Můžu přes Vodafone TV sledovat Netflix?

Se službou Netflix můžete sledovat filmy a seriály (nejen) z produkce Netflixu na chytrých televizích, telefonech, tabletech, počítačích a dalších zařízeních.

Pokud od nás máte Vodafone TV, můžete:

 1. Využít aplikaci Netflix v rámci set-top boxu k Vodafone TV - ideální v případě, že nemáte chytrou televizi, která by obsahovala aplikaci od Netflixu. Aplikaci najdete v set-top boxu Vodafone TV, pro přihlášení využijte svůj existující účet u Netflixu, případně si založte nový.
 2. Za služby Netflixu platit ve Vyúčtování od Vodafonu - podmínkou je, že máte aktivní Vodafone TV nebo naše mobilní číslo. V takovém případě si můžete nastavit placení za Netflix přes m-platbu přímo ve Vyúčtování od Vodafonu (výše poplatku závisí na vybraném tarifu u Netflixu). Pro objednání Netflixu tedy nemusíte používat svou platební kartu.

Jak se do Netflixu zaregistruji?

Pro sledování obsahu z Netflixu potřebujete uživatelský účet u této služby. Můžete využít svůj stávající, nebo registraci provést nově.

Účet Netflix ještě nemám

Přihlaste se do Můj Vodafone ke své Vodafone TV a jděte do sekce Služby - Aplikace třetích stran.

Ke vstupu do samoobsluhy potřebujete heslo.

Vyberte Netflix a přes tlačítko Aktivovat přejděte na registrační stránku.

Alternativně můžete také využít tento odkaz. Pokud chcete Netflix platit přes své mobilní číslo, využijte pro registraci tuto stránku.

Přihlaste se ID číslem vaší Vodafone TV a heslem.

Jedná se o stejné přihlašovací údaje, jaké používáte do Můj Vodafone. ID služby Vodafone TV najdete ve své samoobsluze a Vyúčtování. Pokud používáte přihlášení přes e-mail, přihlaste se tímto způsobem. Pokud chcete platby účtovat ke svému mobilnímu číslu, pro přihlášení použijte své mobilní číslo a heslo do Můj Vodafone.

Na stránce s popisem služby Netflix klikněte na Aktivovat.

Pokud se vás stránka ještě zeptá na výběr účtu, vyberte číslo (ID služby) své Vodafone TV (nebo své mobilní číslo), ke které si přejete Netflix aktivovat.

Vyberte si tarif od Netflixu, zadejte e-mail a heslo a své telefonní číslo a dál pokračujte podle pokynů. Pokud už Netflix účet máte a pouze nemáte aktivní předplatné, tak se podle pokynů přihlaste stávajícími údaji.

Nezapomeňte uvést svůj aktuální e-mail a telefonní číslo pro případ, že byste zapomněli své heslo. V průběhu registrace uvidíte všechny potřebné informace k výběru tarifu od Netflixu.

Pokud nechcete využívat placení přes Vyúčtování Vodafonu, založte si účet přímo na stránkách Netflixu.

Netflix už využívám

V takovém případě můžete svůj stávající účet využít pro přihlášení do aplikace Netflix v set-top boxu Vodafone TV. Můžete také změnit platební metodu a za Netflix platit přes Vyúčtování u Vodafonu, více se dozvíte dále na této stránce.

Registraci mám hotovou, jak se do Netflixu přihlásím?

Netflix můžete s jedním uživatelským účtem používat na jednom nebo více zařízeních, záleží na tom, jaký tarif si u Netflixu platíte.

 1. Netflix na počítači - jděte na stránky Netflixu a přihlaste se svým e-mailem a heslem.
 2. Netflix v mobilu nebo tabletu - aplikace je dostupná pro systémy iOS i Android, podívejte se na podrobnosti.
 3. Netflix v televizi - pokud máte Vodafone TV, najdete aplikaci přímo ve svém set-top boxu. U chytrých TV může být aplikace předinstalovaná, případně si ji stáhnete z aplikačního obchodu.
 4. Další zařízení - přehled všech podporovaných zařízení najdete na stránkách Netflixu.

Máte otázky ke službě Netflix?

Pro placení Netflixu používám platební kartu, jak můžu přejít na placení přes Vyúčtování Vodafonu?

I v tomto případě můžete přejít na placení služby z Vyúčtování Vodafonu. Podmínkou je, že u nás máte aktivní Vodafone TV nebo mobilní telefonní číslo.

 1. Nejprve si ve svém účtu Netflixu zrušte obnovení předplatného pro další měsíce.
 2. Jakmile vám aktivní předplatné vyprší, proveďte aktivaci předplatného na registrační stránce Vodafonu. Pokud chcete předplatné spojit se svou Vodafone TV, klikněte sem, jestli chcete Netflix spojit se svým mobilním číslem, využijte tuto stránku. Na stránce se přihlásíte číslem služby Vodafone TV nebo mobilním číslem a svým heslem (jako do Můj Vodafone) a dále budete postupovat podle pokynů.

Pro aktivaci předplatného přes Vodafone je potřeba mít povolenou službu m-platba.

Netflix platím z Vyúčtování Vodafonu, jak můžu přejít na placení kartou?

Přihlaste se na stránkách Netflixu a v sekci Účet změňte způsob placení na platbu kartou. Od následujícího měsíce se vám bude měsíční poplatek strhávat z platební karty (podle vámi vybrané nové platební metody).

Jak rychlé připojení potřebuji pro sledování Netflixu?

 • Rychlost připojení se odvíjí od toho, v jaké kvalitě Netflix sledujete. V nejnižším tarifu Netflixu máte dostupnou nižší obrazovou kvalitu, naopak čím vyšší tarif máte, tím kvalitnější obraz máte k dispozici.
 • Pro sledování pořadů v HD kvalitě je potřebná stabilní rychlost 5 Mbit/s, při sledování pořadů v rozlišení 4K potřebujete alespoň 25 Mbit/s.
 • Nezapomeňte, že kapacitu vašeho internetového připojení využívají všechna zařízení v domácnosti. Pokud budete sledovat Netflix ve 4K, mělo by vaše internetové připojení fungovat reálnou rychlostí alespoň 50 Mbit/s, abyste měli dostatečnou rezervu i pro připojení svých dalších zařízení.
 • Podívejte se na podrobné informace na stránkách Netflixu.

Jak si můžu změnit tarif u Netflixu?

Zapomněl jsem heslo pro přihlášení, jak si ho obnovím?

Obnovení hesla najdete na přihlašovací stránce Netflixu.

Neprochází mi platba za Netflix přes Vyúčtování Vodafonu, co může být důvodem?

Zkontrolujte prosím:

 1. Volací limit - musíte mít dostatečný prostor na to, aby proběhla platba za objednaný obsah.
 2. FlexiStrop - v případě nízkého FlexiStropu se objednávka nepodaří.
 3. Limit pro platby třetím stranám - aby platba mohla proběhnout, nesmíte mít limit vyčerpaný.
 4. Povolené m-platby - pokud nemáte tuto platební metodu povolenou, placení nebude fungovat.

Je aplikace Netflix dostupná také na starších set-top boxech?

Ne, žádné starší set-top boxy sledování Netflixu neumožňují. Je potřeba využít set-top box určený pro Vodafone TV.

Je předplatné za Netflix součástí ceny za Vodafone TV?

Ne, měsíční poplatek za Netflix není součástí žádného programového balíčku Vodafone TV. Poplatek za Netflix si ale můžete přidat do měsíčního Vyúčtování od Vodafonu a vše tak platit najednou.