Jaké jsou podmínky akce Netflix na 3 měsíce jako dárek?

Pro naše zákazníky, kteří využívají novou Vodafone TV, máme do 31. března 2021 speciální nabídku, a to předplatné Netflixu na první 3 měsíce jako dárek. Netflix můžete sledovat přímo přes set-top box Vodafone TV, návod i další podrobnosti najdete na této stránce.

Netflix ještě nepoužívám, jak nabídku získám?

  • Zaregistrujte se na Netflixu přes tuto speciální stránku. Pro přihlášení využijte číslo své Vodafone TV. To začíná na číslici 9, číslo služby najdete v SMS s údaji do aplikace Vodafone TV, ve Vyúčtování nebo v samoobsluze Můj Vodafone. Heslo je stejné, jakým se přihlašujete do Můj Vodafone.
  • Stránka vás celým průběhem registrace provede a nabídne vám i využití 3měsíční promoakce. Další informace k registraci i fungování služby najdete dále na této stránce.
  • Na první 3 měsíce od nás dostanete Netflix ve variantě Standard bezplatně. Od 4. měsíce budete za předplatné Netflixu platit přímo ve Vyúčtování od Vodafonu. Své předplatné Netflixu můžete kdykoliv změnit nebo zrušit.

Netflix už mám, získám výhodu také?

  • Akci mohou využít i zákazníci Vodafone TV, kteří už Netflix účet mají, ať už si Netflix platí platební kartou, nebo ve Vyúčtování od Vodafonu.
  • Promoakci získáte přes tuto speciální stránku. Pro přihlášení využijte číslo své Vodafone TV. To začíná na číslici 9, číslo služby najdete v SMS s údaji do aplikace Vodafone TV, ve Vyúčtování nebo v samoobsluze Můj Vodafone. Heslo je stejné, jakým se přihlašujete do Můj Vodafone.
  • Na následující 3 měsíce od nás dostanete Netflix ve variantě Standard bezplatně. Toto období plynule naváže na dobu, kterou už máte u Netflixu zaplacenou. Pokud u Netflixu máte jiný tarif, předplacená doba se poměrně prodlouží (u varianty Basic) nebo zkrátí (u varianty Premium).

Je dobré vědět:

  • Podívat se můžete na podrobné podmínky nabídky.
  • Nabídku můžete využít i v případě, že jste dříve využili jinou nabídku přímo od Netflixu.
  • Pokud si u Netflixu v průběhu platnosti dárku změníte tarif, předplacená doba se poměrně prodlouží nebo zkrátí podle toho, na jaký tarif nově přejdete.
  • Zákazníci s exUPC TV, kteří používají původní set-top box, tuto nabídku bohužel využít nemohou, protože ještě nemají přihlašovací údaje do Můj Vodafone. S různými zajímavými nabídkami však přijdeme i v budoucnu, tak věříme, že vás budeme moct potěšit některou z jiných nabídek.

Netflix už mám - podrobný postup vyzvednutí dárku

Netflix ještě nepoužívám - podrobný postup vyzvednutí dárku

Naposledy upraveno 05. 02. 2021