Jak na připojení k internetu v zahraničí (datový roaming)?

K připojení v zahraničí vám stačí:

V zemích zóny 1 (EU a Norsku, Lichtenštejnsku, Velké Británii a Islandu) můžete využívat svůj domácí tarif bez dalších příplatků. Stačí mít aktivní World Roaming nebo Roaming na den. Podívejte se na podrobné informace pro zákazníky s paušálním tarifem a předplacenou kartou.

S jakými tarify se připojíte v zahraničí?

TarifKolik dat získáteJak se účtuje
Roaming na denV zóně 1 používáte domácí tarif. Až 500 MB na 24 hodin ve vybraných zemích světa.V zóně 1 se Roaming na den neuplatní a neúčtuje. Ve vybraných zemích světa platíte 199 Kč za 24 hodin. Po vyčerpání limitu se připojení zastaví.
Připojení v zahraničíV zóně 1 používáte domácí tarif. V ostatních zemích účtujeme data podle staženého množství.V zemích mimo zónu 1 účtujeme data po 100 kB, například za 102 stažených kB účtujeme 200 kB .
Připojení ze zahraničí na denAž 50 MB na 24 hodin.Denní poplatek. Po vyčerpání účtujeme další data sazbou za megabajt. Tento tarif má přednost a v zóně 1 proto nepoužíváte svůj domácí tarif.
Připojení ze zahraničí na stálo300 MB v zóně 1 nebo 150 MB po celém světě.Měsíční poplatek. Po vyčerpání účtujeme další data sazbou za megabajt. Tento tarif má přednost a v zóně 1 proto nepoužíváte svůj domácí tarif.

Informace o cenách a podrobných podmínkách tarifu získáte kliknutím na jeho název.

Jak zjistit nebo změnit tarif?

Přihlaste se do samoobsluhy Můj Vodafone a jděte do sekce Služby - Roaming.

Ke vstupu do samoobsluhy potřebujete heslo.

Vyberte si nový roamingový tarif.

Změnu provedeme nejpozději do 24 hodin a potvrdíme ji SMSkou.

TIP: Vybrané roamingové tarify si můžete zapnout bezplatnou SMSkou. S výběrem tarifu vám pomůže naše Roamingová kalkulačka.

Můžu nějak kontrolovat útratu za data v zahraničí?

Kde můžu v zahraničí využít internet?

Zakázání datového roamingu