Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek pevny-internet convergence sixtyplus Odměny Dárek Neomezeně Poslat dokument Marketing Digitální fotoaparát Domácí zábava

20. listopadu 2020

Jak vypadá migrace na SD-WAN v 5 jednoduchých krocích

Odhadovaná doba čtení 2 minuty

Nová síť, nové možnosti. SD-WAN firmám pomáhá k nepřetržité, bezpečné a ještě rychlejší konektivitě. Jak na to, aby byl váš přechod na SD-WAN opravdu bezstarostný a bezproblémový? Vše s vámi projdeme krok za krokem. Poznáte nejen nesporné výhody, které Vodafone SD-WAN představuje pro vaše podnikání, ale především to, že celý přechod není taková věda, jak se na první pohled může zdát.

Krok 1: Poznejte SD-WAN na inovačním semináři

Na úvodním semináři se potkáte s naším Sales Managerem. Pomocí interaktivní prezentace a inovativních ukázek budete mít dokonalý přehled o tom, jak SD-WAN funguje a jak přesně vám může pomoci při každodenním provozu i v konkrétních situacích. Ukážeme vám, jak může nová softwarově definovaná síť zlepšit vaši celkovou provozní agilitu a schopnost reagovat, jak podpoří vaše dlouhodobé podnikání a vyřeší vaše aktuální problémy se sítí.

Krok 2: První setkání s SD-WAN

Teorii už máte v malíku? Pak je čas na přímou ukázku, kterou vám zprostředkuje přímo váš Sales Manager nebo ve spolupráci s Expert Sales & Coachem. Součástí prezentace je také demonstrace nejzajímavějších funkcionalit SD-WAN podle vašich individuálních potřeb a priorit. Budete si tak moci na vlastní kůži vyzkoušet všechny výhody SD-WAN, zjistíte, jak u vás může fungovat a jaké vám přinese benefity bez ohrožení vaší aktuální infrastruktury.

Krok 3: Diskuze a hledání nejlepšího řešení pro váš business

Poté co si vše vyzkoušíte, přichází na řadu diskuze se Sales Engineerem na SD-WAN. Společně proberete své IT a obchodní priority a konkrétní možnosti, jak SD-WAN použít pro vaše účely. Sales Engineer vaše požadavky zhodnotí a navrhne vám nejlepší možné technické řešení na míru a vhodný postup během transformačního procesu.

Co si ze schůzky odnesete: Jasný plán, jak a především kdy bude probíhat nasazování SD-WAN, který bude připraven na míru vaší IT infrastruktuře a byznysové strategii.

Krok 4: Testování

Provedeme zkušební nasazení SD-WAN, díky kterému zjistíte, jak SD-WAN funguje ve vašem každodenním síťovém prostředí, jestli splňuje vaše požadavky a eliminuje vaše slabá místa – zatím pouze v omezeném pilotním provozu ve vybrané lokalitě či lokalitách. Test standardně probíhá ve spolupráci se Solution Engineerem pro SD-WAN po dobu 4 týdnů a je zdarma.

Krok 5: Plné nasazení

Po úspěšném zkušebním nasazení a vyladění posledních detailů můžete postupně přistoupit k plnému nasazení SD-WAN. V tomto kroku už budeme řešit podpis kontraktu a implementaci celého technického řešení. Nasazování bude probíhat podle vás a v takovém tempu, které si sami určíte a které nejvíce prospívá vašim obchodním cílům. A pokud budete chtít, můžeme vám zajistit také odborné školení vašich zaměstnanců.

Kontaktujte Vodafone Business a promluvte si o Vodafone SD-WAN ještě dnes.

Zaujala vás SD-WAN síť a chcete ji vyzkoušet?

Více o SD-WAN
SD-WAN: připojení nové doby vás dokonale připraví na svět chytrých technologií, 5G i IoT

V dnešní době lidé očekávají, že budou mít přístup ke všem informacím kdykoli, kdekoli a z jakéhokoli zařízení. V tom jim ve velké míře pomáhají například mobilní telefony, notebooky nebo cloudová řešení. Existuje optimální řešení, které bude bezpečné, spolehlivé a ještě sníží náklady? Teď už ano. Přečtěte si o nové, rychlejší, zkrátka lepší síti SD-WAN.