nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek pevny-internet convergence sixtyplus Odměny Dárek Neomezeně Poslat dokument Marketing Digitální fotoaparát Domácí zábava

Můj Vodafone

Switch to english →

Kolik stojí volání, SMS a MMS ze zahraničí (roaming)?

Ceny záleží na vašem roamingovém a domácím tarifu.

Jaký mám roamingový tarif?
 1. Přihlaste se na muj.vodafone.cz a v sekci Služby - Zahraničí (Roaming) zjistíte vše potřebné. V části Roamingová kalkulačka se dozvíte, kolik s vaším tarifem zaplatíte ve vybrané zemi.
 2. Aktuální tarif a ceny za roaming uvidíte také v aplikaci Můj Vodafone v sekci Služby - Zahraničí - Nastavení roamingu - Roamingová kalkulačka.
 3. Nebo zavolejte na linku Péče o zákazníky *77 (z telefonu jiného operátora volejte 800 77 00 77).
Ceny roamingových tarifů
V zemích EU a Norsku, Lichtenštejnsku a na Islandu můžete využívat svůj domácí tarif bez dalších příplatků. Stačí mít aktivní World Roaming nebo Roaming na den. Podívejte se na podrobné informace pro zákazníky s paušálním tarifem a předplacenou kartou.
Možnosti, jak mít výdaje v zahraničí pod kontrolou
 1. Ceny za volání, SMS a data se zdarma dozvíte z uvítací SMS, kterou vám doručíme po příjezdu do zahraničí. Jednoduše je také zjistíte na Roamingové kalkulačce na muj.vodafone.cz v sekci Zahraničí.
 2. Když potřebujete naléhavě pomoci nebo zjistit roamingové ceny, volejte zdarma na číslo +420 776 970 219. Informace o cenách platných v roamingu vám pošleme SMSkou.
 3. Přihlaste se do samoobsluhy muj.vodafone.cz nebo si stáhněte naši aplikaci Můj Vodafone - její používání je zdarma i v zahraničí.
 4. Zapněte si SMS o aktuálním stavu volání, abyste měli okamžitý přehled o ceně hovoru nebo zprávy.

Mějte svůj účet pod kontrolou

Stáhněte si aplikaci Můj Vodafone

Vše důležité vyřešíte přímo ve svém telefonu.

https://www.vodafone.cz/muj-vodafone/

Přihlaste se do Můj Vodafone

Spravujte svůj účet odkudkoliv.

Přihlášení

 • Vždy něco navíc
 • Nastavení vždy po ruce
 • Výdaje pod kontrolou
 • Nejlepší aplikace