nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek pevny-internet convergence sixtyplus Odměny Dárek Neomezeně Poslat dokument Marketing Digitální fotoaparát Domácí zábava

Můj Vodafone

Switch to english →

Co je BlackBerry Internet Service a jak službu aktivovat?

Služba BlackBerry Internet Service (BIS) je mobilní e-mailové řešení. Umožňuje synchronizaci až 10 e-mailových schránek, kalendáře i kontaktů, dále práci s přílohami ve standardních formátech (Word, Excel, Powerpoint, PDF, obrázky), prohlížení internetových stránek a instant messaging.

Pro správné fungování služby je potřeba používat mobilní telefon BlackBerry, mít aktivní tarif BlackBerry Internet Service, aktivní datový tarif s objemem dat 300 MB a víc a e-mailový účet, který podporuje POP3 nebo IMAP4.

Od verze OS BlackBerry 10 není služba BIS pro používání telefonů BlackBerry potřebná.
Mohu službu využít i v zahraničí?

Službu můžete využívat i v zahraničí. Je nutné mít aktivní tarif pro připojení a roaming. S BlackBerry IS není možné využívat roamingová datová zvýhodnění - vždy bude docházet k účtování podle objemu dat.

Jak službu aktivovat?
  1. Telefonicky - zavolejte nám na *77 nebo 800 77 00 77.
  2. Osobně - zastavte se v našich prodejnách, kde vám rádi pomůžeme.

BIS funguje pouze na paušálních tarifech, můžete se také podívat na podrobné podmínky. Po výměně SIM karty vám BIS přestane fungovat. Pro opětovné zprovoznění je třeba službu vypnout a poté znovu zapnout.

Mějte svůj účet pod kontrolou

Stáhněte si aplikaci Můj Vodafone

Vše důležité vyřešíte přímo ve svém telefonu.

https://www.vodafone.cz/muj-vodafone/

Přihlaste se do Můj Vodafone

Spravujte svůj účet odkudkoliv.

Přihlášení

  • Vždy něco navíc
  • Nastavení vždy po ruce
  • Výdaje pod kontrolou
  • Nejlepší aplikace