Kde ve Vodafone TV najdu TV program a jak funguje zpětné zhlédnutí?

 • Každý zákazník Vodafone TV má automaticky k dispozici TV program přímo ve svém set-top boxu.
 • Do TV programu (programového průvodce / EPG) se rychle dostanete stisknutím zeleného tlačítka na dálkovém ovládání od set-top boxu.
 • Díky TV programu si můžete pustit i pořady, které už byly odvysílané. Zpětné zhlédnutí je dostupné až 7 dní po odvysílání pořadu.
 • Přes TV program si také můžete naplánovat nahrávání pořadů.

Informace k používání TV programu ve webovém přehrávači najdete na této stránce, pro více informací o mobilní aplikaci klikněte sem.

Jak si můžu usnadnit procházení TV programu v set-top boxu a můžu si TV stanice seřadit podle sebe?

 • V rámci TV programu se můžete rychle posouvat o 24 hodin dopředu / dozadu přes tlačítka rychlého přetáčení. Díky tlačítku P+ nebo P- zase posunete zobrazený seznam programů o celou stránku nahoru nebo dolů.
 • Pořadí kanálů si můžete upravit, více informací najdete na této stránce.
 • Pro snazší orientaci si v TV programu můžete vyfiltrovat pouze vybrané TV stanice, na výběr filtru se v prostředí TV programu dostanete stisknutím tlačítka zpět (ikona zatočené šipky). V tu chvíli se označí nabídka filtrování a přes směrová tlačítka a OK si vyberete filtr, který chcete použít. Můžete si zobrazit například pouze dětské, zpravodajské, sportovní, filmové TV stanice a další. Toto filtrování funguje jen při prohlížení TV programu.

Jak si můžu pustit už odvysílaný pořad v rámci zpětného zhlédnutí?

 1. Stiskněte zelené tlačítko na dálkovém ovládání a vstupte do TV programu.
 2. Pomocí šipek najděte odvysílaný pořad, který si chcete zpětně přehrát.
 3. Po kliknutí na název pořadu (pomocí tlačítka OK) se vám zobrazí nabídka s možností jeho přehrání.

TIP: Pokud byste chtěli sledovat pořad, který se právě vysílá, stačí stisknout OK při živém vysílání a z nabídky si vybrat možnost sledovat od začátku. V právě vysílaném pořadu se také můžete pohybovat pomocí šipek (směrových tlačítek okolo OK). Upozorňujeme, že v souvislosti s požadavky FTV Prima není možné při zpětném zhlédnutí posouvat program směrem vpřed u kanálů skupiny Prima.

Mohlo by se vám hodit:

Je zpětné sledování pořadů dostupné pro všechny TV stanice?

 • Zpětné zhlédnutí je k dispozici pro téměř všechny TV stanice (výjimku tvoří například stanice pro dospělé).
 • Přehled všech TV stanic včetně informace, zda je u nich zpětné zhlédnutí dostupné, najdete na stránce Přehled programů.