nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek pevny-internet convergence sixtyplus Odměny Dárek Neomezeně Vodafone

Při komunikaci s Vodafonem můžete používat 3 hesla. K čemu slouží a kde je najdete?

 • Heslo získáváte automaticky při pořízení telefonního čísla - posíláme vám ho SMSkou. Díky heslu se přihlásíte do Můj Vodafone nebo se ověříte při komunikaci s našimi operátory a prodejci.
 • Heslo tvoří 6 náhodně vygenerovaných čísel. Můžete si ho změnit na libovolné heslo v délce 6 až 15 číslic.
 • Pokud jste heslo zapomněli, podívejte se, jak nastavit nové heslo.
Jaké úrovně hesel existují?
Nejdůležitější je pro vás administrátorské heslo, díky kterému máte plnou kontrolu nad svým zákaznickým účtem. Heslo plátce nebo heslo uživatele se může hodit, pokud chcete například svým dětem, zaměstnancům a dalším dát jen omezený náhled na čerpání služeb u telefonního čísla nebo práva pouze k telefonním číslům z jednoho Vyúčtování.
Typ hesla Co vám umožní
Administrátorské heslo Nejdůležitější heslo, které vám umožňuje plně ovládat zákaznický účet a všechna vaše telefonní čísla. Můžete s ním měnit veškeré služby, zobrazíte si Vyúčtování nebo se můžete přepínat mezi svými čísly. Také s ním můžete změnit uživatelské heslo nebo heslo plátce.
Uživatelské heslo Při přihlášení uživatelským heslem uvidíte pouze informace k telefonnímu číslu, se kterým jste se přihlásili. Můžete se podívat na aktuální útratu a čerpání služeb, nemáte s ním však přístup k Vyúčtování a můžete měnit pouze vybrané doplňkové služby.
Heslo plátce
Nepovinné heslo
S heslem plátce můžete spravovat všechna telefonní čísla, která jsou v jednom Vyúčtování (pod jedním číslem plátce). Plátce může zobrazit Vyúčtování a historii plateb, změnit tarif či balíčky a kontrolovat výdaje všech přidělených čísel. Plátce je ten, kdo je uvedený ve Vyúčtování jako příjemce.

Pokud máte předplacenou kartu, můžete si také poslat jednorázové heslo, se kterým si v samoobsluze Můj Vodafone můžete změnit služby. K některým informacím (osobní údaje, historie volání apod.) ale s tímto heslem nebudete mít přístup.
Jaké heslo používám?

Informaci o úrovni hesla zjistíte po přihlášení. Pokud se přihlásíte pouze uživatelským heslem, upozorníme vás, že s tímto heslem máte jen omezený náhled na své telefonní číslo.

Image Informace o typu hesla ve webové verzi Můj Vodafone
 1. V Můj Vodafone na webu - informace o úrovni hesla najdete v pravém horním rohu pod jménem zákazníka.
 2. V mobilní aplikaci Můj Vodafone - úroveň hesla, kterým jste se přihlásili, zjistíte v sekci Účet.
Jak si nastavit bezpečné heslo?
 • Volte hesla, která neobsahují několik stejných čísel nebo číselné řady.
 • Heslo nesdělujte nikdy nikomu jinému.
 • Ani naši operátoři, ani prodejci nemohou zjistit vaše celé heslo.
 • Aby vás operátor ověřil, může se zeptat pouze na dvě systémem určené číslice a nemůže výběr těchto číslic ovlivnit.
 • Doporučujeme sdělovat vždy jen tyto požadované číslice.
 • Pokud náš systém vyhodnotí, že máte slabé heslo, můžeme vám vygenerovat nové heslo. To vám pošleme SMSkou.

Mějte svůj účet pod kontrolou

Stáhněte si aplikaci Můj Vodafone

Vše důležité vyřešíte přímo ve svém telefonu.

https://www.vodafone.cz/muj-vodafone/

Přihlaste se do Můj Vodafone

Spravujte svůj účet odkudkoliv.

Přihlášení

 • Vždy něco navíc
 • Nastavení vždy po ruce
 • Výdaje pod kontrolou
 • Nejlepší aplikace