nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek Vodafone

Kde najdu své Vyúčtování?

Běžte do internetové samoobsluhy muj.vodafone.cz.
Přihlaste se administrátorským heslem nebo heslem plátce.
Klikněte na záložku Útrata a vyúčtování - Vyúčtování.
Zde najdete poslední Vyúčtování včetně stavu úhrady.

Jaká je další možnost?

Vyúčtování najdete také v aplikaci Můj Vodafone v sekci Vyúčtování.


Pozor: Vyúčtování neuvidíte, pokud se přihlásíte pouze uživatelským heslem. Vždy je třeba použít administrátorské heslo nebo heslo plátce. S jakým heslem jste se přihlásili, zjistíte na muj.vodafone.cz v pravém horním rohu, v aplikaci Můj Vodafone na úvodní obrazovce.
Kdy můžete očekávat Vyúčtování

Měsíční Vyúčtování vystavíme vždy co nejdříve po ukončení zúčtovacího období (4., 10., 16., 20. nebo 25. dne v měsíci). Své zúčtovací období naleznete např. v pravém horním rohu na vašem PDF Vyúčtování.

Když potřebujete daňový doklad
Image PDF Vyúčtování

Jako daňový doklad slouží Vyúčtování ve formátu PDF. Najdete v něm detailní rozpis účtovaných položek, obsahuje např. částky bez DPH a rozpis slev. Získáte ho zpravidla do 3 dnů od ukončení zúčtovacího období, maximálně však do 15 dnů.Kde najít starší Vyúčtování
Image Historie Vyúčtování

V samoobsluze na stránce muj.vodafone.cz najdete posledních 36 Vyúčtování, když v sekci Útrata a Vyúčtování zvolíte záložku Historie. Posledních 6 Vyúčtování je včetně podrobného výpisu, pokud ho máte aktivní.

V aplikaci Můj Vodafone najdete posledních šest Vyúčtování. Pokud potřebujete starší Vyúčtování, kontaktujte prosím operátora na Lince péče o zákazníky na *77 (800 77 00 77).

Mějte svůj účet pod kontrolou

Stáhněte si aplikaci Můj Vodafone

Vše důležité vyřešíte přímo ve svém telefonu.

Přihlaste se do Můj Vodafone

Spravujte svůj účet odkudkoliv.

Přihlášení

  • Vždy něco navíc
  • Nastavení vždy po ruce
  • Výdaje pod kontrolou
  • Nejlepší aplikace