Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek pevny-internet convergence sixtyplus Odměny Dárek Neomezeně Poslat dokument Marketing Digitální fotoaparát Domácí zábava
Digitální dovednosti

Podnikání, které obstojí v rychlosti moderního světa

6. 3. 2023

V době, kdy se vše neustále zrychluje, může být těžké udržet tempo s neustále se proměňujícím okolním světem. Ať už se jedná o aktuální trendy, dostupnost, schopnost rychle a včas řešit vzniklé situace, či správně odhadnout nové podmínky a hrozby, váš úspěch často závisí na tom, jak rychle se dokážete adaptovat a reagovat na ně.

Digitální dovednosti

Využijte všechny prodejní příležitosti

9. 12. 2022

Každý podnikatel ví, že shánění zakázek je náročné. Doba se ale posunula, a tak už se s potenciálními klienty možná budete potkávat i online. Jak na to, abyste na videohovoru působili stejně profesionálně jako při osobní schůzce?

Digitální dovednosti

Jak vytvořit prezentaci, kterou lidé budou poslouchat až do konce

18. 8. 2022

Udržet si pozornost publika a zároveň být schopný předat mu veškerá základní fakta i myšlenky tak, aby je skutečně lidé pochopili, může být pěkně tvrdý oříšek. Naštěstí existují techniky, které pomohou oživit vaši prezentaci a udělat dobrý dojem i na zdánlivě nudné schůzce.

Digitální dovednosti

Digitální transformace už i u vás ve firmě

18. 8. 2022

Digitalizace a digitální transformace proměňuje moderní podobu podnikání a podnikatelům, kteří se jí nebojí, pomáhá překonávat nové výzvy. Ve světě a především v neustále se vyvíjejícím digitálním prostředí je schopnost udržet krok s dobou otázkou konkurenceschopnosti.

Digitální dovednosti

Jaké metriky sledovat v rámci webové analytiky

9. 6. 2022

Reklamní kampaně jsou nastavené, obsah nasazený, vše běží, jak má… Teď ještě zbývá vše správně vyhodnotit. Webová analytika vám pomůže doměřit, zda se vám daří v tom, co jste si usmysleli. Nabídne vám ale ještě víc.

Digitální dovednosti

Jak na obsahovou reklamu s Google Ads a Sklikem

24. 5. 2022

Obsahová reklama je skvělým nástrojem, když chcete oslovit relevantní uživatele svým produktem, službou či akcí. Nemusíte si vytvářet nový profil na stránkách ani na další sociální síti. Reklama se totiž přirozeně zobrazí na místech, která lidé navštěvují, a dá se tak velmi dobře využít i v rámci remarketingových aktivit.