Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek pevny-internet convergence sixtyplus Odměny Dárek Neomezeně Poslat dokument Marketing Digitální fotoaparát Domácí zábava
UK vlajka

Vše pro ukrajinské zákazníky: Огляд наших послуг та корисну інформацію ви знайдете тут.

zavři

Volání do zahraničí

Zůstaňte v kontaktu se svými blízkými a přáteli po celém světě. Volání do zahraničí je s námi hračka.

Burundi

Zde naleznete seznam dostupných tarifů a služeb, které máme pro volání a posílání SMS/ MMS do vámi vybrané země v nabídce.

Volání do zahraničí

Volejte, SMSkujte a posílejte MMS na zahraniční čísla snadno a bez jakéhokoliv nastavování.

Odchozí hovor: 42,35 Kč/min
Odeslání SMS: 2,52 Kč
Odeslání MMS: 6,55 Kč

Co je volání do zahraničí a jak funguje?

Co je to volání do zahraničí?

Volání do zahraničí využijete ve chvíli, kdy voláte z ČR na zahraniční číslo. Volat, posílat SMS nebo MMS do zahraničí můžete, aniž byste cokoli nastavovali. Stačí vytočit číslo s mezinárodní předvolbou (třeba do Francie je to +33, do Německa +49 atd.).

Volám ze zahraničí do ČR

Volám z ČR na zahraniční číslo

  • Kdykoliv voláte z ČR na zahraniční číslo, jedná se o volání do zahraničí.
  • Pokud voláte svým přátelům třeba do Francie, kteří mají francouzské telefonní číslo, váš hovor bude účtován podle ceníku volání do zahraničí.
Volám ze zahraničí do ČR

Volám z ČR na české číslo, které je v zahraničí

  • Kdykoli jste v ČR a voláte na české číslo, které je aktuálně v zahraničí, řídí se cena volání, SMS či MMS ceníkem vašeho domácího tarifu. Zaplatíte tak stejně, jako byste volali v rámci České republiky.
  • Během takového hovoru čerpáte volné minuty ze svého domácího tarifu.
Volám ze zahraničí do ČR

Potřebujete volat ze zahraničí?

Pokud spíše hledáte informace o telefonování při vaší vlastní cestě do zahraničí, navštivte stránku Roaming - volání ze zahraničí.

Vše o roamingu