Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek pevny-internet convergence sixtyplus Odměny Dárek Neomezeně Poslat dokument Marketing Digitální fotoaparát Domácí zábava

Pravidla soutěže „Toulavý Android“

 1. Soutěž „Toulavý Android“ (dále jen „soutěž“) pořádá společnost Vodafone Czech Republic a.s. se sídlem Vinohradská 167, 100 00 Praha 10, IČ: 25788001, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze sp. zn. B 6064 (dále jen „Vodafone“).
 2. Soutěž probíhá v době od 9. 7. 2012 do 15.7.2012.
 3. Soutěže se může zúčastnit každá fyzická osoba – nepodnikatel starší 15 let, která má trvalé bydliště na území České republiky. Soutěže se mohou zúčastnit zákazníci Vodafone i ti, kteří zákazníky Vodafone nejsou. Ze soutěže jsou vyloučeni zaměstnanci společnosti Vodafone a osoby jim blízké ve smyslu ust. §116 zákona č. 40/1964 Sb., občanský zákoník, ve znění pozdějších předpisů. Každý soutěžící může vyhrát pouze jednou.
 4. Výhry tvoří celkem 5 mobilních telefonů, které společnost Vodafone rozdá výhercům během 5 soutěžních kol. Soutěžní kola se nemusí shodovat s kalendářními dny, po které soutěž probíhá – tj. některý den může být vyhlášeno více soutěžních kol, nebo naopak nemusí být vyhlášeno žádné soutěžní kolo.
 5. Výhercem telefonu se stává ten soutěžící, který splní nejrychleji soutěžní úkol – najde dle daných indícií messengera společnosti Vodafone a sdělí mu platné heslo pro dané soutěžní kolo. Vodafone v každém soutěžním kole zveřejní polohu messengera a heslo na Twitteru http://twitter.com/Vodafone_CZ, Facebooku http://www.facebook.com/VodafoneCZ nebo Google + https://plus.google.com/101867395303394048249/posts. Soutěžící, který nejrychleji nalezne messengera a sdělí mu platné heslo, získá na místě telefon Vodafone Smart II.
 6. V případě, že do 2 hodin od okamžiku zveřejnění polohy messengera a hesla, výhru nezíská žádný soutěžící, soutěžní kolo končí a výhra propadá ve prospěch společnosti Vodafone.
 7. Vodafone je oprávněn zveřejnit jména, příjmení a města bydliště výherců na svých sociálních sítích.
 8. Účastí v soutěži vyjadřuje soutěžící souhlas s těmito pravidly.
 9. Soutěžící souhlasí s pořízením a použitím fotografií jeho osoby a se zveřejněním jeho jména, příjmení a města bydliště v případě, že se stane výhercem v soutěži, a to za účelem organizace soutěže a marketingové účely společnosti Vodafone po dobu 2 let od ukončení soutěže.
 10. Vodafone nenese odpovědnost za jakoukoliv technickou chybu při organizaci soutěže a má právo konečného rozhodnutí ve všech záležitostech soutěže včetně jejího ukončení. Vodafone je oprávněn kdykoliv změnit tato pravidla, a to zveřejněním změny na www.vodafone.cz.
 11. Tato verze pravidel je platná a účinná od 9. 7. 2012

Vytisknout