Vodafone

Tarif Vodafone World Roaming

S tarifem World Roaming platíte pouze za to, co skutečně využijete. Nejlépe vám poslouží v zemích, kde není dostupný Roaming na den.

Jedete do exotických zemí, kde není dostupný Roaming na den?

World Roaming funguje ve více než 190 státech světa.

Platíte pouze to, co provoláte, propíšete či prodatujete.

Nastavit v Můj Vodafone

Jak funguje World Roaming

Lákají vás exotické země? Díky World Roamingu můžete využívat naše služby třeba i na africkém safari. Výhodou je, že zaplatíte jenom jednotky, které skutečně provoláte, propíšete nebo prodatujete.

Ceny za hovory, SMS a data se liší podle země, do které cestujete. World Roaming vám automaticky nastavíme v zemích, kde není dostupný Roaming na den nebo Roaming ke kartě na den.

Ceník

Zóna 1 - Evropské země

Ceny pro tarify Red Naplno 5 GB, Red Naplno 20 GB, Red, Red LTE, Red+, Red+ člen, Red se vším všudy, Red LTE Super, Red Premium a  Red LTE Premium.

Minuta odchozí hovorMinuta odchozí hovor mimo zónu 1Minuta příchozí hovorOdeslání SMSOdeslání MMSCena za MB
1,63 Kč
7,47 Kč 0,35 Kč
0,65 Kč
6,17 Kč
1,63 Kč


Ceny pro tarify Red do sítě, Smart 50 a Smart 100.

Minuta odchozí hovorMinuta odchozí hovor mimo zónu 1Minuta příchozí hovorOdeslání SMSOdeslání MMSCena za MB
5,12 Kč
7,47 Kč 0,35 Kč
1,96 Kč
6,17 Kč
1,63 Kč


Ceny pro tarify Start 500 min a Smart 250.

Minuta odchozí hovorMinuta odchozí hovor mimo zónu 1Minuta příchozí hovorOdeslání SMSOdeslání MMSCena za MB
5,12 Kč
7,47 Kč 0,35 Kč
0,65 Kč
6,17 Kč
1,63 Kč


Ceny pro Kartu pro partu.

Minuta odchozí hovorMinuta odchozí hovor mimo zónuMinuta příchozí hovorOdeslání SMSOdeslání MMSCena za MB
5,12 Kč 7,47 Kč 0,35 Kč 1,96 Kč 6,17 Kč 1,63 Kč


Ceny pro balíček k předplacené kartě Komplet do všech sítí.

Minuta odchozí hovorMinuta odchozí hovor mimo zónuMinuta příchozí hovorOdeslání SMSOdeslání MMSCena za MB
1,63 Kč 7,47 Kč 0,35 Kč 0,65 Kč 6,17 Kč 1,63 Kč


Využíváte některý z našich starších tarifů či předplacených karet, nebo si typem svého řešení nejste jisti? Ceník starších tarifů vám pomůže. Nebo se jednoduše přihlaste do Můj Vodafone, kde zjistíte roamingové ceny přímo pro vás.

Zjistit v Můj Vodafone

Seznam zemí zóny 1
Andorra, Belgie, Bulharsko, Chorvatsko, Dánsko, Estonsko, Finsko, Francie, Francouzská Guayana, Gibraltar, Guadeloupe, Guernsey, Irsko, Island, Itálie, Jersey, Kosovo, Kypr, Lichtenštejnsko, Litva, Lotyšsko, Lucembursko, Maďarsko, Malta, Manský ostrov, Martinik, Mayotte, Monako, Německo, Nizozemsko, Norsko, Polsko, Portugalsko, Rakousko, Řecko, Reunion, Rumunsko, San Marino, Slovensko, Slovinsko, Španělsko, Svatý Bartoloměj, Svatý Martin, Švédsko, Švýcarsko, Vatikán, Velká Británie

InformaceOd 11. 6. 2017 můžete v zóně 1 využívat svůj tarif či předplacenou kartu za ceny jako doma bez roamingových příplatků. Jedná se o země Evropského hospodářského prostoru, kam nepatří Andorra a Švýcarsko, které zahrneme do zóny 2.

Při cestě na Kypr (severní část) se může stát, že se váš telefon přihlásí do sítě, která nepatří do zóny EU a ceny za služby v roamingu se budou řídit zónou 2 Turecko.

Zóna 2 - Severní Amerika, východní Asia, ostrovy

Všechny ceny jsou platné jak pro tarifní zákazníky, tak pro zákazníky s předplacenou kartou.

Minuta odchozí hovorMinuta příchozí hovorOdeslání SMSOdeslání MMSCena za MB
30,52 Kč 17,81 Kč 9,68 Kč 11,50 Kč 252,08 Kč
Seznam zemí zóny 2
Albánie, Americké Panenské ostrovy, Anguilla, Antigua a Barbuda, Aruba, Austrálie, Bahamas, Barbados, Bělorusko, Bermudské ostrovy, Bonaire, Bosna a Hercegovina, Britské Panenské ostrovy, Černá Hora, Čína, Curacao, Dominika, Dominikánská republika, Egypt, Faerské ostrovy, Grenada, Grónsko, Guam, Haiti, Indie, Izrael, Jamajka, Japonsko, Jihoafrická republika, Kajmanské ostrovy, Kanada, Korejská republika, Makedonie, Maroko, Mexiko, Moldávie, Montserrat, Nizozemské Antily, Nový Zéland, Palestina, Portoriko, Samoa, Singapur, Srbsko, Svatá Lucie, Svatý Kryštof a Nevis, Svatý Vincenc a Grenadiny, Trinidad a Tobago, Tunisko, Turecko, Turks&Caicos, Ukrajina, USA, Vietnam, Západní Samoa

Zóna 3 - Afrika, Jižní Amerika, západní Asie

Všechny ceny jsou platné jak pro tarifní zákazníky, tak pro zákazníky s předplacenou kartou.

Minuta odchozí hovorMinuta příchozí hovorOdeslání SMSOdeslání MMSCena za MB
61,01 Kč 35,59 Kč 14,52 Kč 11,50 Kč 302,50 Kč
Seznam zemí zóny 3
Afghánistán, Alžírsko, Angola, Argentina, Arménie, Azerbajdžán, Bahrajn, Bangladéš, Belize, Benin, Bhutan, Bolívie, Botswana, Brazílie, Brunei, Burkina Faso, Burundi, Čad, Chile, Cookovy ostrovy, Demokratická republika Kongo, Džibutsko, Ekvádor, Falklandy, Fidži, Filipíny, Francouzská Polynésie, Gabon, Gambie, Ghana, Gruzie, Guatemala, Guinea, Guinea-Bissau, Guyana, Honduras, Hongkong, Indonésie, Irák, Irán, Jemen, Jordánsko, Kambodža, Kamerun, Kapverdy, Katar, Kazachstán, Keňa, Kolumbie, Kostarika, Kuba, Kuvajt, Kyrgyzstán, Laos, Lesotho, Libanon, Libérie, Libye, Macao, Madagaskar, Malajsie, Malawi, Maledivy, Mali, Malta Maritime Services, Mauricius, Mauritánie, Mongolsko, Mozambik, Myanmar, Namibie, Nepál, Niger, Nigérie, Nikaragua, Norfolk (ostrov), Nová Kaledonie, Omán, Pákistán, Panama, Papua New Guinea, Paraguay, Peru, Pobřeží slonoviny, Republika Kongo, Rusko, Rwanda, Šalamounovy ostrovy, Salvador, Saúdská Arábie, Senegal, Seychely, Sierra Leone, Spojené arabské emiráty, Srí Lanka, Středoafrická republika, Surinam, Svatý Tomáš a Princův ostrov, Tádžikistán, Tanzánie, Tchaj-wan, Thajsko, Togo, Tonga, Turkmenistán, Uganda, Uruguay, Uzbekistán, Vanuatu, Venezuela, Východní Timor, Zambie, Zimbabwe

informace

Odchozí hovory v Zóně 1 účtujeme po první provolané půlminutě po sekundách, v Zóně 2 a 3 po minutách. Příchozí hovory v Zóně 1 platíte po sekundách, v Zóně 2 a 3 opět po minutách. Ve všech zemích Evropské unie je volání na tísňovou linku 112 zdarma. Zařazení zemí do jednotlivých Zón je v mapě pouze orientační a nemusí přesně odpovídat.
Všechny ceny jsou uvedeny včetně DPH.

Často kladené otázky

Jak na připojení k internetu v zahraničí (datový roaming)?

Pro využití internetu v zahraničí je nutné mít aktivní roaming a tarif pro připojení ze zahraničí. Pokud máte aktivní jeden z domácích datových tarifů, bude vám internet fungovat i v zahraničí. Jestli máte World Roaming a nemáte žádný speciální balíček pro zahraničí, máte automaticky aktivní i datový tarif Připojení v zahraničí, se kterým platíte za každý využitý kilobajt.

Více informací

Jak si aktivuji roaming a co zkontrolovat před cestou?

Výchozím roamingovým tarifem je World Roaming, u tarifů Smart a Red LTE je to Roaming na den.

Potřebujete-li změnit nastavení roamingu ze zahraničí, využijte k tomu samoobsluhu Můj Vodafone na muj.vodafone.cz. Je to hned, zdarma a úspěšné dokončení vám potvrdíme textovkou.

Více informací

Jaký roamingový tarif si vybrat?

Pro volání a SMS ze zahraničí si vyberte některý z našich roamingových tarifů. S rozhodnutím, který tarif je pro vás ten nejlepší, vám pomůže Roamingová kalkulačka.

Více informací

Jak si mohu dobít kredit ze zahraničí?

Kredit si můžete dobít několika způsoby:

Více informací

Jak posílat/přijímat SMS v zahraničí?

Pro možnost přijímat SMS v zahraničí musíte mít aktivní roaming. Příjem zpráv v zahraničí je zdarma. V případě potíží si prosím ověřte, že máte správně nastaveno číslo SMS centra.

Více informací

Mám SIM pro sdílení dat, můžu ji využít i v zahraničí?

SIM kartu pro sdílení dat můžete využít i v zahraničí. Stačí, když si u ní nastavíte Roaming na den. Jakmile se pak se svou datovou SIMkou připojíte na internet mimo ČR, služba se vám zapne. Tím pádem můžete v dalších 24 hodinách prosurfovat až 100 MB dat ze svého sdíleného datového balíčku. Zároveň vám naúčtujeme 69 Kč v zóně Evropa nebo 199 Kč v zóně Svět.

Pomohly vám informace na této stránce?