Jak získám další data ke svému tarifu a kolik zaplatím?

Jsou 3 možnosti, jak můžete získat další data ke svému základnímu tarifu:

  1. Účtování mobilních dat po vyčerpání základního objemu dat - další data máte k dispozici automaticky, pokud vyčerpáte základní objem. Pokud základní objem nevyčerpáte, neplatíte nic navíc.
  2. Služba Zvětšení datového balíčku - trvale zvětší váš základní objem dat. Měsíční poplatek přičteme každý měsíc k pravidelným platbám.
  3. Jednorázové navýšení dat - je dostupné pouze pro Připojení na týden a Připojení Flexidata.

U většiny našich tarifů funguje účtování mobilních dat po vyčerpání základního objemu dat, abyste mohli dál využívat rychlý internet, i když vyčerpáte datový balíček. Můžete si také upravit nastavení DataLimitu, a po vyčerpání základního objemu dat se k internetu už nepřipojíte nebo si nastavíte maximální možný počet navýšení dat. U vybraných tarifů, které umožňují sdílet datový balíček s jinou SIM kartou, můžete maximální čerpaný objem dat na jedné SIM kontrolovat díky DataStropu. Nastavení si můžete změnit v samoobsluze Můj Vodafone v sekci Služby - Internet.

Jak si nejrychleji zapnu účtování dat, pokud jsem vyčerpal data?

  • Pokud jste vyčerpali svůj základní datový balíček a nastavili jste si DataLimit na hodnotu 0 dokoupení dat nebo jste vyčerpali maximální povolený počet navýšení, připojení k internetu přes mobilní síť vám přestane fungovat.
  • Přímo z mobilu můžete v takové situaci DataLimit navýšit přes speciální stránku, kterou vám zobrazíme, když v prohlížeči zadáte jakoukoliv webovou adresu. Jakmile vám SMSkou potvrdíme navýšení DataLimitu, připojení vám opět bude fungovat.
  • Hodnotu DataLimitu můžete navýšit také přes Můj Vodafone na webu v sekci Služby - Internet, v aplikaci Můj Vodafone v sekci Moje služby - vyberte telefonní číslo - Nastavení internetu nebo s operátorem Linky péče o zákazníky na čísle *77 nebo 800 77 00 77 při volání z jiné sítě.

Kolik to stojí?

Jednorázové navýšení dat pro Připojení na týden a Připojení Flexidata