Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek pevny-internet convergence sixtyplus Odměny Dárek Neomezeně Poslat dokument Marketing Digitální fotoaparát Domácí zábava

Internet věcí

Internet věcí

Internet věcí už není firemní výhoda, ale nutnost v konkurenčním boji

25. 9. 2019

S internetem věcí už pracují stovky firem v ČR. To, jak novou technologii využívají, se liší, jejich výsledky jsou ale velmi podobné. IoT jim usnadňuje provoz a zajišťuje mnohdy výrazně vyšší výnosy. A to bez ohledu na velikost a sektor, ve kterém působí. Přečtěte si, proč se investice do internetu věcí mění z „hezky znějící konkurenční výhody“ na naprostou nezbytnost úspěšného byznysu.

Internet věcí

Chytrá budova není revoluce, ale evoluce

2. 7. 2019

Energetická soběstačnost, snížení administrativní zátěže, lepší využívání firemního prostoru. To jsou jen některá z témat, kterými se mnoho podniků dnes zabývá. Řešením může být právě chytrá budova. O tom, jak moderní technologie usnadňují správu budov, jsme si povídali s Vítem Kiderym, Facility & Property Managerem společnosti Vodafone.