nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek pevny-internet convergence sixtyplus Odměny Dárek Neomezeně Poslat dokument Marketing Digitální fotoaparát Domácí zábava

Můj Vodafone

Switch to english →

Dostal jsem od vás novou SIM, jak potvrdím výměnu?

Máte od nás novou SIM kartu ke svému telefonnímu číslu a chcete potvrdit výměnu? Tady vám poradíme, na co při výměně nezapomenout.


Požádali jste si o výměnu klasické SIM karty za eSIM? V tom případě si před potvrzením výměny nahrajte eSIM do telefonu.
Jak si aktivuji novou SIM?
Image Číslo SIM karty
Ze své stávající SIM karty pošlete SMS na číslo 77777 s 19místným výrobním číslem nové SIM.
Výrobní číslo najdete vyražené přímo na plastovém nosiči nové SIM karty, do textu zprávy nic jiného nepište. Odeslání SMS je zdarma.
Vyměňte SIM karty ve svém telefonu, nová začne fungovat obvykle během chvíle.
Po odeslání SMS provedeme výměnu v našich systémech. Nová SIM bývá aktivní během pár minut, výjimečně to může trvat déle. Pokud by SIMka nefungovala hned, zkuste po chvíli telefon vypnout a zapnout.

Další možnosti:

 1. V samoobsluze muj.vodafone.cz - v sekci Služby - SIM karta a telefon vyplňte v části Aktivace nové SIM 19místné výrobní číslo nové SIM a klikněte na uložit.
 2. V aplikaci Můj Vodafone - na hlavní stránce v části Další funkce - Zobrazit více zvolte Aktivaci SIM karty a naskenujte 19místné výrobní číslo nové SIM.
 3. Přes Linku péče o zákazníky - zavolejte z původní SIM karty na *77.
 4. V jakékoliv Vodafone prodejně.
Pokud pro volání využíváte Vlastní 3G zónu, tak po výměně SIM přestanou hovory přes 3G zónu fungovat. Aby se funkčnost obnovila, je třeba v administraci 3G zóny telefonní číslo odebrat, a po dokončení změny znovu přidat. Následně doporučujeme restartovat telefon.
Jak nastavím telefon pro SMS, MMS nebo připojení na internet?

Telefon by si měl vše potřebné nastavit sám, kdyby se to však nestalo, podívejte se na naše návody:

Jak zapnu podporu LTE ve svém telefonu?
Uvedené postupy se ve vašem telefonu mohou mírně lišit v závislosti na tom, jakou verzi systému používáte.
Telefony s OS Android
 • Menu - Nastavení - Další sítě - Mobilní sítě - Režim sítě - vybrat podporu LTE
Image
Telefony iPhone
 • Nastavení - Mobilní data - Volby dat - Zapnout LTE (postup pro iOS 12)
Image
Jak mám přenést kontakty uložené v paměti SIM do telefonu?
Uvedené postupy se ve vašem telefonu mohou mírně lišit v závislosti na tom, jakou verzi systému používáte. Pokud jste si na SIM kartu žádné kontakty neukládali nebo už všechny v paměti telefonu máte, můžete tento krok přeskočit.
Telefony s OS Android
 • Menu - Kontakty - možnosti (ikona tří teček) - Nastavení - Kontakty - Import/export kontaktů - Import ze SIM karty - Uložit do zařízení - vyberte všechny kontakty - potvrďte tlačítkem Hotovo
Image Image
Telefony iPhone
 • Nastavení - Kontakty - Importovat kontakty ze SIM (postup pro iOS 12)
Image

Mějte svůj účet pod kontrolou

Stáhněte si aplikaci Můj Vodafone

Vše důležité vyřešíte přímo ve svém telefonu.

https://www.vodafone.cz/muj-vodafone/

Přihlaste se do Můj Vodafone

Spravujte svůj účet odkudkoliv.

Přihlášení

 • Vždy něco navíc
 • Nastavení vždy po ruce
 • Výdaje pod kontrolou
 • Nejlepší aplikace