Už nejsem vaším zákazníkem, kde najdu své poslední Vyúčtování?

Také poslední Vyúčtování vám vystavíme v obvyklém termínu po skončení zúčtovacího období. Poplatky za služby mohou být v posledním Vyúčtování nižší s ohledem na to, kdy přesně došlo k jejich zrušení.

Kde poslední Vyúčtování najdu?

  • Přihlaste se do samoobsluhy Můj Vodafone přes odkaz Přihlášení číslem plátce. Číslo plátce najdete na první straně každého z předchozích Vyúčtování jako specifický symbol. Po přihlášení do Můj Vodafone si můžete své Vyúčtování prohlédnout. Pokud jste používali přihlašování e-mailem, můžete se standardně přihlásit svým e-mailem a heslem.
  • Můžete se také obrátit na linku 800 77 11 77 - spojíme vás s platebním oddělením, kde zajistí přeposlání Vyúčtování.
  • Pokud jste u nás měli nastavené Tištěné Vyúčtování nebo jsme vám Vyúčtování pravidelně posílali na e-mail, dostanete tak i poslední Vyúčtování.

Do samoobsluhy Můj Vodafone se můžete přihlásit ještě 6 měsíců po zrušení posledního čísla. Pokud si potřebujete uchovat vystavená Vyúčtování, nezapomeňte si je ze samoobsluhy včas stáhnout do svého počítače.

Jak poslední Vyúčtování můžu zaplatit?

  • Když už u nás nemáte žádné aktivní mobilní číslo, můžete Vyúčtování zaplatit převodem z účtusloženkou, přes bankomat nebo osobně.
  • Pokud jste měli i v době zrušení čísla (nebo převodu služeb na jiného majitele) nastavené inkaso nebo SIPO, proběhne po vystavení posledního Vyúčtování inkaso nebo SIPO tak, jak jste zvyklí.