nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek pevny-internet convergence sixtyplus Odměny Dárek Neomezeně Poslat dokument Marketing Digitální fotoaparát Domácí zábava

Můj Vodafone

Switch to english →

Vztahuje se na Pevný internet Záruka spokojenosti?

  • Na Pevný internet se Záruka spokojenosti nevztahuje, můžete ale využít zákonnou 14denní lhůtu pro zrušení služby v případě, že si ji objednáte na dálku a nejste firemním zákazníkem. V tom případě prosím myslete na to, že odmontování antény při zrušení služby je zpoplatněno částkou 1 499 Kč.
  • Při objednání služby i při její instalaci na místě ověřujeme, zda jsou u vás dostatečné podmínky pro to, aby vám v pořádku fungovala a byli jste s připojením spokojeni. Kdybychom například na místě měřením zjistili, že u vás není dostatečný signál, službu vám vůbec nezřídíme. U jiných služeb takové měření technikem přímo na místě není, proto na ně poskytujeme Záruku spokojenosti, během které si vše můžete vyzkoušet.

Mějte svůj účet pod kontrolou

Stáhněte si aplikaci Můj Vodafone

Vše důležité vyřešíte přímo ve svém telefonu.

https://www.vodafone.cz/muj-vodafone/

Přihlaste se do Můj Vodafone

Spravujte svůj účet odkudkoliv.

Přihlášení

  • Vždy něco navíc
  • Nastavení vždy po ruce
  • Výdaje pod kontrolou
  • Nejlepší aplikace