Kde najdu své Vyúčtování?

  • V samoobsluze Můj Vodafone na webu - v sekci Vyúčtování.
  • V aplikaci Můj Vodafone - Aktuální útratu vidíte na hlavní stránce aplikace na dlaždici Utraceno. Pokud na dlaždici kliknete, dostanete se k podrobnějším informacím o průběžné útratě i ke svým už vystaveným Vyúčtováním.

Pozor: Vyúčtování neuvidíte, pokud se přihlásíte pouze uživatelským heslem. Vždy je třeba použít administrátorské heslo nebo heslo plátce. S jakým heslem jste se přihlásili, zjistíte ve webové verzi Můj Vodafone v pravém horním rohu, v aplikaci Můj Vodafone v sekci Můj účet.

Kdy můžu očekávat Vyúčtování?

Měsíční Vyúčtování vystavíme vždy co nejdříve po ukončení zúčtovacího období (4., 10., 16., 20. nebo 25. dne v měsíci), dostupné je nejpozději do 3 dnů. Své zúčtovací období naleznete např. v pravém horním rohu na vašem PDF Vyúčtování.

Kde najdu daňový doklad?

Jako daňový doklad slouží Vyúčtování ve formátu PDF. Najdete v něm detailní rozpis účtovaných položek, obsahuje např. částky bez DPH a rozpis slev. Získáte ho zpravidla do 3 dnů od ukončení zúčtovacího období, maximálně však do 15 dnů.

Kde najdu starší Vyúčtování?

V samoobsluze Můj Vodafone na webu najdete v sekci Vyúčtování posledních 36 Vyúčtování. Posledních 6 Vyúčtování je včetně podrobného výpisu, pokud ho máte aktivní. Ke starším Vyúčtováním podrobný výpis neuchováváme.

aplikaci Můj Vodafone najdete posledních šest Vyúčtování. Pokud potřebujete starší Vyúčtování, využijte Můj Vodafone na webu.

Kde najdu Vyúčtování po zrušení/přenosu čísla nebo po přechodu na předplacenou kartu?