Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek pevny-internet convergence sixtyplus Odměny Dárek Neomezeně Poslat dokument Marketing Digitální fotoaparát Domácí zábava
Digikouč

Nepodceňujte mobilní zabezpečení vašich dětí

23. 6. 2021

Až budete pořizovat novou školní výbavu svým dětem možná se rozhodnete, že jim do aktovky letos přibalíte i první mobil nebo tablet. Nezapomeňte, že je vaši ratolest při vykročení do digitálního světa potřeba vést za ruku. Podceňovat nebezpečí, které na ně číhá, se nemusí vyplatit.

Digikouč

Jak chránit své děti v online prostředí?

23. 6. 2021

Pravidla, jak chránit děti v reálném světě, se v posledních desetiletích moc nezměnila. Jenže teď na ně čekají nástrahy světa virtuálního. A co je horší, v něm se děti orientují daleko lépe než jejich rodiče. Což ovšem neznamená, že by v něm byly v bezpečí.

Digikouč

České děti a závislost na internetu?

23. 6. 2021

Slovní spojení „závislost dětí na internetu“ může generaci dnešních rodičů znít jako sci-fi . Pro dnešní mládež, která je internetem obklopena již od raného dětství, je to ale velmi reálný problém.