nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek pevny-internet convergence Vodafone

Kde najdu své Vyúčtování?

  1. V internetové samoobsluze muj.vodafone.cz - Vyúčtování najdete v části Útrata a Vyúčtování - Vyúčtování.
  2. V aplikaci Můj Vodafone - v části Přehled - Vyúčtování.

Pozor: Vyúčtování neuvidíte, pokud se přihlásíte pouze uživatelským heslem. Vždy je třeba použít administrátorské heslo nebo heslo plátce. S jakým heslem jste se přihlásili, zjistíte na muj.vodafone.cz v pravém horním rohu, v aplikaci Můj Vodafone na úvodní obrazovce.
Kdy můžete očekávat Vyúčtování

Měsíční Vyúčtování vystavíme vždy co nejdříve po ukončení zúčtovacího období (4., 10., 16., 20. nebo 25. dne v měsíci). Své zúčtovací období naleznete např. v pravém horním rohu na vašem PDF Vyúčtování.

Když potřebujete daňový doklad
Image PDF Vyúčtování

Jako daňový doklad slouží Vyúčtování ve formátu PDF. Najdete v něm detailní rozpis účtovaných položek, obsahuje např. částky bez DPH a rozpis slev. Získáte ho zpravidla do 3 dnů od ukončení zúčtovacího období, maximálně však do 15 dnů.



Kde najít starší Vyúčtování
Image Historie Vyúčtování

V samoobsluze na stránce muj.vodafone.cz najdete posledních 36 Vyúčtování, když v sekci Útrata a Vyúčtování zvolíte záložku Historie. Posledních 6 Vyúčtování je včetně podrobného výpisu, pokud ho máte aktivní.

V aplikaci Můj Vodafone najdete posledních šest Vyúčtování. Pokud potřebujete starší Vyúčtování, kontaktujte prosím operátora na Lince péče o zákazníky na *77 (800 77 00 77).

Mějte svůj účet pod kontrolou

Stáhněte si aplikaci Můj Vodafone

Vše důležité vyřešíte přímo ve svém telefonu.

https://www.vodafone.cz/muj-vodafone/

Přihlaste se do Můj Vodafone

Spravujte svůj účet odkudkoliv.

Přihlášení

  • Vždy něco navíc
  • Nastavení vždy po ruce
  • Výdaje pod kontrolou
  • Nejlepší aplikace