Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading onenet vodafone-box

Přejít k nám Kontakt

Sdílená data pro ČR i zahraničí

Už nemusíte přemýšlet, jak velký datový tarif komu pořídit. Společný objem dat přerozdělíte.

Získat nabídku

Jak Sdílená data fungují


Potřebujete, aby vaši zaměstnanci byli na příjmu, měli e-mail vždy při sobě a byli schopni pracovat také z terénu, ale objem datové komunikace se liší podle aktuální potřeby a náročnosti úkolů každého z nich. Samozřejmě ale chcete mít přehled o spotřebě dat a nekupovat více, než je třeba. Služba umožňující sdílení dat tento problém vyřeší. Jednoduše nakoupíte „balík“ dat pro celou firmu – pro všechny či vybrané zaměstnance. Ti z něj budou podle svých profesních potřeb a vámi nastavených limitů čerpat pro veškerá zařízení (telefon, tablet, notebook).

Jednoduše si s námi nastavíte datový tarif, který chcete ve firmě v rámci České republiky (OneNet Mobilní připojení sdílené), případně v zahraničí (OneNet data v zahraničí sdílená) využívat.

Chcete nabídku na míru pro Sdílená data? Zavoláme vám

Cenu této služby vždy stanovujeme individuálně podle vašich potřeb. Nechte nám na sebe číslo a náš firemní specialista vám zavolá.

Kliknutím na „Zavolejte mi“ souhlasíte s tím, že budete kontaktováni s obchodní nabídkou.
Více o ochraně soukromí

Hlavní výhody

Více informací

Objevte více o této službě - další výhody, požadavky služby, dokumenty ke stažení a mnohé další.

Další výhody Sdílených dat

Přesně víte, kolik kdo spotřeboval dat, a ze zakoupeného objemu využijete maximum díky vhodnému rozdělení mezi jednotlivé uživatele.

Kontrolujete automatické dokupy u celé skupiny a řídíte rozdělování objemu dat mezi jednotlivé uživatele.

Efektivní využívání a dokonalý přehled vám umožní poskytnout internet v mobilu maximálnímu počtu pracovníků.

Jak Sdíledná data fungují

Stačí zvolit 2 základní parametry:

  • Celkový objem dat, který chcete dát skupině uživatelů k dispozici. V rámci České republiky si můžete buď nastavit vlastní objem dat od 10 GB do 500 GB nebo si zvolit z předdefinovaných tarifů v objemu 10 GB, 15 GB, 20 GB, 50 GB nebo 100 GB. Pro data v zahraničí si lze smluvně zvolit od 1 GB do 50 GB anebo vybrat z objemů 1 GB, 3 GB, 5 GB nebo 10 GB.
  • Velikost a počet možných dokupů dat. Pro situace, kdy dojde k vyčerpání společného „balíku“ sdílených dat, lze nastavit tzv. dokupy. Ze dvou doporučených dokupů si určíte, jaký objem dat a kolikrát měsíčně je možné dokoupit, čímž zamezíte možnému přerušení datové komunikace.

Už nemusíte přemýšlet, jak velký datový tarif komu pořídit

Zkrátka si společný objem dat přerozdělíte, jak zrovna bude potřeba. Navíc můžete přidělit větší objem, než je celková velikost vašeho datového balíčku. Dosáhnete tak maximálního využití dat v rámci firmy. Při přidělování dat jednotlivým zaměstnancům si ušetříte práci se zajišťováním datových tarifů zvlášť pro telefony, tablety a notebooky. Bude jen na uživateli, kolik dat na jakém zařízení vyčerpá. Vy ale máte zároveň kontrolu nad tím, že to nebude více, než mu přidělíte.

Váš správce (administrátor) ve firmě:

  • Přidává a ubírá zaměstnance, kteří budou moci data čerpat.
  • Přiděluje objemy dat jednotlivým zaměstnancům.
  • Má kompletní přehled o využívání dat jednotlivými zaměstnanci i o čerpání celkového datového objemu.
  • Má možnost nastavit automatický dokup pro případ, že by byla data základního balíčku vyčerpána. V případě potřeby vyššího objemu tedy surfujete bez přerušení dál.
  • Může dočasně navýšit přidělený objem dat jednotlivým uživatelům.

Ke stažení