Co je pásmo Minimálního měsíčního plnění a jak se počítá?

  • Minimální měsíční plnění je částka, kterou se zavazujete každý měsíc platit, když u nás máte smlouvu na dobu určitou se zvýhodněnými podmínkami.
  • Tuto částku musíte každý měsíc utratit za služby Vodafonu - počítáme s měsíčním paušálem i službami nad rámec paušálu.
  • Minimální měsíční plnění se týká vždy konkrétního čísla, ne celého zákaznického účtu.
  • Pokud v některém měsíci nebudete mít dostatečnou útratu, doúčtujeme vám ve Vyúčtování rozdíl, který chybí do výše měsíčního závazku.
  • Minimální měsíční plnění není určené pro předplacené služby. Máte-li zájem o výhodnější tarif, telefon nebo tablet na splátky, zvýhodněný modem, doporučujeme přejít na tarifní služby.

Minimální měsíční plnění (MSL) je uvedeno v uzavřené smlouvě a tato částka se liší od pravidelného měsíčního poplatku za tarif. Měsíční poplatek za tarif bývá obvykle vyšší, abyste nemuseli mít starosti s tím, zda měsíční závazek (MSL) splníte. Pro příklad - s tarifem Red Standard za 799 Kč měsíčně máte Minimální měsíční plnění nastaveno na 790 Kč. Protože je měsíční poplatek za tarif vyšší, závazek (MSL) jím automaticky plníte.

Kde najdu současnou výši Minimálního měsíční plnění, pokud mám uzavřenou smlouvu na dobu určitou?

  1. v samoobsluze Můj Vodafone - v sekci Účet - Smlouva a splátky
  2. aplikaci Můj Vodafone - v menu Můj účet - Smlouva a splátky (pokud máte služby na rodné číslo)

V samoobsluze i v aplikaci najdete také informace o plnění smlouvy v aktuálním zúčtovacím období a délku trvání smlouvy.

Které poplatky započítáváme do Minimálního měsíčního plnění?

Firemní zákazníci s rámcovou smlouvou