Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek pevny-internet convergence sixtyplus Odměny Dárek Neomezeně Poslat dokument Marketing Digitální fotoaparát Domácí zábava
Podcast Vodafone

Tady Vodafone 51: Jakub Mastík z agentury Navzdory o upcyklaci a udržitelnosti

26. 9. 2022

I použité nebo vyřazené materiály, které se mohou zdát nepotřebné, jako např. staré bannery, pytle od mouky nebo prázdné lahve od vína, mohou dostat šanci na druhý život. Agentura Navzdory z nich vytváří něco nového, co najde své další využití. Co hezkého se dá vyrobit např. z hasičské hadice, jak pomocí workshopů můžeme v upcyklaci vzdělávat nejen děti anebo něco o tom, že i udržitelnost může skvěle chutnat, mi v dnešní epizodě řekne Jakub Mastík, zakladatel firmy Navzdory.

Podcast Vodafone

Tady Vodafone 51: Josef Strelec z Kybercentra o kyberpohádkách

12. 9. 2022

Vodafone podpořil zajímavý projekt s názvem kyberpohádky, které jsou určené předškolním dětem a vznikly jako pomůcka pro rodiče a učitele. Prostřednictvím příběhů, které všichni dobře známe, poukazují na různá nebezpečí, která nás mohou při používání moderních technologií potkat. Za vznikem moderně pojatých pohádek, ve kterých má třeba Červená Karkulka svůj mobilní telefon stojí Centrum kybernetické bezpečnosti (Kybercentrum) a jeho ředitel Josef Strelec je hostem dnešní epizody.

Tiskové zprávy

Za vysloužilý telefon sleva až 2000 Kč na nový. Vodafone v aktuální akci motivuje zákazníky k recyklaci

1. 9. 2022

Přines starý, dostaneš slevu na nový. Právě tak je možné shrnout aktuální akci Vodafonu, která je určena všem, kdo chtějí ulevit planetě i vlastní peněžence. Každý, kdo svůj vysloužilý telefon odevzdá na pobočce od 1. do 15. září 2022, získá slevu na nákup nového zařízení až do výše dva tisíce korun. Peníze z recyklace následně poputují na podporu společensky prospěšných projektů Nadace Vodafone, jako jsou například aplikace Záchranka nebo Bright Sky.

Tiskové zprávy

Vodafone přidává třetí studentský tarif. Stojí méně než 300 korun a odráží výsledky výzkumu

22. 8. 2022

Ke dvěma stávajícím studentským tarifům Vodafone v srpnu přidal třetí, a to s cenovkou 299 korun měsíčně. Jeho součástí jsou 3 GB dat, neomezené SMS a 250 minut volání do všech sítí, pořídit si ho může každý vlastník studentského průkazu ISIC. Novinka odráží čerstvé údaje z výzkumu Vodafonu, kde paušální tarif s menším objemem dat a zároveň i cenou rezonoval.

Tiskové zprávy

Vodafone vychází zákazníkům vstříc a nabízí služby se zvýhodněním 800 korun měsíčně napořád

16. 8. 2022

Vodafone ulevuje rodinnému rozpočtu. Ušetřit lze nyní 300 korun měsíčně u domácího internetu, 300 u televize a 200 u mobilního tarifu, a to napořád. Jde o nejlepší kombinovanou nabídku na trhu. Spojení služeb se vyplatí i proto, že zákazníkům pevného internetu kryje v případě odstávky záda speciální balíček neomezených mobilních dat na 24 hodin zdarma. Zvýhodnění je připravené i pro samostatné internetové připojení a novinky čekají také na firmy. Otálet se nevyplatí, nabídka je časově omezená.