Na jakých zařízeních mohu Vodafone TV sledovat?

  1. Na televizi - přes základní set-top box, prémiový set-top box s hlasovým ovládáním nebo Vodafone TV 3 box s Androidem.
  2. V chytré televizi - přes aplikaci pro Samsung TV, LG TV nebo Android TV.
  3. V mobilním telefonu - přes aplikaci Vodafone TV (včetně podpory streamování / zrcadlení obrazu do TV pomocí funkce Chromecast nebo AirPlay).
  4. V tabletu - přes aplikaci Vodafone TV.
  5. Na počítači a notebooku - přes webový prohlížeč.
  6. Na televizi podporující DVB-C - přes CA modul (pouze příjem živého vysílání bez doplňkových funkcí).

Je dobré vědět:

  • Pro přístup k Vodafone TV přes aplikaci a webový prohlížeč můžete mít zaregistrovaných až 10 zařízení. V samoobsluze Můj Vodafone v sekci Služby - Připojená zařízení můžete svá registrovaná zařízení spravovat.
  • V jednu chvíli je možné Vodafone TV sledovat maximálně na 4 set-top boxech, ve 2 aplikacích na mobilních telefonech, 2 aplikacích na tabletech, 2 aplikacích pro chytré TV a ve 2 webových prohlížečích. Zároveň platí, že Vodafone TV můžete v jednu chvíli sledovat nejvýše na 6 zařízeních bez ohledu na to, o jaké zařízení se jedná. Jde o společný limit pro všechna podporovaná zařízení a systémy.
  • Pro službu Vodafone TV si můžete pořídit až 10 set-top boxů (u kabelové TV = DVB-C jsou limitem 4 zařízení).
  • Vodafone TV funguje pouze s naším pronajatým set-top boxem. Buďte proto opatrní, pokud by vám někdo nabízel set-top box "z druhé ruky", nákup takového zařízení vám rozhodně nedoporučujeme.

Mám potíže s používáním Vodafone TV, co s tím?

Připravili jsme pro vás průvodce s tipy a informacemi, jak situaci řešit, klikněte sem a podívejte se na naše doporučení.

Dosáhl jsem maximálního počtu registrovaných zařízení, jak můžu nějaké zařízení odebrat?

Pro přístup k Vodafone TV můžete mít zaregistrovaných až 10 zařízení. Registrované zařízení je takové, ve kterém se svými údaji přihlásíte přes aplikaci nebo webový prohlížeč. Pokud dosáhnete limitu 10 zařízení a chcete se přihlásit v novém, je třeba některé z předchozích smazat. To můžete provést v samoobsluze Můj Vodafone.

Přihlaste se do samoobsluhy Můj Vodafone a zvolte sekci Služby (nastavení služeb k vaší Vodafone TV).

Ke vstupu do samoobsluhy potřebujete číslo Vodafone TV (začíná na 8 nebo 9 a najdete ho například ve Vyúčtování) a heslo.

V části Připojená zařízení můžete spravovat zařízení, ve kterých jste se přihlásili svými údaji k Vodafone TV.

Na tomto místě můžete už nepoužívaná zařízení odebrat. Pokud se spletete, nic se neděje, pouze se ve svém zařízení budete muset znovu přihlásit. Přehled připojených (registrovaných) zařízení se po vašich úpravách v samoobsluze aktualizuje až po odhlášení a novém přihlášení do Můj Vodafone.

Mějte přehled o svých službách díky aplikaci Můj Vodafone