Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek pevny-internet convergence sixtyplus Odměny Dárek Neomezeně Poslat dokument Marketing Digitální fotoaparát Domácí zábava
Tiskové zprávy

Dvojnásobek dat za stejnou cenu! Vodafone potěší zákazníky předplacených karet

9. 5. 2022

Být majitelem předplacené karty u Vodafonu se vyplatí, objem dat právě u těchto karet totiž od května výrazně narostl. Například balíček za 139 korun nově nabízí nejen neomezené volání do sítě Vodafonu, ale i 1,2 GB dat. A za 349 korun je k dispozici 6 GB dat a neomezené SMS v síti. To vše v podobě naprosté volnosti, kterou předplacené karty přinášejí.

Podcast Vodafone

Tady Vodafone 46: Tomáš Kruliš & Anžela Macháčková o talentovém programu Discover

9. 5. 2022

V dnešní epizodě se dozvíte o talentovém programu Discover, který je ve Vodafonu určený pro absolventy vysokých škol. Tomáš Kruliš a Anžela Macháčková, kteří programem právě procházejí, se rozpovídají o tom, jaké to je být hned po škole součástí Vodafonu. A také prozradí něco víc o speciálních workshopech pro studentky, které se mohou v průběhu léta naučit ve Vodafonu kódovat.

Tiskové zprávy

Vodafone investuje další miliardy do modernizace sítí. Rychlost pevného internetu se přiblíží k dosud nevídaným 10 Gb/s

5. 5. 2022

Vodafone jako gigabitový lídr na poli pevného internetu nezahálí a toto prvenství si chce udržet, v budoucích letech investuje do modernizace sítě další více než tři miliardy korun. Postupné technické kroky už započnou letos v létě, kdy se Vodafone zaměří na zlepšení zákaznické zkušenosti a drobná rychlostní zlepšení. V budoucnu by však kapacita připojení pevným internetem mohla dále vzrůst až na 10 Gb/s.

Tiskové zprávy

Pro práci i zábavu může 5G od Vodafonu využít už přes 7 milionů lidí. Přichází zvýhodněná nabídka tarifů a telefonů

2. 5. 2022

Nejmodernější mobilní síť 5G od Vodafonu už má v dosahu 70 % české populace, což je jednoznačně nejširší pokrytí mezi českými operátory. Proto Vodafone vylepšuje nabídku svých tarifů. Pro mobilní a také pevné připojení lze nyní získat zvýhodnění napořád, to znamená využívat vysokou rychlost připojení doma i venku. Bonus v součtu dělá celých 500 korun měsíčně. V nabídce nechybí ani široká nabídka 5G telefonů se slevou až 8 tisíc korun.

Zajímavé čtení

Přepněte s Vodafonem na zelenou. Chránit planetu můžete i prostřednictvím svého mobilu

28. 4. 2022

Mobilní telefony používá většina z nás každý den. Věděli jste ale, že jejich výroba a provoz spotřebují značné množství energie, a tím pádem i uhlíkových emisí? Vodafone přinesl k příležitosti Dne Země několik tipů, jak přispět k ochraně planety. Třeba tím, že se připojíme na Wi-Fi místo mobilních dat. #SwitchtoGreen

Podcast Vodafone

Tady Vodafone 45: Vojtěch Malina o precizním zemědělství a chytrém zavlažování

25. 4. 2022

Jak mohou moderní technologie pomáhat zemědělcům ušetřit, ale zároveň také chránit půdu a přírodu? Česká firma Cleverfarm přináší chytrá řešení a inovace právě do zemědělství. Poradí farmářům, jak a kdy zasít, zda hnojit nebo zavlažovat méně, ale zároveň pak sklidit více. O tom, že zemědělství stále nabízí obrovský prostor pro změny v dnešním podcastu potvrzuje Vojtěch Malina, generální ředitel společnosti Cleverfarm.

Tiskové zprávy

Vodafone PLAYzone Arena se otevírá veřejnosti. Obří esportové centrum přivítá první návštěvníky 25. dubna

21. 4. 2022

V pražském obchodním centru Westfield Chodov už 25. dubna přivítá první návštěvníky Vodafone PLAYzone Arena, multifunkční esportové centrum rozkládající se na více než 1000 m2. V něm mohou návštěvníci nejen z řad fanoušků esportů sledovat ty nejzajímavější soutěže přímo u baru, zahrát si na téměř 60 herních počítačích nebo si vyzkoušet špičkové herní simulátory a virtuální realitu. Svojí velikostí a nabídkou volnočasových aktivit půjde v Česku o unikát. Za projektem stojí skupina Prima, jejíž investice do arény se vyšplhaly do desítek milionů korun. Titulárním partnerem projektu je společnost Vodafone.

Tiskové zprávy

Vodafone TV oslavila dva roky. Má už přes 300 tisíc zákazníků a nově nabízí i aplikaci pro chytré televizory

11. 4. 2022

Skupina Vodafone je dnes druhým největším poskytovatelem placené televize v Evropě a diváků jí přibývá i v Česku. Užívat si mohou přes 145 televizních kanálů, vlastní videotéku s tisíci tituly, jedinečné partnerství s Netflixem, špičkový fotbal i hokej nebo třeba aplikaci HBO Max přímo v set-top boxu. Televizi lze sledovat i v počítači, mobilu a nově také v chytrých televizorech s operačním systémem Android.