Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek pevny-internet convergence sixtyplus Odměny Dárek Neomezeně Poslat dokument Marketing Digitální fotoaparát Domácí zábava
Tiskové zprávy

Viceprezidentkou pro firemní zákazníky Vodafonu se stává Veronika Brázdilová. Péči a prodej po ročním sabatiklu vede opět Anna Hoerová

15. 6. 2021

Role žen ve vedení společnosti Vodafone v Česku posiluje. Po třech letech odchází z pozice viceprezidenta pro firemní zákazníky Jonathan Rutherford a na jeho místo přechází Veronika Brázdilová, která měla od září 2020 na starosti péči a prodej. Řízení tohoto oddělení si po pracovní pauze, téměř ročním sabatiklu, zpět přebírá Anna Hoerová.

Podcast Vodafone

Tady Vodafone 16: Ondřej Luštinec o práci tiskového mluvčího

14. 6. 2021

Za mikrofon podcastu Tady Vodafone se tentokrát posadil Ondřej Luštinec – kolega Katky Šantorové z týmu externí komunikace Vodafonu. Společně vám přiblíží, co obnáší jejich práce mluvčích firmy, na jaké otázky Ondra odpovídá nejraději a které jsou pro něj naopak nejtěžší. A také prozradí, jak mu v jeho práci pomáhají předchozí zkušenosti s novinařinou.

Podcast Vodafone

Tady Vodafone 15: Jiří Hošek o zázemí snů na VUT Brno

7. 6. 2021

Telekomunikace nejsou jen o mobilním připojení a vysoká škola nemusí být jen o tmavých posluchárnách a monotónních přednáškách. V novém díle podcastu Tady Vodafone vám to dokáže docent Jiří Hošek z Ústavu telekomunikací VUT Brno. Představí vám hned několik nových laboratoří na této prestižní vysoké škole, včetně #Vodafone UniLab, o které jsme už v tomto podcastu mluvili.

Tiskové zprávy

Na trh přichází nejlepší neomezený tarif pro jednotlivce. Vodafone ho nabízí spolu s dalšími novinkami

1. 6. 2021

Už několik let platí, že Vodafone při kombinaci služeb nabízí zákazníkům nejlepší cenu za neomezený mobilní tarif na českém trhu. Dnes přichází s atraktivní nabídkou samostatného tarifu pro jednotlivce. Kdo si pořídí tarif s neomezeným voláním, SMS i objemem dat, zaplatí měsíčně 799 korun a bude mít k dispozici rychlost připojení dostatečnou pro sledování filmů ve vysoké kvalitě i pro videohovory. Tarif s neomezenou rychlostí, která se hodí pro nejvyšší nároky, využití 5G sítě včetně přenosu videa ve 4K nebo pro práci s cloudovými uložišti, vyjde jednotlivce na 1199 korun.

Zajímavé čtení

Škodí váš vysněný telefon přírodě? Odpověď přináší hodnocení Eco rating, které pro zákazníky zavádí i Vodafone

25. 5. 2021

Zákazníci vybírají telefon většinou podle ceny, funkcí nebo vzhledu. Nyní se mohou rozhodovat i podle dalšího kritéria – ekologie. Vodafone společně s dalšími operátory v Evropě zavádí takzvaný Eco Rating, který bude nově součástí informací o většině mobilních telefonů v jeho nabídce.

Podcast Vodafone

Tady Vodafone 13: Tomáš Elbl o 5G a další budoucnosti mobilních sítí

24. 5. 2021

Nejnovější generací mobilních sítí 5G pokryl Vodafone už tři a půl milionu lidí. 5G přinese změny v průmyslu, posílí chytrá řešení v dopravě, města díky němu budou bezpečnější a umožní i sofistikované medicínské zákroky na dálku. Budoucnost mobilních sítí v novém díle podcastu Tady Vodafone představí ředitel strategie firmy Tomáš Elbl.