti péči a prodej. Řízení tohoto oddělení si po pracovní pauze, téměř ročním sabatiklu, zpět přebírá Anna Hoerová.