Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek pevny-internet convergence sixtyplus Odměny Dárek Neomezeně Poslat dokument Marketing Digitální fotoaparát Domácí zábava
Kontinuita podnikání

Osvojte si ESG, kritéria pro hodnocení udržitelnosti firem

25. 5. 2023

Všem firmám postupně vzniká nová povinnost reportovat nefinanční data včetně toho, jak si stojí v rámci jednotlivých pilířů udržitelnosti ESG. Cílem nové směrnice EU je ukázat, co firmy v uplynulém roce opravdu udělaly pro udržitelnost. Finanční instituce tak získají přehledná data, která jim umožní investovat do společností, které jsou skutečně udržitelné. Co to znamená konkrétně pro vaši firmu a jak z nové legislativy vytěžit maximum?

Digitální dovednosti

Podnikání, které obstojí v rychlosti moderního světa

6. 3. 2023

V době, kdy se vše neustále zrychluje, může být těžké udržet tempo s neustále se proměňujícím okolním světem. Ať už se jedná o aktuální trendy, dostupnost, schopnost rychle a včas řešit vzniklé situace, či správně odhadnout nové podmínky a hrozby, váš úspěch často závisí na tom, jak rychle se dokážete adaptovat a reagovat na ně.

Digitální bezpečnost

Ochraňte své podnikání před hackery

18. 8. 2022

Ať už máte profily na sociálních sítích, nebo ne, internet o vás už teď ví mnohem víc, než byste chtěli. Nedá se tomu vyhnout ani to zastavit. Dá se však zabránit aspoň tomu, že vaše data uniknou k někomu, kdo by je mohl zneužít. V takovém případě by se totiž dost jednoduše dostal i k datům vašich zákazníků nebo citlivým informacím o vašich projektech.