nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek pevny-internet convergence sixtyplus Odměny Dárek Neomezeně Poslat dokument Marketing Digitální fotoaparát Domácí zábava

Můj Vodafone

Switch to english →

Jak fungují hesla u Vodafonu a jaké úrovně přístupu můžu používat?

 • Při pořízení prvního telefonního čísla (nebo jiné služby) u Vodafonu vám automaticky pošleme SMS s číselným heslem, díky kterému se přihlásíte do Můj Vodafone nebo se ověříte při komunikaci s našimi operátory a prodejci.
 • Jako novinku zavádíme možnost přihlášení do webové verze Můj Vodafone a aplikace Můj Vodafone pomocí e-mailu. Přihlašování do Můj Vodafone pomocí e-mailu zpřístupňujeme postupně, jakmile pro vás bude připravené, nabídneme vám ho po přihlášení do webové verze Můj Vodafone nebo do aplikace Můj Vodafone.
 • Zapomněli jste své heslo? Podívejte se, jak nastavit nové heslo.
Jak se liší číselné heslo a přihlášení pomocí e-mailu?
Způsob přihlášení Kde se využívá
Přihlášení telefonním číslem a číselným heslem Číselné heslo má 6 až 15 číslic a používá se pro ověření při volání na Linku péče o zákazníky nebo při návštěvě prodejny. Pokud nepoužíváte přihlašování e-mailem, slouží také pro přihlášení do aplikace Můj Vodafone a webové verze Můj Vodafone.
Přihlášení e-mailem a heslem Pokud jste si aktivovali přihlášení přes e-mail a vlastní heslo, využijete ho pro přihlášení do webové verze Můj Vodafone a aplikace Můj Vodafone. Heslo má v tomto případě nejméně 8 znaků a může obsahovat písmena, čísla i speciální znaky.
Jaké úrovně přihlášení existují?
 • U přihlášení telefonním číslem (resp. číslem služby) a číselným heslem záleží na tom, jaké číselné heslo použijete. Podle toho se přihlásíte jako administrátor, plátce nebo uživatel.
 • Pokud se přihlašujete pomocí e-mailu a svého hesla, najdete vámi používanou úroveň přístupu ve Správě přístupů po přihlášení do Můj Vodafone.
Úroveň přístupu Co vám umožní
Administrátor Nejdůležitější úroveň přístupu, se kterou můžete plně ovládat zákaznický účet a všechna vaše telefonní čísla. Můžete měnit veškeré služby, zobrazíte si Vyúčtování nebo se můžete přepínat mezi svými čísly. Také můžete měnit veškerá číselná hesla a přístupy.
Uživatel S uživatelským přístupem uvidíte pouze informace k telefonnímu číslu, se kterým jste se přihlásili nebo ke kterému máte přidělený přístup při přihlášení e-mailem. Můžete se podívat na aktuální útratu a čerpání služeb, neuvidíte však Vyúčtování a můžete měnit pouze vybrané doplňkové služby. Může se hodit pro případ, kdy chcete dát náhled na čerpání služeb například svým dětem nebo zaměstnancům.
Plátce
Nepovinné heslo/přístup
S úrovní Plátce můžete spravovat všechna telefonní čísla, která jsou v jednom Vyúčtování (pod jedním číslem plátce). Můžete zobrazit Vyúčtování a historii plateb, změnit tarif či balíčky a kontrolovat průběžnou útratu a čerpání služeb.
Jednorázové heslo
Pouze pro předplacené karty
Pokud máte předplacenou kartu, můžete si také poslat jednorázové heslo, se kterým si v samoobsluze Můj Vodafone můžete změnit služby. K některým informacím (osobní údaje, historie volání apod.) ale s tímto heslem nebudete mít přístup.
Jaké heslo používám?

Informaci o úrovni hesla zjistíte po přihlášení. Pokud se přihlásíte pouze uživatelským heslem, upozorníme vás, že s tímto heslem máte jen omezený náhled na své telefonní číslo.

Image Informace o typu hesla ve webové verzi Můj Vodafone
 1. V Můj Vodafone na webu - informace o úrovni hesla najdete v pravém horním rohu pod jménem zákazníka.
 2. V mobilní aplikaci Můj Vodafone - úroveň hesla, kterým jste se přihlásili, zjistíte v sekci Účet.

Mohlo by se vám hodit:

Mějte svůj účet pod kontrolou

Stáhněte si aplikaci Můj Vodafone

Vše důležité vyřešíte přímo ve svém telefonu.

https://www.vodafone.cz/muj-vodafone/

Přihlaste se do Můj Vodafone

Spravujte svůj účet odkudkoliv.

Přihlášení

 • Vždy něco navíc
 • Nastavení vždy po ruce
 • Výdaje pod kontrolou
 • Nejlepší aplikace