Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading onenet vodafone-box

Přejít k nám

Kontakt

Mobilní zabezpečení komplet

Služba Mobilní zabezpečení komplet pomáhá zabezpečit, ochránit a vzdáleně spravovat všechna mobilní zařízení, které máte ve firmě.

Získat nabídku

Jak Mobilní zabezpečení komplet (MDM) funguje

MDM je služba, díky níž vzdáleně spravujete mobilní zařízení ve Vaší firmě, ať už je to smartphone, tablet nebo notebook. Nezávisle na operačním systému, který používáte. Služba má mnoho funkcí, záleží na Vás, které z nich budete chtít používat. Správu a nastavení provádíte vždy skrze webový portál.

Varianty mobilního zabezpečení komplet (MDM)

Cloud varianta

Služba je zřízena okamžitě a je provozována ve Vodafone datovém centru. Zákazník k ní přistupuje skrze internetové připojení odkudkoliv na světě. Služba je zatížena pouze měsíčním poplatkem za každé zařízení.

On premise varianta

Celý aplikační balík je nainstalován na zákazníkův server/y tak, že k němu má přístup pouze on sám, tj. služba je začleněna do jeho stávající IT infrastruktury. Tato varianta obsahuje jednorázový instalační poplatek (instalaci zajišťuje Vodafone v součinnosti s IT oddělením zákazníka), roční poplatek za údržbu a upgrady a jednorázové (doživotní) poplatky za jednotlivé licence k zařízením.

Chcete nabídku na míru pro zabezpečení mobilních zařízení? Zavoláme vám

Cenu této služby vždy stanovujeme individuálně podle vašich potřeb. Nechte nám na sebe číslo a náš firemní specialista vám zavolá.

Kliknutím na „Zavolejte mi“ souhlasíte s tím, že budete kontaktováni s obchodní nabídkou.
Více o ochraně soukromí

Hlavní výhody

Více informací

Objevte více o této službě - další výhody, požadavky služby, dokumenty ke stažení a mnohé další.

Jak Mobilní zabezpečení funguje

Pokud vaši zaměstnanci působí převážně v terénu, jsou pro řadu z nich mobily a tablety hlavními pracovními nástroji. Často však dochází k jejich ztrátám a krádežím. K finanční újmě se také připojuje obava ze zneužití dat, která jsou v zařízeních uložena. Problém řeší služba MDM. Díky ní můžete mobily a tablety lokalizovat a pro všechny případy i na dálku zamknout nebo v nich smazat veškerá data. Navíc můžete vzdáleně a hromadně povolit či zakázat používání určitých aplikací, vytvořit si interní AppStore na firemní aplikace nebo můžete omezit používání některých funkcí zařízení tak, aby byl zaměstnanec efektivnější.

Ke stažení